The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 25.05.2023, 23:10. 33 kolejka, Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec, 28 maj 2023, 12:40
Nadchodząca kolejka*




Aktualna tabela*







*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 25.05.2023, 23:22
Wyjątkowo cieszę się że gramy w niedzielę, będziemy już wiedzieć o co gramy, wyjdziemy spokojnie pokopać piłeczkę, byle bez wielu kartek i kontuzji.

Jeśli w przypadku wtopy Ruchu miała by nas stawka sparaliżowac to... lepiej już teraz niż w barażach.

Typuje wygrana 4-1, ważniejsze co się będzie działo w innych meczach. Osobiście jestem nastawiony na baraże
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.05.2023 o godz. 11:18.
Odpowiedz cytując
seba_109
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 26.05.2023, 08:56
Mam dziwne przeczucie, że Ruch przegra w sobotę mecz
Los musi nam oddać to co się stało (Jop) na dwie kolejki w derbach w sezonie 2009/2010r.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 26.05.2023, 09:09
Nikt nam nic nie musi oddać. Patrzmy na siebie i nie ma co robić z siebie jakichś asów że na luziku sobie w niedziele bedziemy grac...


Z drugiej strony, lepiej teraz żeby nam się przytrafił słabszy mecz i w barażach wygrać ( które moim zdaniem są i tak loterią..), niż teraz robić wyniki a potem nagle z szokiem przejebać.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
gpat
Senior Member
 
Od: 07.2020

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 26.05.2023, 09:37
Biorąc pod uwagę, że GKS-Ruch sędziuje gość z Zabrza to tam mogą się cuda dziać.
Alleluja i do przodu, ku zwycięstwu, Wisełko Ma!!!
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 26.05.2023, 09:43
Zagłębie niby już na wakacjach ale trenerem były zawodnik Ruchu, więc jakaś motywacja będzie.

Jeżeli tylko motywacja u naszych będzie na wystarczającym poziomie to takie mecze, zwłaszcza u siebie powinny być po prostu wygrywane.

Sporym problemem w kontekście baraży robią się kartki - połowa pierwszego składu zagrożona wykluczeniem.
Naciskająca Puszcza nie pozwala jednak na zbytnie kombinowanie z wykartkowaniem się na mecz z Łęczną, bo tam zwycięstwo też może się okazać niezbędne.
Pozostaje zatem grać normalnie i bez kalkulacji.
Oby bez kontuzji i z odpowiednim zaangażowaniem.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 26.05.2023, 09:45
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Nikt nam nic nie musi oddać. Patrzmy na siebie i nie ma co robić z siebie jakichś asów że na luziku sobie w niedziele bedziemy grac...


Z drugiej strony, lepiej teraz żeby nam się przytrafił słabszy mecz i w barażach wygrać ( które moim zdaniem są i tak loterią..), niż teraz robić wyniki a potem nagle z szokiem przejebać.
Przecież to absurd. Nie ma takiej zależności. A tragiczne mecze już zaliczyliśmy z czołówką.

Ten mecz trzeba po prostu wygrać, chociażby żeby mieć baraże.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 26.05.2023, 10:03
Trening piłkarzy Wisły przed meczem z Zagłębiem:

https://www.youtube.com/watch?v=PmFY34xFaa8

Dostęp do wideo transmisji z meczu Wisła vs Zagłębie Sosnowiec można wykupić pod linkiem:

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385

Połowa kasy leci do budżetu Wisły (trzeba dokonać transakcji poprzez wejście w powyższy link).

PS. Mecz w Polsacie Sport
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 26.05.2023, 10:14
Kluczowe mecze będą dziś w Gdyni oraz jutro w Katowicach - o nasze zwycięstwo jestem nad wyraz spokojny jak nigdy. Ostatni mecz w sezonie na R22, na milion % Błaszczykowski wejdzie na boisko i dostanie owacje, wraca Luis także motywacja z naszej strony jest na bank.
Dla optymistów:
Jeśli coś może się mocno namieszać w tabeli to w tej kolejce - Łódź ma ciężki wyjazd jeśli chodzi o sam mecz, bo jeśli świnia chce baraże to albo teraz albo dalej 1.liga. Z drugiej strony goście też zrobią wszystko, by wygrać i zaklepać sobie już dziś awans także spodziewam się bardzo otwartego meczu i ostrej gry. Jednak nie zgarnęli 3 punktów w delegacji od... 19 lutego.
Ruch ma derby wyjazdowe, a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami dlatego tam może wydarzyć się dosłownie wszystko i ciężko wróżyć z fusów.
Dla pesymistów:
Cała czołówka wygrywa swoje mecze i nic się nie zmienia w układzie tabeli także trzymamy do końca 3 miejsce i zapewniamy sobie 2 mecze u siebie - miejmy nadzieję - z pełnym stadionem.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 26.05.2023, 10:29
ciekawy dzisiaj mecz w Gdynii.. za kogo trzymacie kciuki?

Zwycięstwo Arki.. zapewnia iluzoryczne szanse, że prześcigniemy ŁKS, ale Łodzianie będą grali ostatni mecz u siebie z Odra, która zapewne w tej kolejce zapewni sobie utrzymanie..

Natomiast Arka przy zwycięstwie prawdopodobnie prześcignie Stal i z nimi zmierzylibyśmy się w Barażach, jeśli utrzymamy 3 miesjce..

Podsumowując wolałbym się skupić na walce o 2 miejsce.. zdecydowanie wolałbym grać z rozbitą Stalą niż Arką w barażach
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.05.2023, 10:36
seba_109 napisał(a):Wyświetl post
Los musi nam oddać to co się stało (Jop) na dwie kolejki w derbach w sezonie 2009/2010r.
Tego to nam los za mojego i twojego zycia to nie zdąży oddać.
Odpowiedz cytując
DeadOrAlive
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 26.05.2023, 11:30
Patrzeć tylko na siebie i przed siebie. Wygramy dwa pozostałe mecze, to z pewnością awansujemy.
Po co iść na łatwiznę, warto czasem złapać bliznę od życia..

We were the Kings and Queens of promise... !
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 26.05.2023, 12:18
Z pewnością to jak wygramy pozostaje dwa mecze to będziemy na 3 miejscu w tabeli. Awans bezpośredni już od dawna jest poza jakąkolwiek pewnością.

@sevenheaven

Arka gra jeszcze w Niecieczy. Wątpliwe aby przywieźli więcej niż 1 pkt stamtąd. Stal spokojnie zrówna się z nimi punktami lub ich przegoni i będzie miała 6 miejsce.

Lepiej mieć iluzoryczne szansę na przescigniecie ŁKSu w ostatniej kolejce niz ich nie mieć. Choć nie ma co ukrywać że na dziś szansę oscylują w granicy 1%. Gdyby ŁKS przegrał z Arka to pewnie by wzrosły do 5%, choć byłaby to mega sensacja.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.05.2023 o godz. 12:29.
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 26.05.2023, 12:32
ŁKS to potrzebuje 1 pkt do awansu, także w prześcignięciu ich to lepiej sobie nie zawracać głowy.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 26.05.2023, 12:32
Arek95 napisał(a):Wyświetl post
Kluczowe mecze będą dziś w Gdyni oraz jutro w Katowicach - o nasze zwycięstwo jestem nad wyraz spokojny jak nigdy. Ostatni mecz w sezonie na R22, na milion % Błaszczykowski wejdzie na boisko i dostanie owacje, wraca Luis także motywacja z naszej strony jest na bank.
Dla optymistów:
Jeśli coś może się mocno namieszać w tabeli to w tej kolejce - Łódź ma ciężki wyjazd jeśli chodzi o sam mecz, bo jeśli świnia chce baraże to albo teraz albo dalej 1.liga. Z drugiej strony goście też zrobią wszystko, by wygrać i zaklepać sobie już dziś awans także spodziewam się bardzo otwartego meczu i ostrej gry. Jednak nie zgarnęli 3 punktów w delegacji od... 19 lutego.
Ruch ma derby wyjazdowe, a jak wiadomo derby rządzą się swoimi prawami dlatego tam może wydarzyć się dosłownie wszystko i ciężko wróżyć z fusów.
Dla pesymistów:
Cała czołówka wygrywa swoje mecze i nic się nie zmienia w układzie tabeli także trzymamy do końca 3 miejsce i zapewniamy sobie 2 mecze u siebie - miejmy nadzieję - z pełnym stadionem.
Problem w tym, że Arka w całym sezonie wygrała tylko 3 mecze u siebie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 26.05.2023, 12:33
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Tego to nam los za mojego i twojego zycia to nie zdąży oddać.
Już oddał. Gol Boukhariego w sezonie mistrzowskim już po doliczonym czasie gry. Rok później parchy spadają po naszej wygranej w derbach.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 26.05.2023, 12:35
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
ciekawy dzisiaj mecz w Gdynii.. za kogo trzymacie kciuki?

Zwycięstwo Arki.. zapewnia iluzoryczne szanse, że prześcigniemy ŁKS, ale Łodzianie będą grali ostatni mecz u siebie z Odra, która zapewne w tej kolejce zapewni sobie utrzymanie..

Natomiast Arka przy zwycięstwie prawdopodobnie prześcignie Stal i z nimi zmierzylibyśmy się w Barażach, jeśli utrzymamy 3 miesjce..

Podsumowując wolałbym się skupić na walce o 2 miejsce.. zdecydowanie wolałbym grać z rozbitą Stalą niż Arką w barażach
Jak wyżej.Arka to najnędzniejsza drużyna(obok Skry) w domowych meczach.Aż 13 meczów nie udało im się wygrać
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 26.05.2023, 12:41
Stawiam na wygrane wszystkich drużyn z miejsc 1-3. Jeśli Ruch miałby wypuścić z rąk awans bezpośredni w meczu z GKSem, to po prostu będzie to skończone frajerstwo z ich strony (czego im oczywiście gorąco życzę).

W naszym spotkaniu obstawiam 3-1 albo 2-0.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 26.05.2023, 14:24
Cytat:
ŁKS to potrzebuje 1 pkt do awansu, także w prześcignięciu ich to lepiej sobie nie zawracać głowy.
Ale zostały tylko 2 mecze więc różnie może być. W Gdyni mogą przegrać, mimo, ż Arka gra źle u siebie, a może własnie zaskoczy? No i u siebie w ostatnim meczu może pod presją by sie zesrali.

Aczkolwiek zgadzam się z Tobą, teraz takie wymyślanie, że przecież matematycznie jest to możliwe to już przesada. Za dużo spieprzyliśmy, a opieranie się na tym, że sa matematyczne szanse to już jedynie łudzenie się że w dwie ostatnie kolejki wszystko się pięknie pod nas ułoży (z ŁKSem). Bo z Ruchem bardziej możliwe, że coś przegrają.

Tak czy siak jedna kwestia ciągle pozostaje niezmienna. My musimy wygrywać, teraz to już wszystko, czyli aż dwa mecze. A co to da, to już się okaże po ewentualnych wtopach rywali.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 26.05.2023, 16:36
Znaczy - ŁKS przegrywający dwa ostatnie mecze i wypadający do baraży to scenariusz tak absurdalny, że aż za bardzo pasuje do tej ligi. Zwłaszcza z tak słabymi rywalami jak Arka w Gdyni i Odra. To by było coś pasującego idealnie do polskiej piłki - poziom marny ale dzieje się! I tylko dlatego rozpatruję ten scenariusz - jest tak głupi, że aż może się zdarzyć.

Ale tak w 100% serio - raczej trzeba się przygotować na baraże.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 26.05.2023 o godz. 16:41.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 26.05.2023, 19:00
Ta liga jest zjebana a ŁKS jest na przodzie o niewiele pkt, to jest kwestia 1-2 meczów własnie i dziś ma ten zapas ale tak na prawdę nadal to jest wyścig inwalidów.
Dla mnie wcale wielką abstrakcją nie jest, że dzisiaj przegrywają z Arką, która przecież ciągle walczy o baraże, a za tydzień pech, stres, pełne majty i wpadnie porażka u siebie.

To by nic nadzwyczajnego nie było. Bayern u siebie na 99% przegrał mistrzostwo i uważam, że to większe frajerstwo niż to co by zrobił ŁKS.

Ale nie uważam, że tak będzie. Nawet jak się skupią i ze spokojną głową zagrają, to dzisiaj zgarniają 1 pkt i mają tydzień baletów, a później wakacje. Także pewnie już dzisiaj zamkną temat.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 26.05.2023, 21:28
Konferencja prasowa:
SZPITAL:
Zdenek, Mula i Alan
https://youtu.be/zwc3iJYTnFk
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 26.05.2023, 21:30
Areczka wypada z baraży. Bardzo ładnie. Bardziej sie ich obawiałem niż Stali.
Oczywiscie zostaly matematyczne szanse, ale Arka to przegrywy 1 ligowe.
Odpowiedz cytując
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 26.05.2023, 21:37
wypada? właśnie wskoczyła do bagaży, a biorąc pod uwagę to co się dzieje w Stali to nie zdziwi mnie 0 pkt w dwóch pozostałych meczach
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 26.05.2023, 21:37
Raport żółtek przed Zagłębiem

8 - I. Łasicki
7 - K. Duda, B. Jaroch
4 - L. Fernández , J. Colley (powrót), V. Basha, M. Młyński
3 - D. Szot, D. Junca, M. Żyro, M. Villar, B. Moltenis, Tachi
2 - M. Biegański
1 - J. Niewiadomski, W. Szywacz, M. Cissé, I. Sapała, S. Benito, J. Igbekeme, A. Rodado, K. Gruszkowski

Kartki w barażach nie zerują się więc ci z 3 i 7 kartkami są pewnym ryzykiem.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 26.05.2023 o godz. 21:50.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 26.05.2023, 22:09
co się dzieje w Stali?
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 26.05.2023, 22:14
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
co się dzieje w Stali?
właściciel zapowiedział że zwolni trenera Myśliwca, bez względu na wynik jaki osiągnie.
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Elendil
Senior Member
 
 
Od: 01.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 26.05.2023, 22:30
ŁKS to wiadomo, od meczu z nami już poza zasięgiem. Natomiast Ruch... Gieksa im na pewno nie odpuści, ale chcieć a móc to dwe inne sprawy. Do tego mamy gorszy bilans z nimi, więc muszą przegrać, remis nic nam (w kontekście awansu z 2 miejsca) nie daje.

Oczywiście zostajemy my i mecz z Sosnowcem w tej kolejce, no ale jak takiego meczu nie wygramy, to z czym do ludzi.
VIVA LA WISŁA

Nie ma pomyślnych wiatrów dla płynących bez celu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 26.05.2023, 22:40
Szneka napisał(a):Wyświetl post
właściciel zapowiedział że zwolni trenera Myśliwca, bez względu na wynik jaki osiągnie.
No nie, sam Myśliwiec się zwolnił.

I ŁKS w ekstraklasie. Gratulacje dla Moskala. Tylko dla niego oczywiście.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.05.2023 o godz. 23:20.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 27.05.2023, 09:44
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ta liga jest zjebana a ŁKS jest na przodzie o niewiele pkt, to jest kwestia 1-2 meczów własnie i dziś ma ten zapas ale tak na prawdę nadal to jest wyścig inwalidów.
Dla mnie wcale wielką abstrakcją nie jest, że dzisiaj przegrywają z Arką, która przecież ciągle walczy o baraże, a za tydzień pech, stres, pełne majty i wpadnie porażka u siebie.

To by nic nadzwyczajnego nie było. Bayern u siebie na 99% przegrał mistrzostwo i uważam, że to większe frajerstwo niż to co by zrobił ŁKS.

Ale nie uważam, że tak będzie. Nawet jak się skupią i ze spokojną głową zagrają, to dzisiaj zgarniają 1 pkt i mają tydzień baletów, a później wakacje. Także pewnie już dzisiaj zamkną temat.
Nie zagrali na spokojnie, ba - powinni ten mecz przegrać. Tyle że gen przegrywa w Arce był silniejszy. Zmarnować karnego i dobitkę tak jak ten ich kopacz to jest sztuka. Mieć tyle sytuacji i nic więcej nie strzelić zresztą też. Arka była w tym meczu zdecydowanie lepsza, ale sami przerabialiśmy to w naszym meczu z nimi - oni grali, my strzelaliśmy.
Także było bardzo blisko, ŁKS chyba zaczął balować jeszcze przed meczem, ale dali radę tego gola wepchnąć i przyklepali awans.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:34.