The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 04.06.2023, 10:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Mylisz się - Luis wiedział co robi. Ściągnął na siebie dwóch piłkarzy ŁKS-u i wycofał. Mógł dalej sam ciągnąć akcję. Widać to doskonale na skrócie. Wydaje mi się że to wyćwiczone zagranie, bo dwóch naszych tam czekało i Szot celowo się cofnął, a drugi ściągał krycie.
Jak się zacietrzewiasz to mylą ci się mecze.
Nie graliśmy z ŁKS ale z Łęczną.

A cały powyższy wywód to szukanie argumentów po fakcie.
Co nie przeszkadza, że gdyby to było wyćwiczone, to klękajcie narody.
Nie rozumiem tylko dlaczego trenerzy wyćwiczyli manewr z Szotem zamiast z takim Rodado.
Odkryli nagle, że to super snajper?
Mnie się nie klei, ale uważaj, co chcesz.

I nie czepiam się Fernandeza na siłę - wszyscy widzą, że:
- albo zaliczył zjazd formy
- albo gra pod siebie
- albo nie akceptuje go drużyna
- albo rywale nauczyli się, co robić, żeby Fernandez był skuteczny.

Ta ostatnia opcja jest dla niego i dla Wisły najgorsza.

Jeśli cos się zmieni w najbliższym spotkaniu odwołam swoje uwagi.
Wolałbym Fernandeza z początku rundy.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 04.06.2023, 10:42
@FraMat - dlatego Szot a nie Rodado bo napastnicy są z przodu. To jest jeden z wariantów rozegrania, ważne żeby mózg akcji (Fernandez) miał opcje.
Mógł pójść do linii i strzelać/puścić wzdłuż bramki. To jest sektor Rodado/Villara.
Mógł wycofać do Szota.
Mógł pójść do przodu i próbować się przebić/złapać karnego.
Mógł się wycofać z piłką (nikt nie ma jaj żeby mu w polu karnym ją zabierać jak krótko prowadzi, to na 90% karny) i próbować dośrodkować.

Wybrał optymalnie, padł piękny gol a niektórzy próbują udowadniać teorię z dupy, bo jeden oszołom rzucił po Zagłębiu że Fernandezowi nie zależy i już ciołki bezmyślnie powtarzają.

Fakty są takie:
Fernandez dał mądrą asystę przy pięknym golu Szota. I normalni ludzie na tym kończą.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 04.06.2023, 10:46
Fernandez nawet pod formą jest liderem drużyny i taka jest prawda.. może już jest myślami gdzie indziej..
miejmy nadzieję, że w dwóch ostatnich meczach pokaże to na co go stać bo może nawet w pojedynke wygrać nam te mecze
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 04.06.2023, 10:55
wolfy napisał(a):Wyświetl post
@FraMat - dlatego Szot a nie Rodado bo napastnicy są z przodu. To jest jeden z wariantów rozegrania, ważne żeby mózg akcji (Fernandez) miał opcje.
Mógł pójść do linii i strzelać/puścić wzdłuż bramki. To jest sektor Rodado/Villara.
Mógł wycofać do Szota.
Mógł pójść do przodu i próbować się przebić/złapać karnego.
Mógł się wycofać z piłką (nikt nie ma jaj żeby mu w polu karnym ją zabierać jak krótko prowadzi, to na 90% karny) i próbować dośrodkować.


Wybrał optymalnie, padł piękny gol a niektórzy próbują udowadniać teorię z dupy, bo jeden oszołom rzucił po Zagłębiu że Fernandezowi nie zależy i już ciołki bezmyślnie powtarzają.

Fakty są takie:
Fernandez dał mądrą asystę przy pięknym golu Szota. I normalni ludzie na tym kończą.
Taką mnogość rozwiązań pod bramką przeciwnika to chyba Guardiola ustawiał a przynajmniej całkiem dobry trener...
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 04.06.2023, 11:25
Cała ta dyskusja o tym, czy Fernandez powinien usiąść na ławce w najważniejszym meczu sezonu jest po prostu dla mnie niezrozumiała. Nawet jeśli kręci kółeczka, to przynajmniej potrafi się przy tej piłce utrzymać, wymusić faul, ściągnąć na siebie obrońców, zrobić asystę z niczego. To jest gracz, o którego poziomie sportowym taki Młyński może ewentualnie poczytać w Bravo Sport.
W tym meczu musimy wystawić absolutnie najlepszy, możliwy skład i Fernandez jest jego podstawowym ogniwem, nawet jeśli ostatnio gra poniżej oczekiwań.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 04.06.2023, 11:32
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
Fernandez nawet pod formą jest liderem drużyny i taka jest prawda.. może już jest myślami gdzie indziej..
miejmy nadzieję, że w dwóch ostatnich meczach pokaże to na co go stać bo może nawet w pojedynke wygrać nam te mecze
Oby nie próbował ich w pojedynkę wygrywać... bo to jest przyczyna tego że musimy jeszcze grać w barażach. I nie tylko ze strony Fernandeza. Gdyby Rodado podał do Muli w 2 minucie meczu w Gliwicach, zamiast wygrywać samemu to świętowalibyśmy już awans.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 04.06.2023, 11:47
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Taką mnogość rozwiązań pod bramką przeciwnika to chyba Guardiola ustawiał a przynajmniej całkiem dobry trener...
Ten jeden SFG tak ładnie wyglądał, ale i tak 90% to Fernandez. Postaw w tej samej sytuacji Dudę albo Żyro i stracą piłkę. Wszystkie opisane opcje biorą się z tego że Fernandez umie prowadzić piłkę, podać, dośrodkować i strzelić. Na pierwszą ligę to piłkarz kompletny. Jego, Mulę, Rodado czy Villarowi obrońcy zwykle zapewniają asystę chonorową w nadziei że nagle nie zaczarują.

Druga rzecz to zerowa agresja piłkarzy Górnika (przez cały mecz, nie tylko w tej sytuacji). W meczach ze zmotywowanym rywalem z topu pierwszej ligi inaczej to wygląda - chyba wszyscy wiemy. Tak całkiem na serio - nie radzenie sobie z agresywnym doskokiem rywala to nasza pięta achillesowa.

Ale Fernandez to mózg naszej gry ofensywnej.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2023 o godz. 11:56.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 04.06.2023, 12:10
AgresywnyChomik napisał(a):Wyświetl post
Taką mnogość rozwiązań pod bramką przeciwnika to chyba Guardiola ustawiał a przynajmniej całkiem dobry trener...
Sobol=Guardiola
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 04.06.2023, 12:26
Ostatnio tu było trochę teorii, że liga jest ustawiona. Ja uważałem z jednej strony, że wszyscy co walczą o awans wygrają, z drugiej gdzieś tam też napisałem, że jeśli Puszcza przegra u siebie z Chrobrym to będzie to dziwnie wyglądało. Hmmm no i jakoś tak to wszystko się pieknie układa pod niespodzianaki, tak żeby buki mogły wygrywać albo żeby mógł ktoś wygrać kto wie, że x meczów będzie ułożone.

Zobaczcie na ostatnie kolejki, szczególnie te dwie ostatnie.
Ruch - cały czas frajersko tracił punkty, ostatnio z GKSem ale koniec końców tak wszystko wyszło, że w ostatnim meczu mieli wszystko w swoich rękach i dociągnęli to 1:0. A już x razy była możliwość, że nie zajmą tego 2 miejsca ale zawsze ci goniący nie dawali rady.
Wisła - my ci goniący. U siebie forma petarda, jechaliśmy każdego, nagle nie wytrzymujemy presji, nawet ciężko to nazwać nie wytrzymaniem presji... zagraliśmy jakies gówno, wycofaliśmy się w meczu z Zagłębiem Sosnowiec, które nie potrafiło rok wygrywać na wyjazdach. Z nami się zabawili, z uśmiechem na ustach wpakowali dwie bramki i pojechali sobie do domu. Wszak "musieli" wygrać, bo przecież grali o nic... No i my tak przypadkiem zaczęliśmy sobie z nimi grać defensywnie zamiast ich pocisnąć. Fajnie, ciekawe. No a z Łęczną już normalnie, już presja udźwignięta, pojechani frajerzy 3:0 na wyjeździe i nara.
Puszcza - kolejna ekipa, która prędzej wygra wtedy gdy miała nie wygrać, a przegra wtedy gdy miała wygrać... Tydzień temu zaskoczyli na wyjeździe. Wczoraj przypadkowo u siebie przegrali z Chrobrym, który o nic nie grał. Wiadomo, że wczorajsza porażka dla drukujących mecze atrakcyjniejsza, bo kurs na Chrobrego na wyjeździe wyższy niż na Skrę tydzień temu gdy mieli Puszczę u siebie. I tak niestety w najwazniejszym meczu sezonu gdzie Puszcza mogła zająć 2 miejsce, przegrali u siebie drugi mecz w sezonie, z o nic nie walczącym Chrobrym he he he
Termalica - tutaj jakichś wielkich niepodzianek nie było chyba. Dociągnęli te 3 ostatnie mecze, chociaż wczoraj mając najmniejsze szanse z czołówki na wygraną ograli Arkę, która dobrze na wyjazdach gra, która chyba z chęcią się wypisała o walkę w barażach.

Tak to wszystko dziwnie wycyrklowane, emocji co nie miara, zwrotów akcji w tej czołówce, a koniec końców gdzieś ten Ruch gdzie miał dużą przewagę z początku, dociąga to co miał dociągnąć, bo Wisła, która miała mega formę od początku zaczęła sobie przegrywać na wyjazdach, żeby na koniec ośmieszyć się w swojej twierdzy itp, Puszcza jak co sezon zawodzi zawsze na sam koniec żeby przypadkiem nie awansować hehe.

Nie mówię, że mam tu 100% racji ale wcale bym się nie zdziwi, że jakoś to jest ciągnięte i ustawiane przez kogoś. Jakbym miał teraz obstawiać, nie patrzać na formę zespołów itp to wydaje mi się, że my i TBB wygramy mecze. Jesteśmy dwiema drużynami największymi z tych barażowych, my wiadomo marka sama w sobie, TBB kasa więc jest ciśnienie na awans i możliwości. Puszczę i Stal widzę jako takich dwóch małych graczy, którzy pasują do pierwszej ligi więc zostaną w niej pozostawione (chyba, że któraś zrobi niespodziankę w pierwszym barażu żeby wyłożyć się w drugim barażu nam lub TBB).
No i powiedzmy, że jednak finał baraży to my i TBB, wydaje mi się, że my byśmy byli chętniej popchnięci do eklapy z tej dwójki. A jak by był inny finał to mam "pewność", że na spokojnie Wisła lub TBB idzie dalej.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
adfurle
Senior Member
 
 
Od: 09.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 04.06.2023, 13:20
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post

Nie mówię, że mam tu 100% racji ale wcale bym się nie zdziwi, że jakoś to jest ciągnięte i ustawiane przez kogoś.
Nie dorabiajmy ideologii do ..ujowej ligi. Pokraczna liga, to i pokraczne wyniki.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 04.06.2023, 13:27
No zgadza się że pokraczna, ale tak pokraczna i żenująco-śmieszna, że aż dziwne to jest.

Nawet patrząc tylko na nasz przypadek to zawiedliśmy w najmniej oczekiwanym momencie, u siebie gdzie mieliśmy same zwycięstwa w tej rundzie, z rywalem srednim nie grającym o nic, a zagraliśmy mimo szybkiej bramki na 1:0 defensywnie, bojaźliwie, bez emocji, tak jakby nam pasowało mecz przegrać.
Wczoraj gładkie 0:3 i elo.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Perun
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 04.06.2023, 13:37
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Puszcza - kolejna ekipa, która prędzej wygra wtedy gdy miała nie wygrać, a przegra wtedy gdy miała wygrać... Tydzień temu zaskoczyli na wyjeździe. Wczoraj przypadkowo u siebie przegrali z Chrobrym, który o nic nie grał. Wiadomo, że wczorajsza porażka dla drukujących mecze atrakcyjniejsza, bo kurs na Chrobrego na wyjeździe wyższy niż na Skrę tydzień temu gdy mieli Puszczę u siebie. I tak niestety w najwazniejszym meczu sezonu gdzie Puszcza mogła zająć 2 miejsce, przegrali u siebie drugi mecz w sezonie, z o nic nie walczącym Chrobrym he he he
Puszcza miała 25 strzałów + dwie nieuznane bramki. To od ilu sytuacji u Ciebie zaczyna się, że ktoś chcę wygrać?
Przypominam, że my też mieliśmy w tym sezonie mecze z gigantyczną przewagą do momentu jak ktoś z przeciwników nie wbił nam gola pępkiem, udem czy inną potylicą.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 04.06.2023, 14:01
A kto powiedział, że to kluby decydują w całej tej układance? My z Sosnowcem też mieliśmy pełno okazji do strzelenia bramki tylko czy to dowód że chcieliśmy wygrać? Strzeliliśmy jedną w 2 minucie i postanowiliśmy się bronić.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
Perun
Junior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 04.06.2023, 14:05
@up

No tak. Przecież to Polska. Ale dalej będę obstawiał za swoim, ale może już nie tak stanowczo
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 04.06.2023, 14:09
Niestety, nie tyle Polska co PRL. W wielu miejscach, a piłkarskie struktury są wiadomo niezależne. Nic się przez 30lat nie zmieniło.

adfurle napisał(a):Wyświetl post
Nie dorabiajmy ideologii do ..ujowej ligi. Pokraczna liga, to i pokraczne wyniki.
Oczywiście . Napisz coś jeszcze o spiskowej teorii. To powinno zamknąć temat.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 04.06.2023 o godz. 14:20.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 04.06.2023, 14:10
Czyli rozumiem że awansuje Stal
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 04.06.2023, 14:23
My awansujemy, bo dając dupy z Sosnowcem weszliśmy w tą grę. A Stal to będzie okazja na zarobek w pierwszym barażu.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 04.06.2023, 15:06
Drozd napisał(a):Wyświetl post
My awansujemy, bo dając dupy z Sosnowcem weszliśmy w tą grę. A Stal to będzie okazja na zarobek w pierwszym barażu.
Oooook.
Uspokoiłeś mnie.
Jeśli to nie tajemnica - ile pieniędzy postawiłeś?
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 04.06.2023, 15:42
Puszcza stracila mega handikap w postaci stadionu , osobiacie uwazam ze sie ich ropirdoli jak gnoj po polu , godzej bedzie w Nicieczy
Odpowiedz cytując
Maine_Coon
Senior Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 04.06.2023, 15:50
In stal we trust!
Jorg Loser i Norbert Bernatzky 1906% poparcia
Odpowiedz cytując
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 04.06.2023, 15:53
Puszczę powieziemy spokojnie. W Niecieczy remis i karne, które przegramy, bo Sobol nie będzie miał jaj by wpuścić na nie Brodę, a Biegański nie umie ich bronić.
Odpowiedz cytując
Harcownik
Senior Member
 
 
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 04.06.2023, 16:15
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Puszczę powieziemy spokojnie. W Niecieczy remis i karne, które przegramy, bo Sobol nie będzie miał jaj by wpuścić na nie Brodę, a Biegański nie umie ich bronić.
Ja bym jednak wolał tonować nastroje. Powieźć to mieliśmy Sosnowiec i co? Pokora, ale i wiara we wlasne siły, chęć rewanżu na Puszczy, plus granie swojej piłki powinno dać wygraną. Ok to będzie pierwszy mecz na Reymonta zagrany po wzmocnieniach Kiko, ale już graliśmy trzy mecze w sezonie z Puszczą i ani razu nie wygraliśmy w 90 minutach. Więc ma być ambicja ale nie pycha czy też słynne przemotywowanie. Naturalnie powtórka z meczu z Sosnowcem nie ma prawa się powtórzyć. Mają grać najlepsi (Fernandez) i ci w formie ( Szot), mamy mieć realny plan na mecz ( może jakaś współpraca Sobolewski - Ramirez za kulisami) i będzie okej.
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg!
Odpowiedz cytując
AgresywnyChomik
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 04.06.2023, 16:36
Mula na kiedy gotowy do gry?
Malinowy król malowanych róż
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 04.06.2023, 17:35
Wisła musi awansować i tyle.

Puszcza przyjedzie na mecz, aby tylko zagrać.

Tu nie ma z kim przegrać.

Pod jednym warunkiem - jeżeli Wisła będzie chciała awansować.

Mecz z Sosnowcem temu przeczy po prezencie od Katowic plus wydarzenia z zeszłego sezonu.

Ruch z takim małym budżetem awansował, grając praktycznie samymi Polakami.

Tam pewnie cała jedenastka zarabia mniej niż jeden Fernandez.

Podobnie w Puszczy.

To tylko pokazuje jak wielką kompromitacją jest brak awansu bezpośredniego.

Dziesięć porażek jest wstydliwym wynikiem.

Wisła awansuje, bo musi, bo będzie presja ze strony władz ligi i telewizji.

Mimo iż nawet ŁKS nie wywalczył tego awansu w sposób pewny.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 04.06.2023, 17:54
Patrząc na historię meczów Wisły z rywalami z czołówki i grając pod presją nie rozumiem jak można pisać, że powieziemy Puszczę na luzie...
Po pierwsze ich sposób gry jest dla nas niewygodny, bo mają dużą przewagę fizyczną i grają agresywnie. Tutaj też istotne kto ten mecz posędziuje ale pewnie przyjedzie ktoś z ekstraklasy, co.często jest dla nas słabym rozwiązaniem
Ok, mamy swoje atuty na ktore Puszcza może nie znaleźć odpowiedzi ale czy presja pozwoli je zaprezentować? Z Sosnowcem drużyna i trener popuścili i to mocno. A dopiero we wtorek prawdziwy mecz o wszystko.
Może być równie dobrze 3:1 jak i 1:3.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 04.06.2023, 18:42
Harcownik napisał(a):Wyświetl post
Ja bym jednak wolał tonować nastroje. Powieźć to mieliśmy Sosnowiec i co? Pokora, ale i wiara we wlasne siły, chęć rewanżu na Puszczy, plus granie swojej piłki powinno dać wygraną. Ok to będzie pierwszy mecz na Reymonta zagrany po wzmocnieniach Kiko, ale już graliśmy trzy mecze w sezonie z Puszczą i ani razu nie wygraliśmy w 90 minutach. Więc ma być ambicja ale nie pycha czy też słynne przemotywowanie. Naturalnie powtórka z meczu z Sosnowcem nie ma prawa się powtórzyć. Mają grać najlepsi (Fernandez) i ci w formie ( Szot), mamy mieć realny plan na mecz ( może jakaś współpraca Sobolewski - Ramirez za kulisami) i będzie okej.
Polać koledze. W szklance.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 04.06.2023, 20:12
fajnie, że Sapała łapie formę.. jestem pewien, że na puszczę wyjdziemy w składzie Szot 1.83, Sapała 1.87, Żyro 1.89, żeby tych drwali trochę utęperatować.. a na podmęczonego przeciwnika wejdzie Ikbekeme/Mula
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 04.06.2023, 21:00
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
fajnie, że Sapała łapie formę.. jestem pewien, że na puszczę wyjdziemy w składzie Szot 1.83, Sapała 1.87, Żyro 1.89, żeby tych drwali trochę utęperatować.. a na podmęczonego przeciwnika wejdzie Ikbekeme/Mula
Tez bym tak zaczął. 3-5-2 może zaskoczyć Puszczę, tym bardziej że standardowe 4-5-1 nie zdało egzamin w Niepołomicach. Pytanie tylko jak Sobolewski wszystkich pomieści. Bo dla Szota, Junki, Villara, Jarocha i Żyry nie znajdzie się jednoczenie miejsce w składzie. Może Jarocha odpuacza aby nie pogłębić kontuzji.

Odnośnie zmienników to również mam takie samo zdanie. Mula i Igbekeme powinni konkretnie rozkręcić nasza ofensywę jeśli wyniki nie będą się układać

Fajnie, żeby Żyro odegrał swoją rolę w awansie Wisły, tak poniekąd udowadniając że za wcześnie go wydalano z zespołu. Dość często tak jest że w końcówce sezonu to rezerwowi dochodzą do głosu. Chcąc nie chcąc.

A i patrząc że 7 zawodników zagrożonych jest pauza to.. nie jeden rezerwowy jeszcze będzie musiał się wykazać
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 04.06.2023, 21:31
Moim zdaniem na środku zagrają Tachi z Sapałą żeby robić centymetry.
Wobec życiowej formy Szota Jaroch niech zostanie na ławce i bedzie w gotowości.
Żyro jednak nie- w Łecznej tempo było spacerowe więc i on nadążął.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 04.06.2023, 21:34
Uważam że Jaroch powinien wejść ew. z ławki. Szot ma super formę, to był skandal że nie wyszedł z Zagłębiem, z Górnikiem znowu bardzo udany występ. Nie ma sensu wpuszczać Jarocha jeśli nie jest w 100% zdrowy i w formie, zwłaszcza od pierwszej minuty.

Sapałę też bym widział zamiast albo obok Tachiego. W środku będzie raczej walka wręcz, nie wiem czy ryzykowałbym z Dudą i Igbekeme w pierwszym składzie. Sapała i Tachi mają warunki ale też nie są całkiem drewniani, potrafią podać, poza tym nie odstawiają nogi. James zawsze może w razie czego wejść do ofensywy bo ma umiejętności.

Mula jak jest zdrowy to pierwszy skład, jak nie to mamy problem, bo ani Młyński ani Cisse to nie są nawet przyzwoici skrzydłowi.

Ew. jeśli Jaroch jest zdrowy to można dać Szota na LO a Juncę na skrzydło. Junca poradzi sobie tam lepiej niż Młyński i Cisse.

Szot wydaje się być w gazie, IMO powinien grać.

Żyro jest za wolny. Z Górnikiem to nie przeszkadzało aż tak bardzo, z Puszczą nie będzie gry w chodzonego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.06.2023 o godz. 21:37.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:00.