The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Podczas okienka transferowego latem 2018 roku Wisła:
wzmocni się 44 26,19%
osłabi 97 57,74%
zmiany kadrowe nie będą odczuwalne 27 16,07%
Głosujących: 168. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91081
Stary 24.11.2022, 10:37
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Wyprzedaż połączona z łapanką chłopaków bez kontraktów z niższych lig. Jak my mamy awansować w takich warunkach? Czyste szaleństwo...

Do tego bez trenera. Trzeba to ciągle i wszędzie podkreślać. I nie chodzi o to, że gównianej grze winni są tylko trenerzy a ich wyrzucanie nic nie zmienia. U nas może i zmienia się jak rękawiczki, tylko że nie trenerów a przebierańców. Ostatnim konkretnym trenerem był tutaj Wdowczyk ? Carillo ?

Co do zarobków, o których huczy w necie to ciekawe ile ma nasz czeski Haaland
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91082
Stary 24.11.2022, 11:17
tomytom napisał(a):Wyświetl post
Ale jaki awans?
My w tej chwili walczymy TYLKO o przetrwanie klubu ...
Awans jest tożsamy z przetrwaniem. Wczoraj na konferencji Jażdżyński dał do zrozumienia, że brak awansu będzie oznaczać bardzo konkretne problemy w lecie przyszłego roku.

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91083
Stary 24.11.2022, 12:44
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Rodado Hugi Colley Basha Balta- oni pewnie są z tej grupy zarabiającej, jak ktoś pisał 40tys na miesiąc. Za mniejsze pieniądze pewnie przyszliby grać Mroziński Gąska Cisse Serafin Biernat .Jakościowo na jesień byli o niebo lepsi
Bo ich ktoś trenował/trenuje, u nas najpewniej by się zwinęli jak każdy inny.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91084
Stary 24.11.2022, 13:10
"Awans jest tożsamy z przetrwaniem" - ale ja pisałem wyraźnie: "w tej chwili".
Nie mam żadnych sekretnych informacji z klubu, bazuję na tym co wiemy po konferencjach JK i TJ.
:

- do wczoraj groził nam paraliż decyzyjny (dobrze, że ktoś jeszcze myśli i TJ zachował zimną głowę do końca)
- do przedwczoraj nie było pomysłu na zasypanie dziury, która blokuje nam otrzymanie licencji na dalszą grę
- do dzisiaj nie wiemy nic o losie / planach jednego z członków TRIO
- rozwalono (no, może raczej: nie odtworzono) podstawy funkcjonowania klubu, budżet na ten sezon był oparty na generatorze liczb losowych

O awansie to możemy marzyć po 1.XII jak się okaże, że spełniamy wszystkie wymogi i licencyjne i mamy przynajmniej utrzymany bieżący skład (w obecnych okolicznościach nie wydaje mi się nie możliwe, że komuś nie płacimy od kilku miesięcy i będzie mógł sobie spokojnie rozwiązać kontrakt). Tutaj akurat to tylko moje czarnowidztwo!!!

Jeśli DAJ BOŻE 1.XII utrzymamy aktualny stan, zasypiemy dziurę bieżącą i będzie kasa na jakiekolwiek transfery (kolejny cud?) to trzeba jakimś (jeszcze jednym) CUDEM mega szybko zbudować sensowny pion sportowy (od ilu lat nam się to nie udaje?), bo inaczej POMIMO najlepszych chęci skończymy z transferami jak ostatnie kilka okienek.
Odpowiedz cytując
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91085
Stary 24.11.2022, 13:15
Czyli potrzebujemy tylko 2 cudów finansowego i sportowego.

Ja stawiam na 4 ligę z Kwietniem po bankructwie klubu po sezonie.
Odpowiedz cytując
Dynamiczny Królik
Junior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91086
Stary 24.11.2022, 14:12
Nasze wkłady do koszulek wcale nie są tak słabe, jak wskazuję na to ich gra. Im po prostu nie płacą i odwalają co tydzień ten teatrzyk. A my to oglądamy i jak ostatni frajerzy łudzimy się, że coś wpadnie, że coś wygrają. Nie, nie wpadnie i nie wygrają. Myślę, że taki stan rzeczy trwa już naprawdę długo.
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91087
Stary 24.11.2022, 15:35
Cytat:
Im po prostu nie płacą
- najlepszy okres gry w ostatnich xx (?) latach był jak nie płaciliśmy za grę (chyba za Stolara to było), więc może w tym upatrywać pierwszego cudu?
Ja jako czynny kibic od około 1995 roku niestety nie widzę obecnie światełka w tunelu. Bez włożenia DUŻYCH pieniędzy to w najlepszym razie wegetacja w ogonie I ligi.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91088
Stary 24.11.2022, 16:06
Patryko napisał(a):Wyświetl post
Ciężko mi uwierzyć, że snujący się po boisku oldboj Basha ma 40k kontraktu. Jeśli tak jest, to osoba, która jest za to odpowiedzialna, powinna być wywieziona z Reymonta na taczkach.
teraz pytanie, czym rozni sie np taki casus jak powyżej od z ustanowienia pensji na pamietnym poziomie dukatowi i marzenie ?
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91089
Stary 24.11.2022, 18:19
tomytom napisał(a):Wyświetl post
- najlepszy okres gry w ostatnich xx (?) latach był jak nie płaciliśmy za grę (chyba za Stolara to było), więc może w tym upatrywać pierwszego cudu?
Ja jako czynny kibic od około 1995 roku niestety nie widzę obecnie światełka w tunelu. Bez włożenia DUŻYCH pieniędzy to w najlepszym razie wegetacja w ogonie I ligi.
Może nie było pieniędzy, ale był strach przed wpierd.olem od kumatych, a teraz jest kółko wzajemnej adoracji zatem nie powtórzy się to czego byliśmy świadkiem czyli dobra gra bez kasy.
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91090
Stary 29.11.2022, 10:53
tomytom napisał(a):Wyświetl post
- najlepszy okres gry w ostatnich xx (?) latach był jak nie płaciliśmy za grę (chyba za Stolara to było), więc może w tym upatrywać pierwszego cudu?
Ja jako czynny kibic od około 1995 roku niestety nie widzę obecnie światełka w tunelu. Bez włożenia DUŻYCH pieniędzy to w najlepszym razie wegetacja w ogonie I ligi.
A jakie to są DUZE pieniądze? Czy naprawdę musimy mieć budżet aż 5x większy od reszty klubów żeby awansować do esa?

Dużo rzeczy się nie zgadza w klubie i pionie sportowym, ale nawet patrząc na ruchy do końca ubiegłego okna akurat środki przeznaczone na transfery były w czubie 1 ligi, a nie w ich ogonie.

Zbyt wielu ludzi w innych klubach, z inną kadra pokazywało że niemożliwe nie istnieje. U nas niestety jest od dawna negatywna strona tego powiedzenia
Odpowiedz cytując
tomytom
Senior Member
 
Od: 11.2014

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91091
Stary 29.11.2022, 20:21
Dlaczego (moim zdaniem) duże środki są niezbędne?
Bo bez pionu sportowego widzę tylko dwie opcje na potencjalnie (bo pewności nigdy nie ma) udane transfery:
- kupno sprawdzonych już w PL solidnych wyrobników (a tacy kosztują i nie są generalnie bezrobotni)
- kupno kilku wagonów zawodników "z przypadku" i liczenie na statystykę
Jeśli mielibyśmy budować na szybko od zera sztab sportowy oparty na uznanych nazwiskach (są takie na rynku w ogóle dostępne?) to jedynie dużą kasą można by ich skusić do dołączenia do tak ryzykownego projektu ...
Oczywiście cuda też się zdarzają (może ktoś z naszych akurat rozegra sezon życia i pociągnie grę), ale my obecnie potrzebujemy ich kumulacji.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91092
Stary 29.11.2022, 21:00
dużych środków nie ma i nie bedzie , szkoda w tym okienku strzepic palce w tym temacie
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91093
Stary 01.12.2022, 10:37
Do wzmocnienia na już jest środek pola, skrzydłowy i lewy obrońca. Jeśli przyjdą jakościowi piłkarze to może uda się jeszcze wywalczyć awans. Trzeba też liczyć na powrót kontuzjowanych Ondrasek, Uryga i Kuba... jeśli będą zdrowi to będą wzmocnieniem. Aha... i koniecznie zatrzymać Fernandeza!
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91094
Stary 01.12.2022, 11:16
Uryga wzmocnieniem po praktycznie półtora roku bez gry w piłkę...

Co do wzmocnień pełna zgoda - lewy obrońca lepszy od Wachowiaka (to akurat nie powinno być trudne), ktoś pokroju Poletanovicia do środka za darmo (może być już trudniej) i skrzydłowy (za darmo znalezienie kogoś z jakością będzie graniczyć z cudem).

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
ital
Member
 
Od: 05.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91095
Stary 01.12.2022, 11:22
Uryga długa przerwa, i dwaj emeryci po przejściach wzmocnieniami? Przecież Zdenek już oddychał rękawami a o Kubie też się mówiło żeby pozostał w klubie tylko w jednej roli
Odpowiedz cytując
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91096
Stary 01.12.2022, 12:18
Czy nasz wybitny sztab skautów pracuje już nad wzmocnieniami ?
Odpowiedz cytując
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91097
Stary 01.12.2022, 12:43
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Czy nasz wybitny sztab skautów pracuje już nad wzmocnieniami ?
Nie wiem jak skauci, ale członek rady nadzorczej i współwłaściciel dopiero co wrzucił filmik, na którym pracuje nad wzmocnieniami wielu mięśni.
Odpowiedz cytując
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91098
Stary 01.12.2022, 13:49
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Do wzmocnienia na już jest środek pola, skrzydłowy i lewy obrońca. Jeśli przyjdą jakościowi piłkarze to może uda się jeszcze wywalczyć awans. Trzeba też liczyć na powrót kontuzjowanych Ondrasek, Uryga i Kuba... jeśli będą zdrowi to będą wzmocnieniem. Aha... i koniecznie zatrzymać Fernandeza!
czasami naprawdę lepiej siedzieć cicho, niż .......ić takie banały
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91099
Stary 02.12.2022, 10:45
ja tylko wyrażam swoją opinie, po to jest to forum, a ty jesteś zwykłym internetowym napinaczem...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
WiateritoTSW
Member
 
 
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91100
Stary 02.12.2022, 10:47
Poza Sapałą mamy kogoś na celowniku? Choć nawet w Igora wątpie.
Odpowiedz cytując
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91101
Stary 02.12.2022, 11:25
Sapałą to byłby strzał w dychę, ale wątpię szczerze...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91102
Stary 02.12.2022, 11:33
WiateritoTSW napisał(a):Wyświetl post
Poza Sapałą mamy kogoś na celowniku? Choć nawet w Igora wątpie.
Ondrasek Uryga Błaszczykowski, na nich liczą bardziej niż na transfery

Pewnie przyjdzie ktoś do środa + jakiś no name zza granicy, ciężko się spodziewać wielu transferów przy tak tragicznej sytuacji budżetowej + przeplaconej kadrze 1 drużyny
Odpowiedz cytując
ramzes190
Senior Member
 
Od: 09.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91103
Stary 02.12.2022, 12:11
Co z tym urygą? Ile my temu pajacowi już wypłaciliśmy pensji?
Odpowiedz cytując
WiateritoTSW
Member
 
 
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91104
Stary 02.12.2022, 12:13
A wiadomo kiedy konkretnie będzie można na nich wszystkich liczyć w pełni? Męcząca sytuacja z tymi długimi urazami, wręcz kilkurundowymi
Odpowiedz cytując
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91105
Stary 02.12.2022, 12:33
Jeśli ktoś w klubie liczy na Jakuba oraz Zdenka to powinien odstawić substancje na czas podejmowania decyzji odnośnie składu na kolejną rundę. Zdenek nie powinien się tu w ogóle znaleźć a Jakub powinien się zająć czymś innym niż marzenia o powrocie. Alan jeszcze może nam coś dać.
Odpowiedz cytując
Delgado
Senior Member
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91106
Stary 02.12.2022, 12:44
Odnoszę wrażenie, że piszący w tym wątku utracili kontakt z rzeczywistością.


Ludzie, my walczymy o przetrwanie, na razie poprzez dosypanie hajsu prawdopodobnie uda się otrzymać licencję, ale kadra będzie odchudzana, by nie powstawała kolejna dziura finansowa. Nikt nie będzie się napinał na iluzoryczny już w tym momencie awans, bo grozi to całkowitą niewypłacalnością i IV ligą od zera jako nowy podmiot.
Odpowiedz cytując
Szneka
Socios Wisła Kraków
 
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91107
Stary 02.12.2022, 12:47
Lipski z Widzewa. lat 30. Interesuje się Nim Wieczysta. czemu nie my, skoro może odejść za darmo?
WISEŁKA KRAKÓW TO DUMA WSZYSTKICH POLAKÓW

Odpowiedz cytując
WiateritoTSW
Member
 
 
Od: 03.2019
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91108
Stary 02.12.2022, 12:55
Bo zapewne Wieczystą stać na pensje, nas już niekoniecznie. Chyba że z którejś zejdziemy
Odpowiedz cytując
skarabeus
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91109
Stary 02.12.2022, 16:31
Szneka,

zapewne dlatego, ze Wisle w obecnej konfiguracji, nadal brakuje kilku milionow do tego, aby ukonczyc sezon.

Byc moze tez dlatego, ze niedlugo klub moze byc sprzedany i kiedy prowadzi sie powazna rozmowe na temat sprzedazy klubu, to nie kontraktuje sie nowych graczy.
Odpowiedz cytując
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91110
Stary 02.12.2022, 17:28
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Lipski z Widzewa. lat 30. Interesuje się Nim Wieczysta. czemu nie my, skoro może odejść za darmo?
Moze nie kazdy zawodnik chce grac w klubie, z ktorego w 2-3 lata gamonie i nieudacznicy zrobili cyrk , i z ktorego smieje sie cala pilkarska Polska ?
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:33.