|
Prędzej odejdzie Królewski albo Jazdzynski (albo obaj). Dla Blaszczykowskich Wisła w I lidze to nie jest zły układ, kasa się w miarę zgadza a nie są tak na swieczniku jak w Ekstraklasie. Być moze jakiś konkretny protest ze strony kibiców coś trochę by ruszyl... Przy czym patrząc w ten sposób to jest dramat bo kibice nie chcą się odwracać od klubu w ciężkiej sytuacji a właścicieli .... obchodzi co się krzyczy z trybun dopóki ludzie chodzą i hajs się zgadza. Sam bym nie wiedział czy bojkotować mecze bo miałbym poczucie zabijania klubu a z drugiej strony chodząc finansuję działania których nie popieram.
|