The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
majkelson777
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4501
Stary 25.11.2022, 18:46
Wiemy. Jarosław Królewski już oficjalnie prezesem,a nie p.o. prezesa

Cytat:
25 listopada 2022 roku Rada Nadzorcza TS Wisła Kraków SA podjęła uchwałę o powołaniu na stanowisko Prezesa Zarządu Klubu Jarosława Królewskiego, który na początku tygodnia przejął obowiązki prowadzenia Spółki po Władysławie Nowaku.
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4502
Stary 25.11.2022, 19:59
Kto zasiada w radzie nadzorczej? Czy to info na stronie jest aktualne?

Cytat:
Tomasz Jażdżyński - przewodniczący
Jarosław Królewski - wiceprzewodniczący
Jakub Błaszczykowski - wiceprzewodniczący
Michał Róg - wiceprzewodniczący
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4503
Stary 25.11.2022, 20:02
Prezes raczej w radzie nadzorczej nie może zasiadać
Odpowiedz cytując
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4504
Stary 25.11.2022, 20:07
Królewski zrezygnował jakiś miesiąc temu z obecności w RN. Reszta aktualna.
Odpowiedz cytując
ital
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4505
Stary 25.11.2022, 20:08
przecież Jarek zrezygnował z zasiadania w RN już jakiś czas temu
Odpowiedz cytując
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4506
Stary 25.11.2022, 20:20
To bardzo gratuluję osobie odpowiedzialnej za prowadzenie naszej strony. P.o. prezesa zaktualizowali. Skład RN już był za dużym wyzwaniem.
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4507
Stary 25.11.2022, 21:55
A Nowak wy.......ił jak szczur do kwadratu, czy też jakiś wywiad czy konferencja z nim będzie czemu odchodzi, co zrobił itp?

Chłop był, chłopa ni ma, kolejny po Dawidzie i Jurku. Czy był miesiąc czy dwa lata, czy nie zrobił nic, czy spuścił klub z ekstraklasy to nieważne, zero podsumowania, całuski na drogę i powodzenia.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4508
Stary 25.11.2022, 22:09
Oni wszyscy zachowują się jak agenci Cracovii.

Im gorsze wyniki i gorszy syf, tym większe zadowolenie z siebie.

Co widać też po aktywistach sociosów na SB.

Jedyna prawdziwa krytyka była w stosunku do Cupiała, aby potem zagarnąć klub, a potem wiadomo.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 25.11.2022 o godz. 22:16.
Odpowiedz cytując
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4509
Stary 26.11.2022, 14:29
KOALIK napisał(a):Wyświetl post
Oni wszyscy zachowują się jak agenci Cracovii.

Im gorsze wyniki i gorszy syf, tym większe zadowolenie z siebie.

Co widać też po aktywistach sociosów na SB.

Jedyna prawdziwa krytyka była w stosunku do Cupiała, aby potem zagarnąć klub, a potem wiadomo.
Od Cupiala klub przejęły szarki.

Czyli według ciebie teraz szarki poszli do Socios?

To kto konkretnie z szarkow jest w Socios?

Czy tylko tak .......isz dla .......enia i robienia zamieszania?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4510
Stary 28.11.2022, 17:26
Zastanawiajace sa slowa Obidzinskiego, ktory powiedzial w kierunku Kuby, "mowilem, ze interesy z bandytami zle sie koncza".
Czy cos w tym stylu. Odsylam do twitta.
Moze Coglin, zle szukasz i wcale nie jest problem w Socios?
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4511
Stary 28.11.2022, 17:30
Jesli bylbys choc troszeczke bystry to przeczytalbys tez wpis Obiego pod tym tweetem, w ktorym zaznacza, ze socios jest poza tym i nie musialbys marnowac swojego cennego czasu na pierdowpisy tutaj na forum.
Juz pomijam fakt, ze wpisu Coglina chyba tez nie zrozumiales.
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4512
Stary 28.11.2022, 18:34
Widocznie Coglin nie zrozumiał postu Koalika, bo tam słowa nie ma o Socios.
Uwielbiam posty, kiedy ktos komus tlumaczy, ze czegos nie zrozumial, podczas, gdy sam nie lapie rzeczy podstawowych.



To jedziemy z podstawami.



1) Z jakimi bandytami mialby wspolpracowac JB, o ktorych wspomina Obi?
2) Jaki wplyw bandyci maja na klub?

3) Mamy do czynienia z Sharkami 2.0?

4) Czy wycofanie sie w ostatnich miesiacach Krolewskiego i Jazdzynskiego mialy z tym zwiazek?

Na razie tyle. Jak zlapiesz to pogadamy dalej.
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4513
Stary 28.11.2022, 19:41
Z góry chujowe założenia bo Obi te słowa kierował z tego co kojarzę bezpośrednio do Jażdżyńskiego a nie Błaszczykowskiego
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4514
Stary 28.11.2022, 20:11
skarabeus napisał(a):Wyświetl post
Widocznie Coglin nie zrozumiał postu Koalika, bo tam słowa nie ma o Socios.
Uwielbiam posty, kiedy ktos komus tlumaczy, ze czegos nie zrozumial, podczas, gdy sam nie lapie rzeczy podstawowych.



To jedziemy z podstawami.



1) Z jakimi bandytami mialby wspolpracowac JB, o ktorych wspomina Obi?
2) Jaki wplyw bandyci maja na klub?

3) Mamy do czynienia z Sharkami 2.0?

4) Czy wycofanie sie w ostatnich miesiacach Krolewskiego i Jazdzynskiego mialy z tym zwiazek?

Na razie tyle. Jak zlapiesz to pogadamy dalej.
Doczytaj lepiej post KOAILIKA, bo jest w nim mowa o sociosach. Reszty nie chce mi sie tlumaczyc. Polecam powrocic do czasow gry Kuby w Wisle i tego z kim sie zadawal.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4515
Stary 28.11.2022, 20:33
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Z góry chujowe założenia bo Obi te słowa kierował z tego co kojarzę bezpośrednio do Jażdżyńskiego a nie Błaszczykowskiego
może miał na myśli Kube ?
Odpowiedz cytując
KOALIK
Banita
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4516
Stary 28.11.2022, 21:04
Ale przecież Błaszczykowski i prezes Socios byli w SKWK.

To nie jest powód do dumy, wręcz do wstydu.

Ale to wiedza powszechnie znana, stąd nie wiem w czym rzecz.

Błaszczykowski jak jeszcze grał w Wiśle utożsamiał się z środowiskiem kibicowskim. Potem to robił Małecki.

Małeckiemu to wielokrotnie wypominano, a Błaszczykowskiemu nie za bardzo.

Czemu?

Bo miał ogromne sukcesy w BVB? A Małecki bardzo szybko skończył się jako piłkarz Ekstraklasy?

Ostatnie miesiące wskazują najdobitniej, że z Błaszczykowskiego zrobiono za bardzo świętego, przekonano kibiców, że Kuba może podejmować tylko właściwe decyzje, nie popełnia błędów.

Wiadomo jak to się skończyło.

Wiadomo też, że środowiska kibicowskie (szeroko rozumiane) zrobiły bardzo dużo złego Wiśle i mimo iż mija prawie cztery lata te sprawy nie zostały wyjaśnione.

Wiadomo też, że od wiosny 2019 r. zaprzepaszczano proces ratowania klubu, co spowodowało spadek i obecne problemy w pierwszej lidze.

Często w bronienie Sarapaty (za sprawy sportowe uwzględniając straty finansowe - jak się później okazało robione z premedytacją i nie były to przypadkowe błędy) i teraz w odnowicieli po 2019 r. były zaangażowane te same osoby, co budzi podejrzenia, biorąc pod uwagę kompromitację w postaci spadku + poważne problemy finansowe wskutek zatrudnienia osób po układach rodzinnych i znajomych (wujek, brat, itp.).

Za pierwszym i drugim razem nie reagowano, mimo iż chociażby na tym forum wypowiadają się osoby, które mają wpływ na sytuację Wisły.

Od samego początku tzw. ratowania za bardzo nie chciano zajmować się przeszłością, co było zastanawiające, ale daje też do myślenia w sprawie szeroko rozumianego bronienia wujka i brata oraz doprowadzenia Wisły do spadku.

Dopiero może po słabych wynikach w pierwszej lidze niektórzy zaczęli się budzić, że jednak stworzono bardzo negatywną sytuację - rodzina na swoim w wersji znacznie rozszerzonej, która skutkuje poważnymi stratami wynikającymi ze spadku.

Zresztą pierwszy post wieśniaka też daje do myślenia z 2018 r.:

https://wislakrakow.com/forum/showpo...96&postcount=1

To nie były błędy za czasów Sarapaty.

Dlatego nieudane 6,5 roku rodzi uzasadnioną krytykę. Miał być plan, miało być super, mieli być inwestorzy zapowiadani przez Sarapatę - z budżetem o kilkanaście razy większym i potem przez Królewskiego, itp.

Zresztą to już wiele razy pisałem.

Moja krytyka socios tyczy się tylko spraw sportowych i wszystkiego co z tym związane.

Choć w Wiśle jest tyle układów, powiązań, zależności mniej lub bardziej oficjalnych i to wszystko zakończyło się spadkiem przy głównej winie Błaszczykowskiego, który jest największym rozczarowaniem, ale to też wynika z braku rozliczenia lat 16-18.

O kościele czy o polityce już tu nie będę pisał, ale to jest podobna metoda.

Skoro miało być transparentnie, to czemu nie reagowano na rozwijający się układ rodzinno-przyjacielski skupiony wokół Jakuba? Te osoby doprowadziły Wisłę do spadku, narażając na ogromne straty finansowe.

Nikt nie mówi, że teraz ktoś wyprowadzał pieniądze czy handlował narkotykami jak to miało miejsce w latach 16-18, ale popełniono tak jak wtedy mnóstwo błędów i nie reagowano.
Ostatnio edytowane przez KOALIK : 28.11.2022 o godz. 21:34.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4517
Stary 28.11.2022, 21:19
SKWK akurat robilo na Wisle duzo dobrego wiec samo bycie w stowarzyszeniu nie jest zadnym powodem do wstydu. Problem w tym kto przejal w nim wladze i nim kierowal, jak to sie potoczylo, podobnie zreszta jak w samym klubie.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4518
Stary 28.11.2022, 21:49
No dobrze, ale Leśkiewicz był w SKWK co najmniej do roku 2016. Myslisz, że nie wiedział ile kasy było przez nich pożerane? Że on to tylko w Prokocimiu dzieciom prezenty przynosił?
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4519
Stary 28.11.2022, 21:56
Z Miskiem i reszta na akcje nie latal wiec gowno wiedzial, a wiadomo, ze to oni nad tym trzymali piecze, zreszta przeciez przez to rozlecialo sie czy zaprzestalo dzialalnosci wiele innych grup, WG, WP, FC itp
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4520
Stary 28.11.2022, 22:12
Ja tam nie wiem z kim latał, ale skoro nadal trzyma się z takimi tuzami jak łukasz Kwaśniewski, to raczej święty nie był. I nadal uważam że będąc w SKWK w 2016 doskonale wiedział m.in o tym że Wisła SA płaci de facto haracz w postaci 2zl od sprzedanego biletu
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4521
Stary 28.11.2022, 22:16
Wiele osob, w tym jak przypuszczam Ty, nie bedac w SKWK tez wiedzialo i co w zwiazku z tym?

Za rzadow rekinow w Wisle podobno wiele osob tez wiedzialo, ba, niektorzy niby ostrzegali, pisali o zlodziejach na forum itp i co w zwiazku z tym?
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4522
Stary 28.11.2022, 22:37
No teraz to mnie zaskoczyłeś. Nie miałem pojęcia o tym i myślałem że większość niekumatych o tym nie wiedziało. Myślałem że skwk rozpaldo się pod koniec 2018, gdy wyszła na jaw kwestia tego haraczu.
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4523
Stary 28.11.2022, 22:45
Nie problem w tym kto wiedzial i co tylko kto mogl cos zrobic, a rzecz w tym, ze nikt nie mogl zrobic nic, bo albo sie bal, ze skonczy z ucieta konczyna, na dnie na Zakrzowku itp
Przeciez jakby ci troglodyci byli troche madrzejsi i mniej zachlanni na kase to mozliwe, ze dalej by rzadzili klubem.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4524
Stary 28.11.2022, 22:49
Naprawdę niektórzy są bardzo naiwni jak myślą, że w światku kibicowskim WSH rozumiane jako miśki, zielaki, bakstery i spółka to zostali pogonieni, bo kasę z klubu wynosili


Oni zostali pogonieni, bo się rozjebali, stali się "sześćdziesiątkami". Tylko tyle i aż tyle, ot zmiana warty.


A resztę to już chyba samemu sobie można dopowiedzieć, stare kontakty przecież nie umarły, życie nie znosi próżni
Odpowiedz cytując
wiesniak842
Socios Wisła Kraków
 
Od: 01.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4525
Stary 28.11.2022, 22:54
No, tak w skrocie, ale tak samo nie ma co wrzucac wszystkich do jednego wora, bo ktos tam znal kogos.
Odpowiedz cytując
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4526
Stary 28.11.2022, 22:56
Widzę że Socios niektorych bardzo gryzie, oj bardzo.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując
JudasPriest
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 04.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4527
Stary 28.11.2022, 23:08
@ Delgado nie pisałem o WSH, tylko o Skwk
@ sandomingo - no dokładnie. Mnie na pewno. Dlatego jestem nieprzerwanie od samego początku (październik 2018)
Odpowiedz cytując
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4528
Stary 28.11.2022, 23:12
No przecież póki Misiek się nie rozjebał to było git. Było Misiek PDW. A jak się rozjebał to dopiero weszło "Najpierw klub swój okradałeś...". Takie sa chuligany w Wiśle, złodzieje bez honoru.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4529
Stary 28.11.2022, 23:20
Gwoli ścisłości, ja w moim wpisie w ogóle nie odnosiłem się do Socios, bardziej zerkałem w stronę Truskolasów
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4530
Stary 29.11.2022, 11:00
wiesniak842 napisał(a):Wyświetl post
Jesli bylbys choc troszeczke bystry to przeczytalbys tez wpis Obiego pod tym tweetem, w ktorym zaznacza, ze socios jest poza tym i nie musialbys marnowac swojego cennego czasu na pierdowpisy tutaj na forum.
Juz pomijam fakt, ze wpisu Coglina chyba tez nie zrozumiales.
Wystarczy trochę pogrzebać w nie tak dalej historii, wrócić do czasów gdy trwała kadencja Obi i był w klubie pewien człowiek, stary znajomy Kuby z mętna przeszłością. Jadczak też pisał o tym w swojej książce.

Przypuszczam że o tej osobie mówił Obi. Choć jej już w klubie nie ma.

Dorabianie innych historii w tym wplatywanie w to wątku socios jest kuriozalne.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:23.