
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#11
|
Końcówka meczu to niemal całkowita dominacja PBB i w doliczonym czasie wykreowali sobie dwie setki, tylko raz był spalony a za drugim ich piłkarz się pogubił. Ruch wyglądał tak sobie. Zdobycie przez PBB 9 punktów więcej niż Ruch to nie jest jakaś abstrakcja, zależy też od tego czy Ruch opuści fart (ten karny trzeba tak rozpatrywać) i jak bardzo jeszcze spuchnie. Mogą się spotkać w połowie drogi jak "Niebiescy" się nie ogarną. Niemniej - jest okazja wejść na miejsce premiowane awansem bezpośrednim, oby nasi dali radę w błocie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 07.04.2023 o godz. 09:29.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|