
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#181
|
|
Mieliśmy dwa duże wakaty w strukturach: CLJ U19 oraz rezerwy i w żadnym z tych przypadków Białorusina nie postawiono za kierownicą a miałby nim zostać dla 1 drużyny? To już wolę inwestować w Filipka. Wszakże jego metody treningowe szczególnie podobały się Hyballi. Tyle że do tego wypadałoby go jeszcze gdzieś wypchnąć na otrzaskanie, a nie kisić jako koordynatora. Patrząc chocby na karierę Szulczka, Szwargi czy nawet Feio, naprawdę nie trzeba mieć niewiarygodnie długiego stażu w prowadzeniu seniorskiego zespołu by być cenionym szkoleniowcem w PL (pomijając u Feio jego ego i ekscesy).
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#182
|
|
Głuchy telefon to się chyba dawniej nazywało.
To już chyba lepiej rzucić piłkę Hiszpanom i niech grają co chcą
Ostatnio edytowane przez krysztal : 07.08.2023 o godz. 23:34.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#183
|
|
Jak dla mnie pasuje idealnie do tego burdelu ale nie wiadomo czy ma odpowiednie DNA
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#184
|
Z drugiej strony to tak głupie że aż może się zdarzyć. Chociaż ja osobiście stawiam na kontynuację świetnego projektu i zastąpienie Sobolewskiego Zającem. Jeden ekspert od SFG zastąpi drugiego, nastąpi przekazanie pałeczki w sztafecie legend. A że obaj są beznadziejni to akurat trzeciorzędna sprawa. Nie wynik się przecież liczy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.08.2023 o godz. 00:40.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2015
Offline |
#185
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#186
|
![]() Wierzysz w zabobony? Zabobony się nie liczą! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#187
|
Poczytaj komentarze po meczach, gdzie zagraliśmy (w 2023) na "0" z tyłu: Kolejki: 19 - Resovia 24 - Skra 29 - Chojniczanka 32 - Podbeskidzie 34 Zawsze się jakiś "lepiej wiedzący" znalazł. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|