The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 21.09.2023, 09:21. 9 kolejka, Motor Lublin - Wisła Kraków, 23 września 2023, 17:30
Nadchodząca kolejka*




Aktualna tabela*







*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 21.09.2023, 12:42
Jeżeli mamy przegrać, to najlepiej wysoko. Im krócej będzie Sobolewski z legendami marnował czas, tym lepiej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 21.09.2023, 12:47
Najgorszy wynik dla Wisły to remis. Punkt nie zmienia sytuacji w tabeli natomiast ego Sobolenki urośnie niewiarygodnie.
Królewski natomiast zacznie bombardować typowymi dla siebie mądrościami o procesie, cierpliwości itp...Wrzuci oczywiście syntetyczne opracowania oparte na troszkę bardziej zaawansowanych liczbach, z których będzie wynikać że praca Sobolenki broni się.

I dlatego uważam, że właśnie taki wynik jest niestety najbardziej prawdopodobny.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.09.2023, 12:51
Najgorsze to jest dla nas, że mamy bardzo dobrą kadrę, która w każdym praktycznie meczu tworzy okazje, sporo okazji. Umiejętnościami przerastają ligę ale w tak patologicznie zarządzanym klubie brakuje tej kropki nad i, aby strzelać gole i spokojnie prawie każdego w tej lidze golić po 3:0.

A w związku z tym, od prawie roku jest jedna i ta sama gadka. Okazje są, brakuje tylko wykończenia, pracujemy na treningach super i ta forma w końcu przyjdzie.

Ciężko sobie wyobrazić, ze my w tej lidze będziemy przez większosć meczu bici, nie będziemy prowadzili gry (grali z ataku pozycyjnego), nie będziemy mieli akcji itd Także dopóki się Jaro nie pamięta, to zawsze statystyki można powyciągać takie, że przecież cały czas przeważamy i tylko skutecznosć musi przyjść.

PS. Oczywiście samo granie na pałę zawodnikami przerastającymi ligę o dwie długości, granie i wtoczenie na mniejszym lub większym farcie piłki do bramki, to żaden wyczyn i cel dla Wisły. Przede wszystkim Sobol powinien być oceniany pod wzgledem realizacji zadań, tj zwycięstw z najmcniejszymi rywali, to by oznaczało, ze druzyna trzyma presję i taktycznie jest jakoś poukładana, pod względem schematów gry, pod względem tego, że jak jakiś detal zawodzi (SFG) to z czasem są błędy eliminowane, i pod względem tego czy piłkarze przy nim robią progres, a nie regres.

W każdym tym aspekcie Wisła stoi w miejscu lub się cofa. Także nawet gdybyśmy teraz zaczęli wygrywać często to kit w t fartowne czy wymęczone zwycięstwa i kit w tę poprawę skuteczności, bo to nie będzie wypracowane, wyuczone na treningach, tylko będzie to chwilowe odwrócenie statystyki.
I nawet gdybyśmy awansowali tym fartem w cuglach, do ekstraklasy, to poziom tam jest na tyle wysoki - co pokazują wyniki ŁKSu, Ruchu i Puszczy - że jeśli się w I lidze nie błyszczało, jeśli klub nie jest bardzo zorganizowany, to na dzień dzisiejszy taki beniaminek nic w tej ektraklasie nie znaczy. My się gubimy na boisku w meczu z Chrobrym. Nas w tej chwili taka Warta czy inny Radomiak to po prostu rozjeżdża na boisku (co już pokazał Radomiak jak walcyzliśmy o życie i przegraliśmy z nimi 4:2). Także za ten cyrk i wyniki śmieszno-żałosne to już Sobol powinien być dawno wy.......ony.

No ale mamy magika jako prezesa, który udaje, że jest ok i wierzy w ten zbiór amatorów - bo am jest amatorem? Na pewno awansujemy i na pewno z takim trenerem i sztabem w ekstraklasie sobie poradzimy jak tutaj się bijemy jak równy z równym z Głogowem.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 21.09.2023 o godz. 13:00.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 21.09.2023, 13:02
Feio ograł Sobola rok temu będąc w nizszej lidze, tak teraz może patrzeć na niego z góry.

Porażka może nas zrzucić na 15 miejsce i nawet nie chce wiedzieć co wyplują algorytmy Jarkowe.

Liczę że po meczu będziemy mieć lepsze humory niż przed, abstrahując od wyniku i oczekiwań.
Odpowiedz cytując
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 21.09.2023, 15:20
3:0, Goncalo goli frajera.

W tym meczu powychodzą wszystkie braki i dziurawa jak ser szwajcarski obrona. Nawet nie pierdniemy.

No ale ja już straciłem wiarę w to, że Krolewicz sie opamięta. Choćby nas tam wyruchali 9:0 to i tak pseudotrenerzyna zostanie na stanowisku.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 21.09.2023, 15:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli mamy przegrać, to najlepiej wysoko. Im krócej będzie Sobolewski z legendami marnował czas, tym lepiej.
Jestem podobnego zdania. Jeśli mamy przegrać, to byle nie 1:0 czy 2:1, niech to będzie 5:0, wtedy JK nie będzie mieć jak maskować naszego lotu w przepaść.

Co do samego meczu, każdy wynik inny niż nasze zwycięstwo powinien oznaczać zwolnienie całego sztabu. Nie za 5 kolejek, tylko teraz, jak jest jeszcze szansa na uratowanie czegokolwiek.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 21.09.2023, 15:47
To Ojciec Chrzestny Kikuś sam się nominuje na trenera albo sprowadzi jakiegoś gościa z hiszpańskich pastwisk bez doświadczenia trenerskiego.

To wtedy już Polaków nie uświadczymy w składzie i będzie można zmienić nazwę na Espana Kraków.

Wtedy będzie dopiero kabaret.

Sobol, olej Kikuśka i postaw na Polaków!

Z Motorem ma być skład z samymi Polakami i tylko zwycięstwo!

Wywal Hiszpanów i postaw na Polaków!
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 21.09.2023 o godz. 15:49.
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 21.09.2023, 17:17
Od tego meczu Sobol odpali - 4:1 dla Motoru.
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 22.09.2023, 11:46
Ja nie spodziewam się wysokiego wyniku w żadną ze stron.Faktycznie najbardziej prawdopodobny wydaje się remis który znowu będzie cementował obecny układ.Ewentualnie jakieś 1:0,2:1 dla Motorynki
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 22.09.2023, 13:13
Gramy swoje i idziemy na 9-12 miejsce w tym sezonie, będzie 4:4.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 22.09.2023, 20:14
Wygramy jutro.
Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 22.09.2023, 23:20
jeden Rabin powie że tak, drugi że nie...

Ogólnie przeczucie mam, że Motor nas pyknie na luzie, jakieś 2-3:0. Ale spodziewałem się, że Arka nas też pyknie, a wyszło zupełnie inaczej.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 23.09.2023, 09:01
Ofensywny Motor + nasza obrona = gładkie 3:0 dla Motoru i mam nadzieję out Sobola.
Odpowiedz cytując
crux.a
Senior Member
 
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 23.09.2023, 09:18
Przegramy, potem nastąpią deklaracje wiary w tę drużynę (trener) oraz w tę drużynę i trenera (właściciel) - i w ten sposób zakończy się jeden mikrocykl, a zacznie kolejny.
Odpowiedz cytując
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 23.09.2023, 10:58
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Ofensywny Motor + nasza obrona = gładkie 3:0 dla Motoru i mam nadzieję out Sobola.
Całość się sprawdzi oprócz ostatniej części. Będzie deklaracja o wierze w tych ludzi i ich prace. I inne jakieś filozoficzno-psychiczne .......olo.

Przywoływanie arki jest totalnie bez sensu. Chłopaki wyszli na wyjebce żeby pokazać właścicielowi swoje zdanie i podłożyli się zupełnie.

Jeszcze sezon można uratować.. ale konieczne wyje…. sztabu amatorów i zatrudnienie poważnego trenera jak np Brosz.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.09.2023, 11:20
Najlepsze jest to, że te nasze zwycięstwa czy zwycięskie remisy okazują się zdobywane na farcie przy okazji szczęśliwego sploty innych zdarzeń... tzn. wygrana z Polonią po meczu niczym koszmar, 5:1 z Arką, wzięło się teoretycznie z jakichś wewnętrznych problemów Arki, a ten głośny remis po słabej grze w Legnicy, która liderowała wtedy, z bilansem 4-1-0 też wygląda inaczej patrząc jak od meczu jaki mieli przed nami, z Tychami, zremisowali, z nami też remis, później dwie porażki i mają bilans 4-3-2. Grali z czołówką i ta czołówka ich liderowanie zweryfikowała szybko.

Układa się to trochę tak, że zdobyć punkty to my możemy jedynie na farcie, dlatego, ze zespół rywali ma jakiś wewnętrzny bojkot, albo dumnie wywalczyć punkt z najsłabszymi drużynami w lidze.

Jeśli te założenia byśmy przyjęli, to dzisiaj szykuje się srogi w........*

* tyle, że ta liga jest tak śmieszna i słaba, ze tutaj lidera nie ma i raczej nie będzie. Pół ligi jest chujowa i gdzieś tam plasuje się od miejsc 1 do 8-10, reszta ligi jest jeszcze chujowsza i będzie się męczyć w walce o miejsca 8-18
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 23.09.2023, 13:36
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Najlepsze jest to, (...).
Grali z czołówką i ta czołówka ich liderowanie zweryfikowała szybko.
Najsmutniejsze jest to, że my graliśmy z czerwonymi latarniami i te czerwone latarnie nas zweryfikowały jeszcze szybciej
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 23.09.2023, 14:12
MaLk napisał(a):Wyświetl post
Najsmutniejsze jest to, że my graliśmy z czerwonymi latarniami i te czerwone latarnie nas zweryfikowały jeszcze szybciej
Nie oglądałeś konferencji pomeczowych? To był pech i brak koncentracji.
Jak ten człowiek nie ma wstydu...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 23.09.2023, 14:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Nie oglądałeś konferencji pomeczowych?
Nie, bo od dawna mówię, że to, co się tam mówi jest kompletnie pozbawione jakiejkolwiek wartości poznawczej.
Odpowiedz cytując
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 23.09.2023, 15:12
Po tym, jak się ułożyły wyniki w piątek, albo dziś wygramy w Lublinie i podgonimy czołówkę, albo się urządzimy na amen koło 10 miejsca.
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 23.09.2023, 15:52
Jest już skład na Motor.
Raton... Duda...
Otwieram flache i piję na smutno do telewizora.
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 23.09.2023, 16:04
Spokojnie postawilem na Motor a że z reguły nie trafiam, więc pewnie nie przegramy.
Odpowiedz cytując
Chorynatrzykolory
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 23.09.2023, 17:28
Nie wygramy tego meczu:mowie to w przerwie gdzie wygrywamy 2 :0 zobaczymy.... ten bramkarz jest w stanie każdy wysryw zrobić
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 23.09.2023, 17:33
Pierwsza połowa całkiem dobra w naszym wykonaniu. Fajnie dziś Uryga i Alfaro. Carbo to zawodnik jakiego nam brakowało. Nawet Raton pierwsza połowa na bardzo dobrym poziomie.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Sylwus1988
Senior Member
 
Od: 03.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 23.09.2023, 18:37
ten mecz to była bijatyka
Odpowiedz cytując
ślimak
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 23.09.2023, 18:40
Stelio, jak się czujesz?
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 23.09.2023, 18:41
Bardzo fajny mecz w naszym wykonaniu. czemu tak nie zagraliśmy w Tychach, z Odrą czy z Chrobrym? Carbo król środka pola, słaby Junca, mimo goli słaby Rodado a Goku kolejny raz pokazuje, że do Fernandeza mu sporo brakuje.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 23.09.2023, 18:57
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Od tego meczu Sobol odpali - 4:1 dla Motoru.
Cyferki trafiłeś
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 23.09.2023, 19:01
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.


Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:24.