Karherop napisał(a):

Duda, Młyński, Wachowiak - bardzo solidnie.
Obrona Coley - Łaskcki pokazała jak bardzo elektryczny był Mehremic.
Basha w środku i od razu inaczej wygląda gra.
Dodam też Szywacza który miał fajny debiut w Wiśle.
Fajnie w końcu zacząć weekend od wygranej. Prawie zapomniane uczucie.
|
Wachowiak rzeczywiście miał parę fajnych przechwytów i kilka razy pociągnął do przodu, za to w obronie po jego stronie wielokrotnie była wyrwa i to właśnie od niego powinno zacząć się uszczelnianie obrony.
Duda wyróżnia się swobodą w operowaniu piłką, dobrym przyjęciem, obawiam się, że jak zagra kilka udanych spotkań, to maksymalnie w lecie przyszłego roku już go u nas nie będzie. Kwiecień jedyne co miał do zaoferowania w pojedynkach z nim, to wycinka przy samej glebie i aż się dziwię, że nie uzbierało mu się na drugą, żółtą kartkę.