
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2015
Offline |
#4501
|
|
Wiemy. Jarosław Królewski już oficjalnie prezesem,a nie p.o. prezesa
![]() Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#4502
|
|
Kto zasiada w radzie nadzorczej? Czy to info na stronie jest aktualne?
Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#4503
|
|
Prezes raczej w radzie nadzorczej nie może zasiadać
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#4504
|
|
Królewski zrezygnował jakiś miesiąc temu z obecności w RN. Reszta aktualna.
|
|
|
|
Member
Od: 05.2013
Offline |
#4505
|
|
przecież Jarek zrezygnował z zasiadania w RN już jakiś czas temu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#4506
|
|
To bardzo gratuluję osobie odpowiedzialnej za prowadzenie naszej strony. P.o. prezesa zaktualizowali. Skład RN już był za dużym wyzwaniem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#4507
|
|
A Nowak wy.......ił jak szczur do kwadratu, czy też jakiś wywiad czy konferencja z nim będzie czemu odchodzi, co zrobił itp?
Chłop był, chłopa ni ma, kolejny po Dawidzie i Jurku. Czy był miesiąc czy dwa lata, czy nie zrobił nic, czy spuścił klub z ekstraklasy to nieważne, zero podsumowania, całuski na drogę i powodzenia. ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#4508
|
|
Oni wszyscy zachowują się jak agenci Cracovii.
Im gorsze wyniki i gorszy syf, tym większe zadowolenie z siebie. Co widać też po aktywistach sociosów na SB. Jedyna prawdziwa krytyka była w stosunku do Cupiała, aby potem zagarnąć klub, a potem wiadomo.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.11.2022 o godz. 22:16.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#4509
|
Czyli według ciebie teraz szarki poszli do Socios? To kto konkretnie z szarkow jest w Socios? Czy tylko tak .......isz dla .......enia i robienia zamieszania? ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#4510
|
|
Zastanawiajace sa slowa Obidzinskiego, ktory powiedzial w kierunku Kuby, "mowilem, ze interesy z bandytami zle sie koncza".
Czy cos w tym stylu. Odsylam do twitta. Moze Coglin, zle szukasz i wcale nie jest problem w Socios? |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#4511
|
|
Jesli bylbys choc troszeczke bystry to przeczytalbys tez wpis Obiego pod tym tweetem, w ktorym zaznacza, ze socios jest poza tym i nie musialbys marnowac swojego cennego czasu na pierdowpisy tutaj na forum.
Juz pomijam fakt, ze wpisu Coglina chyba tez nie zrozumiales. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2019
Offline |
#4512
|
|
Widocznie Coglin nie zrozumiał postu Koalika, bo tam słowa nie ma o Socios.
Uwielbiam posty, kiedy ktos komus tlumaczy, ze czegos nie zrozumial, podczas, gdy sam nie lapie rzeczy podstawowych. To jedziemy z podstawami. 1) Z jakimi bandytami mialby wspolpracowac JB, o ktorych wspomina Obi? 2) Jaki wplyw bandyci maja na klub? 3) Mamy do czynienia z Sharkami 2.0? 4) Czy wycofanie sie w ostatnich miesiacach Krolewskiego i Jazdzynskiego mialy z tym zwiazek? Na razie tyle. Jak zlapiesz to pogadamy dalej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#4513
|
|
Z góry chujowe założenia bo Obi te słowa kierował z tego co kojarzę bezpośrednio do Jażdżyńskiego a nie Błaszczykowskiego
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#4514
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#4515
|
?![]()
|
|
|
|
Banita
Od: 02.2004
Offline |
#4516
|
|
Ale przecież Błaszczykowski i prezes Socios byli w SKWK.
To nie jest powód do dumy, wręcz do wstydu. Ale to wiedza powszechnie znana, stąd nie wiem w czym rzecz. Błaszczykowski jak jeszcze grał w Wiśle utożsamiał się z środowiskiem kibicowskim. Potem to robił Małecki. Małeckiemu to wielokrotnie wypominano, a Błaszczykowskiemu nie za bardzo. Czemu? Bo miał ogromne sukcesy w BVB? A Małecki bardzo szybko skończył się jako piłkarz Ekstraklasy? Ostatnie miesiące wskazują najdobitniej, że z Błaszczykowskiego zrobiono za bardzo świętego, przekonano kibiców, że Kuba może podejmować tylko właściwe decyzje, nie popełnia błędów. Wiadomo jak to się skończyło. Wiadomo też, że środowiska kibicowskie (szeroko rozumiane) zrobiły bardzo dużo złego Wiśle i mimo iż mija prawie cztery lata te sprawy nie zostały wyjaśnione. Wiadomo też, że od wiosny 2019 r. zaprzepaszczano proces ratowania klubu, co spowodowało spadek i obecne problemy w pierwszej lidze. Często w bronienie Sarapaty (za sprawy sportowe uwzględniając straty finansowe - jak się później okazało robione z premedytacją i nie były to przypadkowe błędy) i teraz w odnowicieli po 2019 r. były zaangażowane te same osoby, co budzi podejrzenia, biorąc pod uwagę kompromitację w postaci spadku + poważne problemy finansowe wskutek zatrudnienia osób po układach rodzinnych i znajomych (wujek, brat, itp.). Za pierwszym i drugim razem nie reagowano, mimo iż chociażby na tym forum wypowiadają się osoby, które mają wpływ na sytuację Wisły. Od samego początku tzw. ratowania za bardzo nie chciano zajmować się przeszłością, co było zastanawiające, ale daje też do myślenia w sprawie szeroko rozumianego bronienia wujka i brata oraz doprowadzenia Wisły do spadku. Dopiero może po słabych wynikach w pierwszej lidze niektórzy zaczęli się budzić, że jednak stworzono bardzo negatywną sytuację - rodzina na swoim w wersji znacznie rozszerzonej, która skutkuje poważnymi stratami wynikającymi ze spadku. Zresztą pierwszy post wieśniaka też daje do myślenia z 2018 r.: https://wislakrakow.com/forum/showpo...96&postcount=1 To nie były błędy za czasów Sarapaty. Dlatego nieudane 6,5 roku rodzi uzasadnioną krytykę. Miał być plan, miało być super, mieli być inwestorzy zapowiadani przez Sarapatę - z budżetem o kilkanaście razy większym i potem przez Królewskiego, itp. Zresztą to już wiele razy pisałem. Moja krytyka socios tyczy się tylko spraw sportowych i wszystkiego co z tym związane. Choć w Wiśle jest tyle układów, powiązań, zależności mniej lub bardziej oficjalnych i to wszystko zakończyło się spadkiem przy głównej winie Błaszczykowskiego, który jest największym rozczarowaniem, ale to też wynika z braku rozliczenia lat 16-18. O kościele czy o polityce już tu nie będę pisał, ale to jest podobna metoda. Skoro miało być transparentnie, to czemu nie reagowano na rozwijający się układ rodzinno-przyjacielski skupiony wokół Jakuba? Te osoby doprowadziły Wisłę do spadku, narażając na ogromne straty finansowe. Nikt nie mówi, że teraz ktoś wyprowadzał pieniądze czy handlował narkotykami jak to miało miejsce w latach 16-18, ale popełniono tak jak wtedy mnóstwo błędów i nie reagowano.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 28.11.2022 o godz. 21:34.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#4517
|
|
SKWK akurat robilo na Wisle duzo dobrego wiec samo bycie w stowarzyszeniu nie jest zadnym powodem do wstydu. Problem w tym kto przejal w nim wladze i nim kierowal, jak to sie potoczylo, podobnie zreszta jak w samym klubie.
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#4518
|
|
No dobrze, ale Leśkiewicz był w SKWK co najmniej do roku 2016. Myslisz, że nie wiedział ile kasy było przez nich pożerane? Że on to tylko w Prokocimiu dzieciom prezenty przynosił?
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#4519
|
|
Z Miskiem i reszta na akcje nie latal wiec gowno wiedzial, a wiadomo, ze to oni nad tym trzymali piecze, zreszta przeciez przez to rozlecialo sie czy zaprzestalo dzialalnosci wiele innych grup, WG, WP, FC itp
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#4520
|
|
Ja tam nie wiem z kim latał, ale skoro nadal trzyma się z takimi tuzami jak łukasz Kwaśniewski, to raczej święty nie był. I nadal uważam że będąc w SKWK w 2016 doskonale wiedział m.in o tym że Wisła SA płaci de facto haracz w postaci 2zl od sprzedanego biletu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#4521
|
|
Wiele osob, w tym jak przypuszczam Ty, nie bedac w SKWK tez wiedzialo i co w zwiazku z tym?
Za rzadow rekinow w Wisle podobno wiele osob tez wiedzialo, ba, niektorzy niby ostrzegali, pisali o zlodziejach na forum itp i co w zwiazku z tym? ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#4522
|
|
No teraz to mnie zaskoczyłeś. Nie miałem pojęcia o tym i myślałem że większość niekumatych o tym nie wiedziało. Myślałem że skwk rozpaldo się pod koniec 2018, gdy wyszła na jaw kwestia tego haraczu.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#4523
|
|
Nie problem w tym kto wiedzial i co tylko kto mogl cos zrobic, a rzecz w tym, ze nikt nie mogl zrobic nic, bo albo sie bal, ze skonczy z ucieta konczyna, na dnie na Zakrzowku itp
Przeciez jakby ci troglodyci byli troche madrzejsi i mniej zachlanni na kase to mozliwe, ze dalej by rzadzili klubem. ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
#4524
|
|
Naprawdę niektórzy są bardzo naiwni jak myślą, że w światku kibicowskim WSH rozumiane jako miśki, zielaki, bakstery i spółka to zostali pogonieni, bo kasę z klubu wynosili
Oni zostali pogonieni, bo się rozjebali, stali się "sześćdziesiątkami". Tylko tyle i aż tyle, ot zmiana warty. A resztę to już chyba samemu sobie można dopowiedzieć, stare kontakty przecież nie umarły, życie nie znosi próżni |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#4525
|
|
No, tak w skrocie, ale tak samo nie ma co wrzucac wszystkich do jednego wora, bo ktos tam znal kogos.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#4526
|
|
Widzę że Socios niektorych bardzo gryzie, oj bardzo.
![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#4527
|
|
@ Delgado nie pisałem o WSH, tylko o Skwk
@ sandomingo - no dokładnie. Mnie na pewno. Dlatego jestem nieprzerwanie od samego początku (październik 2018) |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#4528
|
|
No przecież póki Misiek się nie rozjebał to było git. Było Misiek PDW. A jak się rozjebał to dopiero weszło "Najpierw klub swój okradałeś...". Takie sa chuligany w Wiśle, złodzieje bez honoru.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
#4529
|
|
Gwoli ścisłości, ja w moim wpisie w ogóle nie odnosiłem się do Socios, bardziej zerkałem w stronę Truskolasów
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#4530
|
Przypuszczam że o tej osobie mówił Obi. Choć jej już w klubie nie ma. Dorabianie innych historii w tym wplatywanie w to wątku socios jest kuriozalne. |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|