
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#1
|
|
Nadchodząca kolejka*
![]() Aktualna tabela* ![]() ![]() *grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
|
Jeżeli mamy przegrać, to najlepiej wysoko. Im krócej będzie Sobolewski z legendami marnował czas, tym lepiej.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#3
|
|
Najgorszy wynik dla Wisły to remis. Punkt nie zmienia sytuacji w tabeli natomiast ego Sobolenki urośnie niewiarygodnie.
Królewski natomiast zacznie bombardować typowymi dla siebie mądrościami o procesie, cierpliwości itp...Wrzuci oczywiście syntetyczne opracowania oparte na troszkę bardziej zaawansowanych liczbach, z których będzie wynikać że praca Sobolenki broni się. I dlatego uważam, że właśnie taki wynik jest niestety najbardziej prawdopodobny. ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#4
|
|
Najgorsze to jest dla nas, że mamy bardzo dobrą kadrę, która w każdym praktycznie meczu tworzy okazje, sporo okazji. Umiejętnościami przerastają ligę ale w tak patologicznie zarządzanym klubie brakuje tej kropki nad i, aby strzelać gole i spokojnie prawie każdego w tej lidze golić po 3:0.
A w związku z tym, od prawie roku jest jedna i ta sama gadka. Okazje są, brakuje tylko wykończenia, pracujemy na treningach super i ta forma w końcu przyjdzie. Ciężko sobie wyobrazić, ze my w tej lidze będziemy przez większosć meczu bici, nie będziemy prowadzili gry (grali z ataku pozycyjnego), nie będziemy mieli akcji itd Także dopóki się Jaro nie pamięta, to zawsze statystyki można powyciągać takie, że przecież cały czas przeważamy i tylko skutecznosć musi przyjść. PS. Oczywiście samo granie na pałę zawodnikami przerastającymi ligę o dwie długości, granie i wtoczenie na mniejszym lub większym farcie piłki do bramki, to żaden wyczyn i cel dla Wisły. Przede wszystkim Sobol powinien być oceniany pod wzgledem realizacji zadań, tj zwycięstw z najmcniejszymi rywali, to by oznaczało, ze druzyna trzyma presję i taktycznie jest jakoś poukładana, pod względem schematów gry, pod względem tego, że jak jakiś detal zawodzi (SFG) to z czasem są błędy eliminowane, i pod względem tego czy piłkarze przy nim robią progres, a nie regres. W każdym tym aspekcie Wisła stoi w miejscu lub się cofa. Także nawet gdybyśmy teraz zaczęli wygrywać często to kit w t fartowne czy wymęczone zwycięstwa i kit w tę poprawę skuteczności, bo to nie będzie wypracowane, wyuczone na treningach, tylko będzie to chwilowe odwrócenie statystyki. I nawet gdybyśmy awansowali tym fartem w cuglach, do ekstraklasy, to poziom tam jest na tyle wysoki - co pokazują wyniki ŁKSu, Ruchu i Puszczy - że jeśli się w I lidze nie błyszczało, jeśli klub nie jest bardzo zorganizowany, to na dzień dzisiejszy taki beniaminek nic w tej ektraklasie nie znaczy. My się gubimy na boisku w meczu z Chrobrym. Nas w tej chwili taka Warta czy inny Radomiak to po prostu rozjeżdża na boisku (co już pokazał Radomiak jak walcyzliśmy o życie i przegraliśmy z nimi 4:2). Także za ten cyrk i wyniki śmieszno-żałosne to już Sobol powinien być dawno wy.......ony. No ale mamy magika jako prezesa, który udaje, że jest ok i wierzy w ten zbiór amatorów - bo am jest amatorem? Na pewno awansujemy i na pewno z takim trenerem i sztabem w ekstraklasie sobie poradzimy jak tutaj się bijemy jak równy z równym z Głogowem.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 21.09.2023 o godz. 13:00.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#5
|
|
Feio ograł Sobola rok temu będąc w nizszej lidze, tak teraz może patrzeć na niego z góry.
Porażka może nas zrzucić na 15 miejsce i nawet nie chce wiedzieć co wyplują algorytmy Jarkowe. Liczę że po meczu będziemy mieć lepsze humory niż przed, abstrahując od wyniku i oczekiwań. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
3:0, Goncalo goli frajera.
W tym meczu powychodzą wszystkie braki i dziurawa jak ser szwajcarski obrona. Nawet nie pierdniemy. No ale ja już straciłem wiarę w to, że Krolewicz sie opamięta. Choćby nas tam wyruchali 9:0 to i tak pseudotrenerzyna zostanie na stanowisku. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#7
|
Co do samego meczu, każdy wynik inny niż nasze zwycięstwo powinien oznaczać zwolnienie całego sztabu. Nie za 5 kolejek, tylko teraz, jak jest jeszcze szansa na uratowanie czegokolwiek. ![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#8
|
|
To Ojciec Chrzestny Kikuś sam się nominuje na trenera albo sprowadzi jakiegoś gościa z hiszpańskich pastwisk bez doświadczenia trenerskiego.
To wtedy już Polaków nie uświadczymy w składzie i będzie można zmienić nazwę na Espana Kraków. Wtedy będzie dopiero kabaret. Sobol, olej Kikuśka i postaw na Polaków! Z Motorem ma być skład z samymi Polakami i tylko zwycięstwo! Wywal Hiszpanów i postaw na Polaków!
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 21.09.2023 o godz. 15:49.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#9
|
|
Od tego meczu Sobol odpali - 4:1 dla Motoru.
![]()
Malinowy król malowanych róż
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#10
|
|
Ja nie spodziewam się wysokiego wyniku w żadną ze stron.Faktycznie najbardziej prawdopodobny wydaje się remis który znowu będzie cementował obecny układ.Ewentualnie jakieś 1:0,2:1 dla Motorynki
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
Gramy swoje i idziemy na 9-12 miejsce w tym sezonie, będzie 4:4.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#12
|
|
Wygramy jutro.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Krk
Offline |
#13
|
|
jeden Rabin powie że tak, drugi że nie...
Ogólnie przeczucie mam, że Motor nas pyknie na luzie, jakieś 2-3:0. Ale spodziewałem się, że Arka nas też pyknie, a wyszło zupełnie inaczej. ![]()
VIVA LA WISŁA
Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#14
|
|
Ofensywny Motor + nasza obrona = gładkie 3:0 dla Motoru i mam nadzieję out Sobola.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#15
|
|
Przegramy, potem nastąpią deklaracje wiary w tę drużynę (trener) oraz w tę drużynę i trenera (właściciel) - i w ten sposób zakończy się jeden mikrocykl, a zacznie kolejny.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2014
Offline |
#16
|
Przywoływanie arki jest totalnie bez sensu. Chłopaki wyszli na wyjebce żeby pokazać właścicielowi swoje zdanie i podłożyli się zupełnie. Jeszcze sezon można uratować.. ale konieczne wyje…. sztabu amatorów i zatrudnienie poważnego trenera jak np Brosz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#17
|
|
Najlepsze jest to, że te nasze zwycięstwa czy zwycięskie remisy okazują się zdobywane na farcie przy okazji szczęśliwego sploty innych zdarzeń... tzn. wygrana z Polonią po meczu niczym koszmar, 5:1 z Arką, wzięło się teoretycznie z jakichś wewnętrznych problemów Arki, a ten głośny remis po słabej grze w Legnicy, która liderowała wtedy, z bilansem 4-1-0 też wygląda inaczej patrząc jak od meczu jaki mieli przed nami, z Tychami, zremisowali, z nami też remis, później dwie porażki i mają bilans 4-3-2. Grali z czołówką i ta czołówka ich liderowanie zweryfikowała szybko.
Układa się to trochę tak, że zdobyć punkty to my możemy jedynie na farcie, dlatego, ze zespół rywali ma jakiś wewnętrzny bojkot, albo dumnie wywalczyć punkt z najsłabszymi drużynami w lidze. Jeśli te założenia byśmy przyjęli, to dzisiaj szykuje się srogi w........* * tyle, że ta liga jest tak śmieszna i słaba, ze tutaj lidera nie ma i raczej nie będzie. Pół ligi jest chujowa i gdzieś tam plasuje się od miejsc 1 do 8-10, reszta ligi jest jeszcze chujowsza i będzie się męczyć w walce o miejsca 8-18 ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#18
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#19
|
Jak ten człowiek nie ma wstydu... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
#20
|
|
Nie, bo od dawna mówię, że to, co się tam mówi jest kompletnie pozbawione jakiejkolwiek wartości poznawczej.
|
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#21
|
|
Po tym, jak się ułożyły wyniki w piątek, albo dziś wygramy w Lublinie i podgonimy czołówkę, albo się urządzimy na amen koło 10 miejsca.
![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#22
|
|
Jest już skład na Motor.
Raton... Duda... Otwieram flache i piję na smutno do telewizora. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#23
|
|
Spokojnie postawilem na Motor a że z reguły nie trafiam, więc pewnie nie przegramy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#24
|
|
Nie wygramy tego meczu:mowie to w przerwie gdzie wygrywamy 2 :0 zobaczymy.... ten bramkarz jest w stanie każdy wysryw zrobić
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#25
|
|
Pierwsza połowa całkiem dobra w naszym wykonaniu. Fajnie dziś Uryga i Alfaro. Carbo to zawodnik jakiego nam brakowało. Nawet Raton pierwsza połowa na bardzo dobrym poziomie.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2018
Offline |
#26
|
|
ten mecz to była bijatyka
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#27
|
|
Stelio, jak się czujesz?
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#28
|
|
Bardzo fajny mecz w naszym wykonaniu. czemu tak nie zagraliśmy w Tychach, z Odrą czy z Chrobrym? Carbo król środka pola, słaby Junca, mimo goli słaby Rodado a Goku kolejny raz pokazuje, że do Fernandeza mu sporo brakuje.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#29
|
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Online |
#30
|
|
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|