The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61
Stary 24.09.2023, 00:09
Z plusów wygrana z minusów kupienie czasu przez Sobola

https://www.youtube.com/watch?v=iKqOJbh9eic

Dzisiaj najbardziej podobał mi się Alfaro, szkoda, że ma tak zrypany celownik, ale dziś troche szczescia i wpadło.

Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 24.09.2023, 00:34
ślimak napisał(a):Wyświetl post
Stelio, jak się czujesz?
Bardzo dobrze bo w końcu wygrali z poważnym przeciwnikiem. Chciałbym się tak częściej mylić w ocenie z drugiej strony jedna jaskółka wiosny nie czyni, a gramy w tym sezonie o awans i pojedyncze dobre mecze nie powinny nas satysfakcjonować w 100%
Odpowiedz cytując
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 24.09.2023, 06:18
Brawa za trzy punkty.

Nie spodziewałem się, że Uryga po takiej długiej przerwie będzie wyglądać tak przyzwoicie.

Na minus wczoraj Raton i boki obrony.

Teraz trzy mecze u siebie w lidze, 9 punktów minimum i tabela będzie wyglądać już prawie akceptowanie.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 24.09.2023, 07:54
Jakie 9 punktów .

Jedna wygrana i dwa remisy to będzie wynik satysfakcjonujący dla właściciela. Jak przeciwnik się cofnie, będzie tak jak z Chrobrym. Bo nie ma żadnego planu na grę. Jedyna szansa w karnych i swojakach przeciwnika. Z drugiej strony każda byle wrzutka śmierdzi stratą bramki.

Przy tym sztabie do jesieni Hiszpanie dorównają formę do Junci, a wtedy realnym sukcesem będzie seria trzech meczów bez przegranej, którą już teraz ktoś trzeźwo zauważył.

Nic tylko świętować.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#65
Stary 24.09.2023, 08:33
Na plus w tym meczu wykorzystanie błędów przeciwnika. W przeciwieństwie do Motoru, który naszych błędów nie wykorzystał. Bramkarz coś wybronił. Może przypadek, może umiejętności, ale fakt jest faktem.W zasadzie tyle.

Kiepski początek z pożarem w obronie co chwila. Pierwsza część drugiej połowy, gdzie niewiele gramy. Stracona bramka po SFG i błędzie gry obronnej typu kopiuj-wklej (jak w wielu poprzednich meczach ale i w tym wcześniej identyczny błąd nie zakończony stratą bramki). No ale trener z zespołem pracuje nad tym. Od roku. Głupia czerwona kartka. Itd.
Szczególnie obejrzenie (prawda, że to masochizm) dwóch sytuacji po rożnym (55 minuta i bramka) daje do myślenia. Dwa identyczne błędy, duża przewaga liczebna obrońców a niezwykle wysoki (182 cm) Najemski sam w zasadzie nie atakowany dochodzi do czystej pozycji strzeleckiej. No ale bramki po SFG traciło się...

Fajnie, że wygrali (chociaż to zakonserwuje RS na kilka następnych tygodni), ale większego postępu w grze nie zauważyłem. Z Arką też było piękne zwycięstwo. Ani wówczas ani teraz wielkiej radości to u mnie nie wzbudziło.

Na marginesie trzeba zauważyć, że pomijając to, że o wyniku meczu zadecydowały błędy indywidualne zawodników Motoru, dużą rolę odegrało istnienie VAR-u. Gdyby nie prawidłowe korekty błędnych decyzji sędziego, skończylibyśmy mecz w dziewiątkę i bez jednego karnego. Wynik nietrudny do zgadnięcia. Na całe szczęście dzięki istnieniu VAR-u wynik meczu nie został wypaczony.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 24.09.2023, 10:35
Obecnie nasz najlepszy gracz, mimo braku liczb, to zdecydowanie Carbo. Chyba wiadomo dlaczego. Sobol nie dotknął go jeszcze swoją magiczną ręką.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 24.09.2023, 11:20
A mnie rozwalają tej wszelkiej maści malkontenci analizujący każdy aspekt gry i mimo wygranej czepiający się a to nie tak a to srak.
Piłka nożna to gra błędów. Wygrywa ten kto zrobi ich mniej.

Wyciagnijcie czasem kij z d.... I po prostu cieszcie się wygraną. Odnoszę wrażenie, że dla niektórych jest ona nie w smak. Woleliby przegraną by dalej pastwić się nad drużyną. Pozniej dziwic się, że u nas zawodnicy dołują a przechodząc gdzie indziej zwyżkuje forma. Może to nie przez trenera a permamentną presję, gdzie ciężko wam często dogodzić nawet jakby tu wygrali 5:0. Pomyslcie.
Sobol jaki jest to jest ale jak już musi być to dajmy mu trochę luzu. Ja wczoraj widzialem zalążki charakternosci drużyny, choćby przez zachowanie Junci czy Urygi-wywiad. A ból dupy trybun bezcenny.
Wrzućcie trochę na luz i nie przychrzaniajcie się do wszystkiego. Przyjdą przegrane to bedziecie mieć pożywkę do narzekań.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#68
Stary 24.09.2023, 11:20
Hiszpanie znów pokazali, że jednak potrafią grać w piłkę wbrew gadaniom takich Koalików, a Kiko daje Wiśle prawdziwe perełki. Problemem jest tylko ich późniejsze wykorzystywanie przez naszego trenera i sztab.

Dziś zdecydowanie najlepszym piłkarzem Wisły jest Carbo. Bardzo mi się podoba jak gra, porusza się na boisku, kopie piłkę, myśli w grze. Zachowując wszystkie proporcje, ma w sobie coś ze stylu Busquetsa. Jest kapitalny w odbiorze, dużo widzi, umie bardzo ładnie podawać. Klasowy zawodnik jak na polskie warunki. Robi różnicę.

Różnicę robi też Alfaro, który nie tylko ma świetne jak na Polskę obejście od rywala, ale też notuje sporo przechwytów jak na piłkarza ofensywnego. Widać, że myśli na boisku. Strzał ma słaby, ale gdyby miał lepszy, to grałby w La Liga albo w czołowych drużynach drugiej ligi hiszpańskiej, a nie u nas.

Ta drużyna mimo braków na różnych pozycjach i kiepskiej ławki wartościowych zmienników, ma potencjał na walkę o Ekstraklasę. Byleby tylko magiczny dotyk Sobolewskiego jej w tym za mocno nie przeszkadzał.

Przykre, co się dzieje pod jego ręką z Juncą. To dziś cień zawodnika z wiosny. Natomiast kuriozalne błędy Bashy mnie nie zaskakują: od zawsze to był bardzo słaby piłkarz, któremu różne chore zagrania regularnie się przytrafiały.
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 24.09.2023, 11:55
Markus napisał(a):Wyświetl post

Przykre, co się dzieje pod jego ręką z Juncą.
Junca, jak niegdyś Paweł Brożek ma ciągle jakieś problemy zdrowotne.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 24.09.2023, 12:24
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
A mnie rozwalają tej wszelkiej maści malkontenci analizujący każdy aspekt gry i mimo wygranej czepiający się a to nie tak a to srak.
Piłka nożna to gra błędów. Wygrywa ten kto zrobi ich mniej.

Wyciagnijcie czasem kij z d.... I po prostu cieszcie się wygraną. Odnoszę wrażenie, że dla niektórych jest ona nie w smak. Woleliby przegraną by dalej pastwić się nad drużyną. Pozniej dziwic się, że u nas zawodnicy dołują a przechodząc gdzie indziej zwyżkuje forma. Może to nie przez trenera a permamentną presję, gdzie ciężko wam często dogodzić nawet jakby tu wygrali 5:0. Pomyslcie.
Sobol jaki jest to jest ale jak już musi być to dajmy mu trochę luzu. Ja wczoraj widzialem zalążki charakternosci drużyny, choćby przez zachowanie Junci czy Urygi-wywiad. A ból dupy trybun bezcenny.
Wrzućcie trochę na luz i nie przychrzaniajcie się do wszystkiego. Przyjdą przegrane to bedziecie mieć pożywkę do narzekań.
Tak tak to przez presję.

Taka wygrana jak wczoraj czy z Arką betonuje jedynie patologie w klubie.


Przypominam, że gramy w 1 lidze i powinniśmy wygrywać wszystko biorąc pod uwagę jaki mamy skład i ile on kosztuje. Dotychczas 3 razy wygraliśmy i 6 razy daliśmy dupy. Czy jest się z czego cieszyć?


Nadzieja w tym, że liga jest dramatycznie słaba i mimo tej kompromitacji nie tracimy za wiele punktów do czołówki. Z drugiej strony nie potrafimy wygrać u siebie z ostatnią drużyną w tabeli. Czy jest się z czego cieszyć?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#71
Stary 24.09.2023, 12:34
Presja
Czytam takie rzeczy i zero zdziwienia, że jesteśmy, gdzie jesteśmy.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#72
Stary 24.09.2023, 12:34
Problemy Bashy wynikają z jego oldboy'owej szybkości. Jest w sam raz na zapchajdziurę do czerwca, kiedy się mam nadzieję z nim definitywnie pożegnamy.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 24.09.2023, 12:38
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Przypominam, że gramy w 1 lidze i powinniśmy wygrywać wszystko biorąc pod uwagę jaki mamy skład i ile on kosztuje.
Myślą sobie w:
Legnicy,
Gdańsku
Niecieczy
Płocku

Analogicznie uwielbiany Kwiecień i jego Wieczysta mają budżet na 1 drużynę na poziomie 1 ligi, a pałętają się w 3 drugi sezon. Pieniądze nie grają.

A lada moment a budżety i w Tychach (nowi inwestorzy) czy Łecznej (Bogdanka) spokojnie będą nam dorównywać.

PS. To nie żaden post ma obronę aktualnych wyników, ale na zejście na ziemę. Powinniśmy mieć teraz 5 pkt więcej i byłby to przyzwoity wynik. A tak jest słabo.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 24.09.2023 o godz. 12:44.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#74
Stary 24.09.2023, 12:54
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślą sobie w:
Legnicy,
Gdańsku
Niecieczy
Płocku

Analogicznie uwielbiany Kwiecień i jego Wieczysta mają budżet na 1 drużynę na poziomie 1 ligi, a pałętają się w 3 drugi sezon. Pieniądze nie grają.

A lada moment a budżety i w Tychach (nowi inwestorzy) czy Łecznej (Bogdanka) spokojnie będą nam dorównywać.

PS. To nie żaden post ma obronę aktualnych wyników, ale na zejście na ziemię. Powinniśmy mieć teraz 5 pkt więcej i byłby to zadowalający wynik.
Skoro pieniądze nie grają to co gra? Coś czego mamy o aż tyle mniej od reszty, że nawet dużo większe pieniądze tego nie równoważą. I właśnie brak tego czegoś jest przyczyną bagna w którym ugrzęźliśmy.

Jedno czy drugie zwycięstwo nic tutaj nie zmieni, bo w decydującym meczu przegramy z Sosnowcem u siebie i winnych ponownie nie będzie.

Jeżeli naszym celem jest trwanie w tej patologii, to faktycznie cieszmy się taką efemerydyczną wygraną, bo teraz czas na kolejne wtopy.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 24.09.2023, 13:00
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Myślą sobie w:
Legnicy,
Gdańsku
Niecieczy
Płocku

Analogicznie uwielbiany Kwiecień i jego Wieczysta mają budżet na 1 drużynę na poziomie 1 ligi, a pałętają się w 3 drugi sezon. Pieniądze nie grają.

A lada moment a budżety i w Tychach (nowi inwestorzy) czy Łecznej (Bogdanka) spokojnie będą nam dorównywać.

PS. To nie żaden post ma obronę aktualnych wyników, ale na zejście na ziemę. Powinniśmy mieć teraz 5 pkt więcej i byłby to przyzwoity wynik. A tak jest słabo.
Jest bardzo słabo, a 5 punktów w 9-ciu meczach to gigantyczna różnica. Musielibyśmy wygrać dwa zremisowane mecze i mieć remis zamiast w.......u z czołówką.

Zobaczymy jak zagramy ze Zniczem u siebie. Mam podejrzenia że będzie jak ze Stalą i Chrobrym, oby tylko fartownie.
Zagrożenie stwarzamy niemal wyłącznie po kontrach, tak było też w meczu z Motorem. W meczu z większością drużyn nie mamy co na nie liczyć, zwłaszcza u siebie. Budowanie akcji u Sobolewskiego to kiepski żart, połowa piłek do tyłu. Do tego beznadziejna obrona SFG (skuter stworzył sobie kilka sytuacji, po prostu zabrakło im skuteczności poza tym jednym golem).

Także fakt, brakuje bardzo dużo żeby bylo dobrze. Fartowna wygrana niewiele tu zmienia.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.09.2023 o godz. 16:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#76
Stary 24.09.2023, 14:03
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Skoro pieniądze nie grają to co gra?
Grają dobrze wydawane pieniądze. Wyrzucane w błoto nie.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#77
Stary 24.09.2023, 14:27
Kwiecień popełnił duży błąd, budując drużynę opartą na starych, sytych kotach, które dodatkowo przepłaca. Motywacji do wysiłku brak, bo przecież samo się wygra z takim składem.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#78
Stary 24.09.2023, 15:27
Co do presji na zawodnikach , to przypomnę:

https://www.youtube.com/watch?v=wRdORZ57G0w

Tkz. bramkarz znowu zrobił babola. Tym razem kaleki przeciwnik nie wykorzystał. Chętnie bym na bramce znowu pooglądał Mikołaja.
Junca teraz to horror, dramat i żużel... Z przewagą żużla.....
Józek nawet czasem przyzwoicie. Oprócz 2 odpuszczeń, z których jedno kosztowało bramkę (odpuszczone krycie przy SFG).
Ja jestem miły człowiek, który nikomu żle nie zyczy.... Ale Basza mógłby się kontuzjować........
Przyznam, że bardzo pozytywnie zaskakuje mnie Uryga. Po pierwszych nieporadnych (usprawiedliwione częściowo długą absencją meczową) wejściach , teraz stanowi solidny element obrony.
Carbo odpalił. Mysle, że będzie spoko też e-klapie... chyba, że sie sprzeda i to dobrze.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#79
Stary 24.09.2023, 16:06
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Grają dobrze wydawane pieniądze. Wyrzucane w błoto nie.
To na Junce jak były wydane pieniądze? Dobrze czy źle?

Można kupić elegancką sprawną furę, ale jak się ją postawi w błocie nie używa i nie konserwuje to w szybkim tempie z eleganckiej sprawnej fury robi się stary grat.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80
Stary 24.09.2023, 19:24
Drozd napisał(a):Wyświetl post
To na Junce jak były wydane pieniądze? Dobrze czy źle?

Można kupić elegancką sprawną furę, ale jak się ją postawi w błocie nie używa i nie konserwuje to w szybkim tempie z eleganckiej sprawnej fury robi się stary grat.
Dlaczego wymieniasz akurat Juncę? Ma ciągle kontuzje, nie spektakularne, ale utrudniające powrót do optymalnej formy; trwa to od meczu z Ruchem. Pech. Powinieneś raczej się zastanowić po co nam był Żyro, Sapała, Basha czy Sobczak.
Ostatnio edytowane przez Kurz : 24.09.2023 o godz. 19:30.
Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#81
Stary 24.09.2023, 19:39
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Dlaczego wymieniasz akurat Juncę? Ma ciągle kontuzje, nie spektakularne, ale utrudniające powrót do optymalnej formy; trwa to od meczu z Ruchem. Pech. Powinieneś raczej się zastanowić po co nam był Żyro, Sapała, Basha czy Sobczak.
Te kontuzje Junci to nie jest żaden pech tylko normalny stan. Anomalia to była jak zagrał tyle meczów bez urazu.
Ostatnio edytowane przez Jagul : 25.09.2023 o godz. 14:12.
Zwolennik zadłużenia
Sierota po Cupiale
Sekciarz spadkowy
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#82
Stary 24.09.2023, 20:11
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Grają dobrze wydawane pieniądze. Wyrzucane w błoto nie.
I to najlepiej podsumowuje temat.

@wolfy, wydaje mi się że żyjesz w przeświadczeniu że najbliższy mecz gramy ze Zniczem, a gramy z Wisłą Plock
Odpowiedz cytując
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#83
Stary 24.09.2023, 20:12
Jagul napisał(a):Wyświetl post
Te kontuzje Junci to nie jest żaden pech tylko normalny stan. Anomalia to było jak zagrał tyle meczów bez urazu.
Ok. Wobec tego ryzyko, które na razie się nie opłaciło. Czyli nawiązując do pytania Drozda, na tym etapie wyrzucone pieniądze w błoto.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84
Stary 24.09.2023, 21:04
Cieszmy się z małych rzeczy ...
Skrót meczu:
https://youtu.be/AmRW5k1fG1U?si=sjG3U3LIP9mwNkhH
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 24.09.2023, 23:04
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I to najlepiej podsumowuje temat.

@wolfy, wydaje mi się że żyjesz w przeświadczeniu że najbliższy mecz gramy ze Zniczem, a gramy z Wisłą Plock
To jeszcze gorzej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#86
Stary 25.09.2023, 07:49
Gramy swoje, wygrać czasem trzeba żeby się ostatecznie zakręcić koło tego 9-12 miejsca na koniec sezonu.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#87
Stary 25.09.2023, 08:54
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To jeszcze gorzej.
W zasadzie i ja się myliłem bo jeszcze PP z Lechią. Nie żeby ten mecz miał jakiekolwiek znaczenie, ale warto byloby się nie skompromitwoac z rywalem z którym niedługo z znowu zagramy.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 25.09.2023, 09:01
Ja bym PP odpuścił, nic nim nie zyskamy, poza możliwością złapania kontuzji przez jakiegoś kluczowego zawodnika.

Szanse na wygranie całej imprezy są nikłe, a cel na ten sezon to awans.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 25.09.2023, 09:29
Niewiarygodne, jak naiwnie zagrał Motor. Feio to jednak zwykły lubelski napinacz jest. Wymyśłił, że siądą na nas, stłamszą i odprawią z kilkoma bramkami, choć powinien wiedzieć, że to trzeba powolutku, ostrożnie, zza gardy.

A Wisła? To nie był żaden przełom, Wisła grała swoje. Bardzo dobrze Alfaro (kondycja, zadzior, szybkość), Carbo (ustawienie, podanie, walka), Rodado (walka, skuteczność) i Uryga (szef). Duda w swoim transie, Raton elektryk, fatalnie boki obrony. Puszczona bramka po rożnym, kilka groźnych prezentów dla przeciwnika.

Juncę nawet trochę rozumiem i za kartkę bym go szczególnie nie karał. Faza meczu, wynik, stężęnie wiochy troche tłumaczą jego odpał. Junca to powinien się wyleczyć, odpocząć i dojść do formy, bo rany boskie.

Kilka ciepłych osobnych słów dla ozdoby polskich boisk, sędziego Kwiatkowskiego. Co za pajac.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 25.09.2023, 10:19
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ja bym PP odpuścił, nic nim nie zyskamy, poza możliwością złapania kontuzji przez jakiegoś kluczowego zawodnika.

Szanse na wygranie całej imprezy są nikłe, a cel na ten sezon to awans.
Cel to wyłącznie brak kompromitacji. Pewnie byłby jeszcze profit gdybyśmy dostali ciekawego rywala z esa (np derby) i liczyli na jakiś zarobek z dnia meczowego, ale tak to byleby nie dostac wielu bramek, aby morale nie siadło.

Co do samej taktyki Motoru to widać podobna szkole jak Stali Rzeszów Myśliwca, przy czym my rok temu byliśmy dużo słabsza drużyna i dostaliśmy od nich gładko 1-3 przy podobnej taktyce rywali.

Z samego Motoru zaraz odfrunie euforia i będą się kręcić wokół 6-10 miejsca.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.09.2023 o godz. 22:41.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:39.