
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#25
|
|
Oglądam sobie nagrany mecz na spokojnie. Przewaga Wisły nie ulega wątpliwości w pierwszej i drugiej połowie. Zupełnie inna kultura gry. Resovia mogła liczyć jedynie na przypadkowe przebitki, centrostrzał Kwietnia w środek bramki, próby dobitek.
Pomijam fakt że Wisła powinna grać w przewadze w pierwszej połowie, ale nie wiem czy nie powinno być też karnego przy pierwszej główce Żyro gdzie bezceremonialnoe dostał łokciem pod żebra od obrońcy. Przy drugiej piłka była zawieszona zbyt wysoko. Szwankowało u nas czasem zrozumienie (co nie powinno dziwić na tym etapie). Bardzo dużo daje Duda, ale wejście Szywacza na zbliżonym poziomie. Była gra kombinacyjna, było kilka sam na sam - najlepszą sytuację miał Duda po wypuszczeniu w uliczkę przez Żyro, ale zamiast strzelać przekładał sobie na prawą. Na spokojnie - Wachowiak nie zagrał tak złego meczu w obronie jak mi się początkowo wydawało. Widać że zespół się zgrywa a jedenastka powoli krystalizuje. Przyda się kilka wzmocnień, zobaczymy co się klubowi uda. Na pewno wejście Colleya uspokoiło grę w obronie, dużo czyścił, chyba tylko dwa błędy popełnił.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 24.07.2022 o godz. 10:53.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
|
|