The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 16.02.2023, 23:22. 20 kolejka, Arka Gdynia - Wisła Kraków, 18 luty 2023, 17:30
Nadchodząca kolejka*




Aktualna tabela*







*grafiki i kursy (z dnia zakładania tematu) od sponsora tytularnego rozgrywek
Odpowiedz cytując
Marek96
Member
 
Od: 09.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 16.02.2023, 23:52
Cóż mogę powiedzieć - rozklad jazdy wszystkim znany Wisełko jazda z ....ami . Skład pewnie się nie zmieni oprócz wymuszonego Sapaly za Bashe. Mam nadzieję że benito i mula dostaną więcej minut i że pokażą coś ciekawego. Arka napewno stworzy więcej sytuacji niż Resovia ale jestem dziwnie spokojny o 0:2 .
Odpowiedz cytując
aNouc
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 17.02.2023, 00:11
Przygotowania piłkarzy Wisły przed meczem z Arką:

https://www.youtube.com/watch?v=FErxsZl1HN4

PS.

Transmisja meczu w Polsat Sport News.

Jeżeli będziesz poza zasięgiem Polsatu, możesz wykupić dostęp do wideo transmisji za jedyne 10 złotych (5 złotych trafia na konto Wisły), wchodząc w poniższy link:

https://wislakrakow.statscore.com/pl...ventId=4508385
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 17.02.2023, 01:11
Konferencja prasowa przed meczem.
Raport medyczny:
- Broda, Basha i Cisse out.
Cisse wraca w przyszłym tygodniu.
Błaszczykowski i Ondrasek trenują już z zespołem, ale jeszcze nie w pełnym wymiarze.

https://youtu.be/OFRua0evW3U
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 17.02.2023, 01:25
B. Karcz obstawia taki skład: https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...ar/c2-17296203
M. BIEGAŃSKI
B. JAROCH-I. ŁASICKI-B. MOLTENIS-D. JUNCA
I. SAPAŁA-K. DUDA
M.MŁYŃSKI-L.FERNANDEZ-M.VILLAR
A.RODADO
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 17.02.2023, 08:14
Dokładnie taki skład zobaczymy, Wisła prezentowała się najlepiej w podstawowym ustawieniu . Można dywagować kiedy Mula wygryzie Młyńskiego czy Moltenis straci miejsce, ale wątpię że dokona się to już w tej kolejce.

Zapewne Arka ruszy z huraganowy atakami i mam nadzieję że będzie to mąka na młyn w szczególności dla Villara, Młyńskiego i Rodado.

Typuje 1-3 i gole Rodado, Villara i Młyńskiego.

Cieszy że PZPN poważnie potraktował to spotkanie i oddelegował Marciniaka do sedziowania. Po ostatnim polowaniu na naszych graczy, przyda się sędzia który potrafi dyscyplinować zawodników.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 17.02.2023, 09:23
Generalnie ten mecz to spora niewiadoma, dlatego lepiej skupić się na tym, co można uznać za pewnik:

1. Linia obrony: dokładnie taka sama, jak w meczu z Resovią.
2. Rodado zbyt zmęczony pressingiem żeby strzelać gole.
3. Polowanie Arki na nogi Wiślaków, w szczególności Fernandeza.
4. Spuszczona w dół głowa Młyńskiego, zjedzonego przez presję gry w rodzinnym mieście.
5. Sapała oddychający rękawami w okolicach 35 minuty
6. Nieudana zmiana Żyro.
7. Gorączka po SFG w naszym polu karnym

Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły, to wpisujcie
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 17.02.2023, 09:45
1-2 Fernandez, Łasicki - chciałbym zobaczyć progres w organizacji gry.

Mam nadzieję, że Marciniak przypilnuje śledziowych siepaczy i wszelakie przejawy chamskiej gry będzie odpowiednio nagradzać.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 17.02.2023, 10:07
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Generalnie ten mecz to spora niewiadoma, dlatego lepiej skupić się na tym, co można uznać za pewnik:

(...)
Jeżeli macie jeszcze jakieś pomysły, to wpisujcie
1. Czerwona karta za faul na Fernandezie/Villarze*
2. Pretensje do całego świata zawodników Arki
3. Krytyka Wisły za grę w przewadze
4. Krytyka Sobolewskiego za zbyt wczesne/późne zmiany*
5. Krytyka Sobolewskiego za styl
6. Krytyka Sobolewskiego za zbyt niskie xG drużyny
7. Krytyka Sobolewskiego za dopuszczanie do strzałów Arki
8. Umiarkowany optymizm po wygranej na wyjeździe z Arka z przewagą głosów krytykujących styl, zawodników i trenera
9. Krytyka Młyńskiego że jest Młyńskim
10. Wskazywanie następnego meczu jako meczu prawdy

*Niepotrzebne skreślić
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 17.02.2023, 10:12
Mówi się ,że są mecze nie o 3 ,a o 6 punktów to to jest własnie taki mecz
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 17.02.2023, 10:14
Karherop napisał(a):Wyświetl post
1. Czerwona karta za faul na Fernandezie/Villarze*
2. Pretensje do całego świata zawodników Arki
3. Krytyka Wisły za grę w przewadze
4. Krytyka Sobolewskiego za zbyt wczesne/późne zmiany*
5. Krytyka Sobolewskiego za styl
6. Krytyka Sobolewskiego za zbyt niskie xG drużyny
7. Krytyka Sobolewskiego za dopuszczanie do strzałów Arki
8. Umiarkowany optymizm po wygranej na wyjeździe z Arka z przewagą głosów krytykujących styl, zawodników i trenera
9. Krytyka Młyńskiego że jest Młyńskim
10. Wskazywanie następnego meczu jako meczu prawdy

*Niepotrzebne skreślić
Pomijając absurdalne punkty 3-7 to akurat przy Marciniaku czerwonej kartki bym się nie spodziewał
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 17.02.2023, 10:25
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Pomijając absurdalne punkty 3-7 to akurat przy Marciniaku czerwonej kartki bym się nie spodziewał
Czy ja wiem? Czerwona pokazuje średnio w co 4 spotkaniu (nie wiem z kiedy są dane poniżej). To raczej nie jest ani specjalnie rzadko.

"Szymon Marciniak w Ekstraklasie pokazał łącznie ponad 1212 żółtych kartek, co daje średnią około 4 kartek na mecz, ponad 79 czerwonych kartek z czego min. 39 w wyniku dwóch żółtych, podyktował ponad 131 rzutów karnych"

Arka wyjdzie nabuzowana, na pewno żywo we wspomnieniach ma poprzednie nasze starcie, po którym miała pretensje do wszystkich tylko nie do siebie.

Myślę że nominacja Marciniaka na ten mecz to również pokłosie tamtych wydarzeń.

Ja obstawiam że nie będą sobie radzić z naszymi Hiszpanami, szczególnie z szybkim Villarem i zarobią czerwona.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 17.02.2023, 10:27
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czy ja wiem? Czerwona pokazuje średnio w co 4 spotkaniu (nie wiem z kiedy są dane poniżej). To raczej nie jest ani specjalnie rzadko.

"Szymon Marciniak w Ekstraklasie pokazał łącznie ponad 1212 żółtych kartek, co daje średnią około 4 kartek na mecz, ponad 79 czerwonych kartek z czego min. 39 w wyniku dwóch żółtych, podyktował ponad 131 rzutów karnych"
To faktycznie, jakoś miałem o nim inne przekonanie.

Przeczytałem kilka wypowiedzi zawodników Arki przed meczem...No, zapowiada się rzeźnia, jeżeli Marciniak tego nie zatrzyma.
Tutaj może nie być miejsca na grę w piłkę.
Napinkę mają jakby derby z Lechią grali. W rugby.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 17.02.2023, 12:02
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
To faktycznie, jakoś miałem o nim inne przekonanie.

Przeczytałem kilka wypowiedzi zawodników Arki przed meczem...No, zapowiada się rzeźnia, jeżeli Marciniak tego nie zatrzyma.
Tutaj może nie być miejsca na grę w piłkę.
Napinkę mają jakby derby z Lechią grali. W rugby.
To akurat działa na naszą korzyść, bo zwykle taka napinka kończy się jak w meczu u nas - czerwoną kartką, ew. spaleniem się psychicznie przed samym meczem. Oby Marciniak nie pozwolił na rzeźnię i kasował w zarodku polowanie na Fernandeza.
Dla nas lepiej żeby nie próbowali grać w piłkę, bo trochę jednak umieją. W poprzednim meczu cisnęli nas w dziesiątkę mimo straty najlepszego zawodnika.
Jeśli będą próbowali grać jak Resovia to dobrze się to dla nich nie skończy. Bardziej boję się tego że będą grać w piłkę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 17.02.2023 o godz. 12:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 17.02.2023, 12:45
ja to kojarze nawet ze oni nas wtedy 9 na 11 cisli .
Odpowiedz cytując
Arek95
Senior Member
 
 
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 17.02.2023, 13:00
Pomimo sędziowania Marciniaka spodziewam się bardzo ostrej gry śledzi i czerwonej kartki dla jakiegoś ich drewniaka. Wygramy jakieś 1:0/ 2:1 i oddania środka pola, bo pressingi Fernandeza i Sapały skończą się w 35 minucie, a Duda mimo ogromnych chęci i genialnego poprzedniego spotkania to sam nie opanuje środka.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 17.02.2023, 13:22
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
ja to kojarze nawet ze oni nas wtedy 9 na 11 cisli .
Nie tyle "cisli" co nie mieli czego bronić i próbowali atakować. Przy czym podkreślił bym słowo "próbowali". My z kolei równie nieudolnie próbowaliśmy konstruować kontry.

Jest pewna drużyna co zawsze się na nas napina i od pewnego czasu wyniki były w jedną stronę. Mam wrażenie że Arka przejęła jej rolę. Zapewne doping również będzie bardziej anty przyjezdni niż wspierający gospodarzy. Na szczczescie Hiszpanom to będzie wszystko jedno
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 17.02.2023, 14:27
Rymaniak toporek i beztalencie zakończy mecz jeszcze w pierwszej połowie. Oby Fernandezowi się styki nie przepaliły, bo to , że będzie niemiłosiernie kopany to wiadomo. Stawiam 2-0 dla nas
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 17.02.2023, 14:56
Ten mecz można wygrać albo przegrać, ewentualnie zremisować.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 17.02.2023, 16:14
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz można wygrać albo przegrać, ewentualnie zremisować.
Bramka jest okrągła a piłki są dwie,
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 17.02.2023, 16:36
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Ten mecz można wygrać albo przegrać, ewentualnie zremisować.
ten mecz TRZEBA wygrać a ewentualnie może zdarzyć remis lub porazka
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 17.02.2023, 18:30
Nawet jak mecz wygrasz, to mozesz go przegrac ;-)
Odpowiedz cytując
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 17.02.2023, 18:31
Przyjezdza Wisla do Gdyni to wiadomo ze przyciagniemy kibicow i zapenimy im stadion to pilkarze beda chcieli zagrac mecz zycia. Bedzie ciezko. Dobrze ze Marciniaka dali. Patrzac na to ostatni mecz byl agresywny i ze spora iloscia kontrowersji to stad decyzja na Marciniaka.
Czy wygramy? Chcialbym isc na wymiane ciosow bo ofensywnie jestesmy grozniejssi w koncu mamy skrzydla wiec rowniez ta Arke zgnieciemy bo bronic nie ma czego bo dalej elektrycznie jest
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 17.02.2023, 20:32
Najbardziej niepokoi jak bedzie wygladal srodek pomocy przy braku Bashy
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 17.02.2023, 21:15
Najbardziej niepokoi Moltenis w składzie. Oby wszedł za niego ktokolwiek.

Trzeba zagrać z wiarą, odważnie i wygrać...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 17.02.2023, 21:24
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej niepokoi Moltenis w składzie. Oby wszedł za niego ktokolwiek.

Trzeba zagrać z wiarą, odważnie i wygrać...
Józef Colley za Moltenisa , bo nie możemy sobie pozwolić na takie cyrki w obronie
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 17.02.2023, 21:55
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Józef Colley za Moltenisa , bo nie możemy sobie pozwolić na takie cyrki w obronie
Czyli mamy mieć jeszcze większe cyrki?

Cóż nam Colley dał na jesień? Jedyne dobre wyniki były wtedy gdy Mehremic grał z Łasickim.
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 17.02.2023, 22:21
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Czyli mamy mieć jeszcze większe cyrki?

Cóż nam Colley dał na jesień? Jedyne dobre wyniki były wtedy gdy Mehremic grał z Łasickim.
w kwestii odwalania cyrków to mniej ufam Moltenisowi niz Colleyowi
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 18.02.2023, 07:37
Colley to parodysta najwyższej klasy.
Jak najdalej od składu.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 18.02.2023, 09:25
Ciekaw jestem, czy taktyka znowu bedzie oparta na rzuceniu sie do gardel od pierwszej minuty.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:38.