The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#271
Stary 10.02.2023, 22:43
Chyba każdy kto umie dodać 2 do 2, wie co jest szykowane jako plan B? Gdyby Sobol nie wypalił to szybko wskakuje Kiko i mamy bez większym zawirowań na szybko trenera.
Dla mnie to takie świńskie zagrywki. To samo było z Brzęczkiem, który w wywiadzie się wysypał, że już w czerwcu (z kadry poleciał w grudniu) był przymierzany do objęcia Wisły ale zdecydowano, że nie za dobrze to będzie wyglądało przez powiązania rodzinne. Także już wtedy czekano tylko żeby Guli powinęła się noga i Juruś wskakiwał jako ten ratownik. Czy Guli szło źle bo jest aż tak słabym trenerem, czy może czuł po czasie co go czeka? Czy specjalnie mu drużynę w zimie osłabiono, a od razu jak wszedł Jurek to dostał dobre transfery?

Tego się można tylko domyślać i spekulować. Dla mnie chujowe zagrywki, to jest właśnie to nasze bagno. Później nie ma wyników i się szuka przyczyny od dupy strony... Jak ktoś ciągle kombinuje to się na tych kombinacjach przejedzie. Prezesów też mieliśmy zajebistych, nieudacznik Dawid z rodziny i mitoman chłop z pola Nowak. Nic nie zrobili, szybciej się zawinęli niż przyszli i tyle wyszło właśnie z tego kombinowania, że mamy zajebistych funfli do prezesowania...
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#272
Stary 10.02.2023, 22:47
Musi być plan B, żeby w razie czego nie szukać na wariata. Sobolewski to żaden pewniak, zawalił w poprzedniej rundzie większość meczy. Jeżeli teraz nie będzie regularnie punktował to przynajmniej nie będzie szukania następcy, okresu przejściowego, uczenia się zespołu etc.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 10.02.2023, 23:41
Dla mnei nie ma tutaj niczego chujowego. Wszystko jest w rekach Sobola. Dostal wymarzone warunki do przygotowania druzyny. 3 tygodnie w Turcji i 6 zawodnikow, z ktorych 3 dzisiaj pokazalo, ze sa klasowymi graczami.

Jesli Sobolewski nie wykorzysta warunkow, ktore mu dano to jest tylko i wylacznie jego wina, a klub nie bedzie mial nawet jednego dnia na to, zeby tracic czas i szukac strazaka. Dlatego strazak jest juz w klubie i jesli Sobol nie zrobi pozaru to zostanie w roli dyrektora sportowego ten strazak.

To troche jakby Rodado powiedzial ze sciagniecie Sergio Benito to chujowa rozgrywka, bo mialby jego zastapic Czyli zawodnikcy moga czuc oddech na plecach kogos innego, ale trener to jest zlote jajo?
Odpowiedz cytując
noname7
Junior Member
 
Od: 05.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#274
Stary 10.02.2023, 23:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Musi być plan B, żeby w razie czego nie szukać na wariata. Sobolewski to żaden pewniak, zawalił w poprzedniej rundzie większość meczy. Jeżeli teraz nie będzie regularnie punktował to przynajmniej nie będzie szukania następcy, okresu przejściowego, uczenia się zespołu etc.
Sama liga Sobola:
ŁKS 2-0 2-2
Nieciecza 0-0
Podbe 3-3 ( w 10 z 0-1 , stracona w ostatnich min )
Sosnowiec win 2-1
Łęczna lost 1-2 , 16 sytuacji w 1wszej polowie
Sandecja 1-1 ( swojak w 84' i kolejka 7/9 remisow , wszystkie rozstrzygniete w ostatnich minutach , 1 z 3-0 na 3-3 , 2 z 2-0 na 2-2 )

Zawalil wiekszosc meczow ? Ostra odklejka...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 11.02.2023, 00:02
Warto sobie porównać jak wyglądał start rundy za Brzeczka a jak dzisiaj (wczoraj) z Resovia. A dodajmy że w obu przypadkach rywal był raczej miernej klasy.

Pierwszy egzamin Sobola zdany. Jeszcze 15 takich.

I znowu się powtorze. Jak mamy grać tak jak dzisiaj w 1 połowie to może każdy sparing rozgrywać w bunkrze.
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 11.02.2023, 00:05
Jasne, że i trener powinien mieć świadomość, że "za bramą czeka kolejnych stu na jego miejsce", ale póki wywiązuje się ze swoich obowiązków należy dać mu czas i zaufanie.

Kolega, który na SB nazywał Sobolewskiego cieciem powinien się zreflektować.
Sobol może nie jest geniuszem trenerki, ale nie robi nic takiego, żeby go tak traktować.

Jazda po nim jest dla mnie robieniem świadomie nagonki, bo ktoś w klubie (?) czegoś takiego oczekuje.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#277
Stary 11.02.2023, 00:16
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Jeśli dzisiaj gra i wynik będą kiepskie po przepracowaniu okresu przygotowawczego i sprowadzeniu/sprawdzeniu nowych piłkarzy, sam będę pierwszy życzył Wiśle nowego trenera.

Okaże się już dzisiaj.
I jak?
Bo mi się podobało, że Wisła grała do przodu praktycznie cały mecz.

tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Największym problemem Sobolewskiego jest to, że my musimy wygrywać seriami, powtórka z jesieni to dla nas katastrofa. To z pewnością nie będą spokojne dni/tygodnie/miesiące pracy Sobola, współczuję mu.
Powtórkę kolejek 2-8 biorę w ciemno.
https://wislakrakow.com/forum/showpo...postcount=2393
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#278
Stary 11.02.2023, 00:23
Tak.
Grała cały czas do przodu, chociaż momentami trochę mało skutecznie.

Gorzej było z grą z tyłu.
Gdyby Resovia miała bardziej ogarniętych ludzi mogło się źle skończyć.
Mam nadzieję, że Sobolewski postawił w tym meczu na ofensywę, stąd były niedostatki w defensywie, ale że w kolejnym meczu środek ciężkości może być inaczej ustawiony.

Swoją drogą Basha dobrze radził sobie w destrukcji (pomijam dwa błędy na początku) i razem z Dudą zaryglowali środek pola.
Potem, kiedy szklany Basha znów musiał być zniesiony, było trochę gorzej w tym elemencie.
Wiadomo co z nim?
No, a Duda wyrasta na lidera środka pola. Świetnie w odbiorach i znakomicie w grze do przodu - odważnie i z pomysłem.
Oby go nie przeforsowano.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#279
Stary 11.02.2023, 00:33
Za tydzień jedziemy do Gdyni więc mecz z kandydatem do awansu/baraży.
Ponoć Basha tylko naciągnął mięsień ale mam nadzieję, że trener przygotuje "plan B" na środek.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#280
Stary 11.02.2023, 00:53
Cytat:
To troche jakby Rodado powiedzial ze sciagniecie Sergio Benito to chujowa rozgrywka, bo mialby jego zastapic Czyli zawodnikcy moga czuc oddech na plecach kogos innego, ale trener to jest zlote jajo?
No to jest trochę inna sytuacja jeśli chodzi o piłkarza a trenera. Trener ma być szefem, kimś bardzo waznym w klubie, kimś pokroju prezesa, dyrektora sportowego i oni wszyscy powinni tworzyć jeden pion, a piłkarze to tylko wykonawcy większego planu, którzy z założenia muszą mieć rywali, zmienników i powinni szybciej tracić miejsce w klubie bo są za słabi lub są dobrzy więc ktoś ich szybko ze słabej ligi wykupi.

Także danie pracy trenerowi ale jednocześnie takie zasianie jemu w głowie i pokazanie wszystkim, mediom, piłkarzom, kibicom, że "trenuj, ale jak coś to wiesz, że szybko możesz nieudaczniku polecieć bo już czeka kolega na Twoje miejsce".

Dla mnie krzywa zagrywka i tyle. Tak jak jest teraz, wygląda to fajnie, niby z pomysłem. Jest Kiko, jest zaciąg Hiszpanów, jest zapewne plan, że jak Sobol nie wypali to szybko może wskoczyć Kiko. Tylko czy to odpowiada Sobolowi? Drużynie? Czy gdzieś po drodze nie wyjdą z tego kwasy? Czy nie będzie działania, że specjalnie zróbmy pod górkę Sobolowi bo już chcemy Kiko? Nie wiem. To się okaże z czasem i zobaczymy w jakich relacjach się rozejdą z Sobolem, czy na inne stanowisko odejdzie, bo jak wiadomo wiecznie trenerem nie będzie, a znając nasze realia to się z posadą pożegna prędzej niż później.


A jak uwazacie, np w razie braku awansu (powiedzmy, że gramy w barażach ale nie awansujemy) powinien Sobol zostać na stanowisku?
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 11.02.2023, 01:11
Tak.

Jak się jednak nie dostanie do baraży z taka kadra to może się już pakować. Same Baraże to może być jakiś głupi błąd indywidualny, za który ciężko żeby płacić głową. Można wszystko sobie policzyc ale jak taki Fernandez się zgrzeje w 30 minucie i znowu dostanie czerwo? Z drugiej strony jak mamy go trzymać na ławce?

Kiko powiedział że jakby miał zastąpić Sobola to by znaczyło że ze swoimi transferami wykonal zła pracę. Jakoś nie obawiam się że codziennie myśli jak wygryźć Sobolewskiego że stołka
Odpowiedz cytując
leszekm
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 11.02.2023, 07:38
Sobol to mógł wylecieć po rundzie jesiennej i nie powinien mieć do kogoś pretensji.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#283
Stary 11.02.2023, 10:53
leszekm napisał(a):Wyświetl post
Sobol to mógł wylecieć po rundzie jesiennej i nie powinien mieć do kogoś pretensji.
Dokładnie.

Przy czym ja absolutnie po tym meczu nie czuję hurraoptymizmu jak niektórzy. Tak jak napisał FraMat - gra w obronie nadal wygląda momentami źle, Resovia wbrew pozorom stworzyła sobie sporo okazji i półokazji w drugiej połowie - to że nic złego nas nie spotkało wynika z ich słabości technicznej. Lepsze drużyny spokojnie mogą coś z takich sytuacji ustrzelić.

Znowu siedliśmy w okolicach 65 minuty totalnie i gra do przodu nie istniała. Mieliśmy świetny wynik, ale gdyby trzeba było gonić? Znowu złe przygotowanie? Nie czarujmy się że mecze będziemy w 2/3 czasu wygrywać, poprzednie sezony nauczyły nas czegoś innego.

No i przede wszystkim - poprawa gry to w dużej mierze nowi piłkarze którzy zasługują na swoje miano: czyli prawdziwi skrzydłowi, prawdziwy LO, za Bashę wchodzi prawdziwy pomocnik a nie jakiś młody niezdolny. To nie jest zarzut do Sobolewskiego, po prostu dostał narzędzia. Junca a Wachowiak to przepaść, po prostu.

Mecz wlał sporo optymizmu ale ja widzę nadal te same problemy w grze zespołu. No ale przynajmniej są piłkarze którzy dają nadzieję na dobrą grę, bo praktycznie każdy nowy zostawił pozytywne wrażenie.

Kiko chyba wykonał OK robotę, czy Sobolewski czy on jako trener mają z kim pracować. Co sprawia też że nie ma już wymówek. Jak napisał Karherop - dostał wszystko o czym mógł pomarzyć, tutaj propsy dla Królewskiego. Jemu i Kiko trudno coś zarzucić, działali na wariackich papierach ale wszystko ogarnęli. Trzeba docenić ich pracę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.02.2023 o godz. 19:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#284
Stary 11.02.2023, 11:13
pepe72 napisał(a):Wyświetl post
Za tydzień jedziemy do Gdyni więc mecz z kandydatem do awansu/baraży.
Ponoć Basha tylko naciągnął mięsień ale mam nadzieję, że trener przygotuje "plan B" na środek.
Niech pauzuje jak najdłużej. Wczoraj najgorszy na boisku.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#285
Stary 11.02.2023, 11:15
Naprawdę nie wiem, skąd tutaj taki optymizm...
Rywal przestraszony i bardzo słaby. W 1 połowie sporo akcji ale cały czas duże braki w ostatnim podaniu.
Resovię stac bylo na 5 minut presungu i wtedy nasza gra nie istniała.
Sapała ma siły na 15 minut.
SFG nadal bez zagrożenia, chyba że kontrą dla rywali.
Co do.przygotowania fizycznego to ciężko to ocenic po tak zagranej 2 połowie.
Jakaś poważniejsza weryfikacja w Gdyni- jeżeli druzyna Sobolewskiego obleje ten test to ja nie czekałbym ze zmianą na Kiko.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#286
Stary 11.02.2023, 11:55
Taka słaba i przestraszona jest większość rywali w tej lidze.Ile jest tych "drużyn kozaków"które będą w stanie nie zesrać się już w tunelu?ŁKS?Arka?Może Ruch i Nieciecza?Reszta już na dzień dobry robiła w kalesony przed meczem tylko my im podawaliśmy pomocną rękę w trakcie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#287
Stary 11.02.2023, 12:07
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Taka słaba i przestraszona jest większość rywali w tej lidze.Ile jest tych "drużyn kozaków"które będą w stanie nie zesrać się już w tunelu?ŁKS?Arka?Może Ruch i Nieciecza?Reszta już na dzień dobry robiła w kalesony przed meczem tylko my im podawaliśmy pomocną rękę w trakcie
Dobra dobra, bo widzę że wygrana z kandydatem do spadku już zgrzała berecik. Nikt się nie zesra w tunelu bo nie ma przed kim, Resovia też się nie zesrała. Dostaliśmy bęcki od masy frajerów w tym sezonie więc bez takich.

Wczoraj zagraliśmy taki dobry mecz za Brzęczka - dwie bramki weszły (jedna dosłownie "z dupy" - obrońcy Resovii, druga po pięknej akcji Hiszpanów), przeciwnik cisnął w drugiej połowie ale nie wcisnął, po 65 minucie praktycznie brak ofensywy i agonia poszczególnych piłkarzy, Rzeszowianie próbowali ale się nie kleiło. Nie weszło im. Tyle że dobry mecz za Brzeczka od wyłapania łomotu na jakiejś wiosce dzieli bardzo niewiele - rzut karny z dupy, Fernandez nie zaczaruje, rywalowi dla odmiany piłka zejdzie ze środka bramki. Naprawdę, przerabialiśmy to masę razy.

Mamy lepszych piłkarzy, to pewne, ale sama gra poprawiła się głównie o ich umiejętności. Problem w tym że żeby zagrać chociażby w barażach nie wystarczy wygrywać tylko jeśli mecz nam się od początku ułoży. Nie wystarczy grać w kratkę.

Pierwszy test Sobolewski zdał na 3+. Jak nie poprawi mankamentów (ciągle tych samych) to szybko poleci.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 11.02.2023 o godz. 12:10.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#288
Stary 11.02.2023, 12:31
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dobra dobra, bo widzę że wygrana z kandydatem do spadku już zgrzała berecik. Nikt się nie zesra w tunelu bo nie ma przed kim, Resovia też się nie zesrała. Dostaliśmy bęcki od masy frajerów w tym sezonie więc bez takich.

Wczoraj zagraliśmy taki dobry mecz za Brzęczka - dwie bramki weszły (jedna dosłownie "z dupy" - obrońcy Resovii, druga po pięknej akcji Hiszpanów), przeciwnik cisnął w drugiej połowie ale nie wcisnął, po 65 minucie praktycznie brak ofensywy i agonia poszczególnych piłkarzy, Rzeszowianie próbowali ale się nie kleiło. Nie weszło im. Tyle że dobry mecz za Brzeczka od wyłapania łomotu na jakiejś wiosce dzieli bardzo niewiele - rzut karny z dupy, Fernandez nie zaczaruje, rywalowi dla odmiany piłka zejdzie ze środka bramki. Naprawdę, przerabialiśmy to masę razy.

Mamy lepszych piłkarzy, to pewne, ale sama gra poprawiła się głównie o ich umiejętności. Problem w tym że żeby zagrać chociażby w barażach nie wystarczy wygrywać tylko jeśli mecz nam się od początku ułoży. Nie wystarczy grać w kratkę.

Pierwszy test Sobolewski zdał na 3+. Jak nie poprawi mankamentów (ciągle tych samych) to szybko poleci.
Ale Resovia nie narobiła w portki dlatego,że na przeciw niej stanęli jacyś gladiatorzy tylko ogólnie sparaliżowała ją atmosfera na stadionie,cała otoczka meczu i o tym powiedział sam trener Rzeszowian.Mecze z Wisłą robią wrażenie uczestnictwa w jakimś większym wydarzeniu niż rzeczywiście jest.W ostatnich latach to bardziej zasługa kibiców niż samych piłkarzy.No pęta to przeciwnikom nogi do momentu aż sami im nie pomożemy i wtedy widzą, że nie taki diabeł straszny.
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#289
Stary 11.02.2023, 14:05
W drugiej połowie zwyczajnie chcieliśmy grać od tyłu i nie zostawiać miejsca na kontry dlatego wyglądało, że nie ma już siły. Jedną z kontr trzeba było wykorzystać, a nie grac na utrzymanie piłki to byłoby 3:0 i po gadaniu.

Inna sprawa, że debil sędzia zupełnie nie reagował na skrobanie po achillesach, Hiszpan na prawej wychodził na czystą pozycję burak z Rzeszowa kasuje go uderzając łokciem w szyję, a ani buc na linii ani główny nie . Takie zachowania sędziego się na boisku widzi i reaguje na nie grą bardziej zachowawczą.

Ta Resovia ani nie jest słabsza ani lepsza niż reszta tej buraczanej ligi. Jak się samemu przejdzie obok meczu, albo przejawia zbyt dużo respektu jak to miał w zwyczaju Brzęczek to można dostać w pałę nawet z okręgówką, a potem tłumaczyć że przeciwnik był wymagający.

Sobolewski musi zbudować drużynę mentalnie to trudne, bo ponad rok jej nie było...
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#290
Stary 11.02.2023, 16:20
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Tak.

Jak się jednak nie dostanie do baraży z taka kadra to może się już pakować. Same Baraże to może być jakiś głupi błąd indywidualny, za który ciężko żeby płacić głową. Można wszystko sobie policzyc ale jak taki Fernandez się zgrzeje w 30 minucie i znowu dostanie czerwo? Z drugiej strony jak mamy go trzymać na ławce?

Kiko powiedział że jakby miał zastąpić Sobola to by znaczyło że ze swoimi transferami wykonal zła pracę. Jakoś nie obawiam się że codziennie myśli jak wygryźć Sobolewskiego że stołka
Ja zakładam że nikt mu nie pozwoli nie awansować do baraży, jak zacznie kręcić jakąś serię bez zwycięstwa to się pożegnamy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#291
Stary 11.02.2023, 18:51
skąd w Wolfym aż tyle pasji ?

no jest sobol jaki jest , ale dawno nasz forumowy hejter nie był tak nadaktywny
Odpowiedz cytując
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#292
Stary 11.02.2023, 19:52
Jakby mu ktoś wajchę przestawił... Brzęczkowi to by wpełznął do dupy, mimo haniebnego 1/14. A tutaj Sobola będzie rozliczał zanim cokolwiek zagraliśmy... Kabaret...

ps. Rozliczać będziemy po 10 meczach... Kto to powiedział ?
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując
majkelson777
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#293
Stary 16.02.2023, 12:09
Cały wywiad: https://sport.tvp.pl/66367993/1-liga...na-ekstraklase


Cytat:
– No dobrze, a kiedy w Wiśle doczekamy czasów stabilizacji i pracy nad rozwojem zawodników?
– Myślę, że ten sezon będzie przełomowy. O ile nadal tu będę. To się może zmienić z różnych względów – mogę choćby zejść na zawał. A może pojawić się większy podmiot, który przejmie Wisłę. Jeśli tu pozostanę, będę dążył do stabilizacji, bo za dużo jest tych eksperymentów. To okienko jeszcze się nie skończyło, mogą nastąpić pewne ruchy, ale potem nadejdzie czas stabilizacji. Bardzo chciałbym inwestować w Radosława. Powinien dostać czas, by zbudować tę drużynę. Ma ku temu umiejętności. A jeśli coś nie będzie działać, niech to poprawia. Zakładam, że nawet w przypadku braku awansu, skład i sztab pozostaną w niezmienionym składzie.
Tyle w kwestii zaufania dla trenera Sobolewskiego
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#294
Stary 16.02.2023, 23:12
majkelson777 napisał(a):Wyświetl post
Cały wywiad: https://sport.tvp.pl/66367993/1-liga...na-ekstraklase

Tyle w kwestii zaufania dla trenera Sobolewskiego
Znaczy się, trener na lata, chociaż może nie wytrzymać do lata. O kurde, jakbym wypowiedzi trio o Guli i Brzęczku czytał.
No to Sobolewski może się już pakować. Ilekroć klub/właściciel w Polsce podkreśla że trener jest nie do ruszenia i ma pełne zaufanie to na 99% wywalą go najpóźniej w ciągu miesiąca. Rekord należy chyba do Jagielloni kiedy nie minęły 24h między wywiadem pani prezes że nie ma tematu zmiany trenera a zmianą trenera, ale Sobolewski do Arki raczej wytrzyma, więc niezagrożony. Czy będzie trenerem dzień po? To już się okaże.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.02.2023 o godz. 23:25.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#295
Stary 17.02.2023, 01:22
del
del
del
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 17.02.2023 o godz. 01:25.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 17.02.2023, 08:51
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Znaczy się, trener na lata, chociaż może nie wytrzymać do lata. O kurde, jakbym wypowiedzi trio o Guli i Brzęczku czytał.
No to Sobolewski może się już pakować. Ilekroć klub/właściciel w Polsce podkreśla że trener jest nie do ruszenia i ma pełne zaufanie to na 99% wywalą go najpóźniej w ciągu miesiąca. Rekord należy chyba do Jagielloni kiedy nie minęły 24h między wywiadem pani prezes że nie ma tematu zmiany trenera a zmianą trenera, ale Sobolewski do Arki raczej wytrzyma, więc niezagrożony. Czy będzie trenerem dzień po? To już się okaże.
Rekord to TBB i Probierz. Podpisany kontrakt i mowa o obdarzonym zaufaniu a następnego ranka wylot.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#297
Stary 17.02.2023, 08:57
Ale tutaj mamy sytuację bardziej zbliżoną do słynnego kontraktu Stawowego na 10 lat.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#298
Stary 17.02.2023, 11:56
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Rekord to TBB i Probierz. Podpisany kontrakt i mowa o obdarzonym zaufaniu a następnego ranka wylot.
Ale tutaj to trener sam uciekł.

Edit: nie wiem czym się kierował Królewski zostawiając Sobolewskiego.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.02.2023 o godz. 18:12.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Manhunt.
Socios Wisła Kraków
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#299
Stary 18.02.2023, 18:19
W y p i e r d a l a c wszyscy
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#300
Stary 18.02.2023, 19:50
Sobolewski to sie nadaje do trenowania w 3ciej lidze . Katastrofalna gra w pierwszej połowie , więcej szczescia niz rozumu..
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:00.