
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Member
Od: 08.2011
Offline |
#18
|
|
Pożegnać to niestety trzeba wszystkich którzy tam w klubie pamiętają tzw. "Wielką Wisłę" .. Ich czas minął. Przede wszystkim musza sie zmienić ludzie od przygotowania fizycznego ( w tym Urban) Na duże zmiany wlascicielskie niestety nie liczę bo nie widzę chętnego do przejęcia klubu (w wejście Kwietnia jakoś nie wierzę) Najbardziej boję się ruchu z wagonem szrotu który przyjedzie w zimie.. Dwa mecze na początku rundy wygrają a później będzie to co zwykle.
|
|
|

|
||||||
|
|