The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#181
Stary 07.08.2023, 22:37
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Ten analityk-Białorusin był przez 10 m-cy trenerem BATE po czym dostał kopa i tyle ma osiągnięć. Na jakiej podstawie twierdzisz, że może zastąpić Sobola? Tzn. może tak jak Zając, Jop i stu innych, ale dlaczego właśnie on?
Również nie rozumiem fascynacji tym Bialorusinem.

Mieliśmy dwa duże wakaty w strukturach: CLJ U19 oraz rezerwy i w żadnym z tych przypadków Białorusina nie postawiono za kierownicą a miałby nim zostać dla 1 drużyny?

To już wolę inwestować w Filipka. Wszakże jego metody treningowe szczególnie podobały się Hyballi. Tyle że do tego wypadałoby go jeszcze gdzieś wypchnąć na otrzaskanie, a nie kisić jako koordynatora.

Patrząc chocby na karierę Szulczka, Szwargi czy nawet Feio, naprawdę nie trzeba mieć niewiarygodnie długiego stażu w prowadzeniu seniorskiego zespołu by być cenionym szkoleniowcem w PL (pomijając u Feio jego ego i ekscesy).

viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Słuszna uwaga, też się nad tym zastanawiałem. Nie widać, żeby ktoś tam stał z boku i na bieżąco powtarzał po Sobolu po angielsku. Często przyglądam się jak reagują obcokrajowcy w kulisach, bo fascynuje mnie jak to jest pracować, gdzie bez przerwy gada do ciebie ktoś kogo w ogóle nie rozumiesz. Ktoś wie jak to jest zorganizowane?
Siewierski im tłumaczy po angielsku, a czego nie zrozumieją to Basha oraz Goku którzy już płynnie władają polszczyzna.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#182
Stary 07.08.2023, 23:32
Głuchy telefon to się chyba dawniej nazywało.
To już chyba lepiej rzucić piłkę Hiszpanom i niech grają co chcą
Ostatnio edytowane przez krysztal : 07.08.2023 o godz. 23:34.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#183
Stary 07.08.2023, 23:36
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Ten analityk-Białorusin był przez 10 m-cy trenerem BATE po czym dostał kopa i tyle ma osiągnięć. Na jakiej podstawie twierdzisz, że może zastąpić Sobola? Tzn. może tak jak Zając, Jop i stu innych, ale dlaczego właśnie on?
Jak dla mnie pasuje idealnie do tego burdelu ale nie wiadomo czy ma odpowiednie DNA
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#184
Stary 08.08.2023, 00:32
doktor granat napisał(a):Wyświetl post
Ten analityk-Białorusin był przez 10 m-cy trenerem BATE po czym dostał kopa i tyle ma osiągnięć. Na jakiej podstawie twierdzisz, że może zastąpić Sobola? Tzn. może tak jak Zając, Jop i stu innych, ale dlaczego właśnie on?
Tak powstają miejskie legendy. Jakoś sobie ostatni wierni kibice Sobolewskiego muszą tłumaczyć to co się dzieje. Przecież Królewski na pewno ma plan B, prawda? Nie jest przecież tak że Sobolewski albo śmierć. Na bank kitramy mega trenera w czwartoligowych rezerwach jako analityka na wypadek gdyby Sobolewski... Nadal był Sobolewskim, I guess?

Z drugiej strony to tak głupie że aż może się zdarzyć. Chociaż ja osobiście stawiam na kontynuację świetnego projektu i zastąpienie Sobolewskiego Zającem. Jeden ekspert od SFG zastąpi drugiego, nastąpi przekazanie pałeczki w sztafecie legend. A że obaj są beznadziejni to akurat trzeciorzędna sprawa. Nie wynik się przecież liczy.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.08.2023 o godz. 00:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#185
Stary 08.08.2023, 07:39
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
28 maja do 55 minuty meczu z Zagłębiem, byliśmy w E-klapie.
W 2023 mieliśmy 12-0-4, w całej rundzie rewanżowej 12-1-4 i pierwsze miejsce.
Mimo tego na forum wieszano psy na trenerze, właścicielach itd.
Jak pisałem wcześniej niezależnie jakie wyniki będzie wykręcał Sobol to na forum zawsze może liczyć.

Trzeba jednak przyznać, że Jaro celowo/przez przypadek ma już trenera, który może zastąpić Sobola, jako analityka w rezerwach.

A wracając do tematu meczowego to obejrzałem sobie wreszcie skrót i faktycznie to, że Wisła nie wygrała to bardziej pech (niezła gra bramkarza, a raz wybił obrońca z bramki) niż braki umiejętności.
Również pewna nonszalancja w obronie, przez którą mogliśmy też stracić bramki.
Właśnie w tym jest problem, że jest wielu kibiców z podobnym zdaniem co Ty. Każdy się cieszył jak punktowaliśmy, ale chyba każdy który oglądał nasze mecze widział jaka jest sytuacja. Obecnie gramy tak jak w tamtej rundzie tylko, że lepsi odeszli. Wieszano psy bo prawie w każdym meczu w tamtej rundzie traciliśmy bramkę, mimo dominacji(która była tylko do pola karnego przeciwnika) przeciwnik zawsze potrafił wyskoczyć z jedną, dwoma kontrami, które strzelał. Fernandez w tamtej rundzie do pewnego czasu strzelał prawie wszystko co mógł, a Rodado to cienias. Nasza kadra w tamtym sezonie przewyższała reszte ligi, a Sobol nie potrafił ich odpowiednio ogarnąć i tak samo będzie w tym. Indywidualnie nasz skład wygląda dobrze, a w praktyce? Wszelkie komplikacje pojawiają się jak przeciwnik nie cofa się do własnego pola karnego i próbuje coś pograć. Ludzie coś płaczą o tą dominację, ale co z niej takiego wynika? Walimy głową w mur(tak jak w tamtej rundzie) przez większość spotkania, Sobol żeby awansować musi mieć zawodników z ekstraklasy? Każdy atak przeciwnika na naszą bramkę to kupa w gaciach i pewne zamieszanie, nikt nie wie co ma robić, gubią krycie. A my wychodzimy na Stal, która straciła trenera i wielu zawodników, w 2 meczach traci 7 bramek, a my nic nie robimy. Nie potrafimy dobić rywala, wykorzystać przewagi Miedź to samo, połowa składu przyszła z zewnątrz, ale jakoś grają i punktują. I tak Framat na tym to polega, że nawet po wygraniu spotkania 5:0 można rozmawiać o ewentualnych problemach w meczu, w zespole. Jeśli myślimy o awansie to potrzebujemy na już trenera, nowy sztab i napastnika bo Rodado to ogór.
Odpowiedz cytując
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#186
Stary 08.08.2023, 08:50
wolfy napisał(a):Wyświetl post
eden ekspert od SFG zastąpi drugiego, nastąpi przekazanie pałeczki w sztafecie legend. A że obaj są beznadziejni to akurat trzeciorzędna sprawa. Nie wynik się przecież liczy.
Przecież teraz już od jakiegoś czasu wiadomo że wyniki Wolfy to de facto tylko kolejny "zabobon".
Wierzysz w zabobony? Zabobony się nie liczą!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#187
Stary 08.08.2023, 19:02
Manhunt. napisał(a):Wyświetl post
Właśnie w tym jest problem, że jest wielu kibiców z podobnym zdaniem co Ty. Każdy się cieszył jak punktowaliśmy, ale chyba każdy który oglądał nasze mecze widział jaka jest sytuacja. Obecnie gramy tak jak w tamtej rundzie tylko, że lepsi odeszli. Wieszano psy bo prawie w każdym meczu w tamtej rundzie traciliśmy bramkę, mimo dominacji(która była tylko do pola karnego przeciwnika) przeciwnik zawsze potrafił wyskoczyć z jedną, dwoma kontrami, które strzelał...
Weź chłopie niepier**l.
Poczytaj komentarze po meczach, gdzie zagraliśmy (w 2023) na "0" z tyłu:
Kolejki:
19 - Resovia
24 - Skra
29 - Chojniczanka
32 - Podbeskidzie
34

Zawsze się jakiś "lepiej wiedzący" znalazł.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:47.