
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
Braki strukturalne są u nas bardzo duże i nie do naprawienia w kilka lat. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
|
|
To zależy. Przy budowaniu skautingu według kryterium "nie ma żadnego doświadczenia, ale jest byłym Wiślakiem" te kilka lat oczywiście nie wystarczy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
|
Mineły już ponad 3 lata - naprawdę jakiekolwiek rozeznanie na rynku to za duże wymagania? Czy to znowuż kogoś innego wina? |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
|
|
Ktoś znowu zajebał
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Nie no po co nam skauting? Przecież do nas sami sie pilkarze zgłaszają wiec zawsze sie jakiś szrot wybierze... przy założeniu ze jesteśmy biedakami i od 3 lat bazujemy na transferach bezgotówkowych, to poiwnnismy miec chociaz polski rynek plus np czeski czy sloawacki przeczesany do dna. I wtedy mozna sobie na każdą pozycje wyznaczyc 5-10 nazwisk i ktoregos by sie kogos w miarę udało pozyskac. A w razie tak jak teraz, spadku, juz by cala baza potencjalnych kopaczy byla gotowa do wziecia. Tymczasem u nas nie umiemy trzy lata znaleźć napastnika. Komedia
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
@wolfy
u nas pion sportowy buduje się na zasadzie: "Zero kompetencji ale to dobry kolega Kuby." Z takim podejściem to może na 200. rocznicę powstania Wisły uda się jakaś strukturę zbudować. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
|
|
Żukow jak przychodził był kozak, Frydrych jak przychodził profesor i co z tego zostało? Transfery choćby najlepsze nic nie zmienią jezeli dalej będziemy się sportowo staczać. A staczamy się nie przez jakość piłkarzy, tylko przez jakość podejścia do treningu i gry. To zjebał Kubuś, a nie zerwanie więzadeł. Jemu się wydaje że sam by wygrywał mecze. Ego rozrośnięte jak nowotwór...
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2012
Offline |
|
|
To też cała struktura klubu, gdzie widocznie nie jest zakorzeniony etos pracy, odpowiedzialności itd. Jak zawodnicy mają czuć odpowiedzielanosc, skoro odpowiedzielność wśród głowy (zarząd, właściciele) jest pozorna i udawana. To wpływa na cały klub.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
|
|
Savic z Mehremicem na kazimierzu dzisiaj w knajpce w dobrych humorkach , widać że głęboko wierzą w awans i optymistycznie patrzą w przyszłość
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Nie wiem czy wiesz, ale Savica od 1 lipca nie ma z nami.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
|
|
nie wiem , natomiast nie wygladal jakby sie mial ruszac z krakowa
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
nie wiem po czym poznać człowieka, który ma się ruszać z Krakowa ale Savic podobno się skumał z maliniakami z Wrocławia.
![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
|
|
czy to wazne ? najwazniejszy jest latwy terminarz - a potem przechodzimy do szarzy i mizazdzymy wszystkich - w grudniu mamy juz zaklepany awans i na runde wiosenna zaczynamy marsz na podbuj pilkarskiej polski i puchary ....tak to widze , tak bedzie .....bedziemy jak ten Felix z popioła
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Widzisz Czerepuszku... Wuja dziś potwierdził...
Nie wiem po uj był wystawiany w tym sparingu, chyba po to żeby jakoś wygrać i moralne podbudowac, albo żeby młodym pokazał jak się gra, innego sensu nie widze. Mówili wcześniej, że Savica chcą zatrzymać, na 1 lige byłby ok. Trzeba jasno przyznac, że kawał uja z niego, załatwił nam spadek, grał większośc stojanowa by na końcu się wypiąc, zero odpowiedzialności i nara... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
|
![]() ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2012
Offline |
|
|
to po .... po nim płakać. Niech wypierdala
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
Oczywiście że Savic by się przydał na 1 ligę i oczywiście że nie można po nim płakać. Przypuszczam że za jego pensje jesteśmy w stanie ściągnąć kogoś podobnej "klasy" tylko trzeba się więcej napracować oraz istnieje większe zagrożenie sportowej "wtopy". Jak zresztą przy każdym transferze i mam nadzieję że to okno będzie ostatnim na dłuższy czas gdy musimy przeprowadzać rewolucje w składzie. Savic gwarantował że zje technicznie rywali, zmarnuje kilka setek i przejdzie obok połowy spotkań. Niech szukają kogoś komu się bedze chciało. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: KWIDZYN
Offline |
|
|
Nie ma co płakać po Savicu. Był za słaby by grać w sezonach, kiedy udało się wyratować. I miał pierwszy skład, kiedy się spierdzieliliśmy z eklapy. Wniosek nasuwa się sam.
![]()
Wisła Kraków & MUFC RULEZ.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
|
|
tak wniosek nasuwa się sam - prośba raczej o wytłumaczenie decyzji, o tym żeby gość który za 6 rozwiązuje kontrakt grał w sparingu? Nie wysnuwam żadnych wniosków tylko pytam - po co?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
|
|
[QUOTE=azor;1586999]tak wniosek nasuwa się sam - prośba raczej o wytłumaczenie decyzji, o tym żeby gość który za 6 rozwiązuje kontrakt grał w sparingu? Nie wysnuwam żadnych wniosków tylko pytam - po co?[/QUOPrz
Jak dla mnie to wytłumaczenie jest w wypowiedzi pomeczowej Brzęczka, ale pewnie nie raczyłeś przeczytać... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
|
|
Raczyłem
Natomiast nie znalazłem tam wyjaśnienia. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
Był to jeden z ważniejszych tygodni, jeśli chodzi o przygotowania. Tej pracy jest bardzo dużo, dlatego ze względu bezpieczeństwa nie wszystkich chcieliśmy dziś wpuścić na boisko - mówił po wygranym 2-0 meczu sparingowym ze Stalą Mielec trener piłkarzy Wisły Kraków Jerzy Brzęczek.
- Ci zawodnicy, którzy byli bardziej przemęczeni dostali wolne, bo nie chcieliśmy ryzykować jakimiś urazami. Dlatego nie zagrał dziś Kuba Niewiadomski, jak również Michał Żyro, czy Dawid Szot. Są u nich bowiem sprawy przeciążeniowe, większe bóle mięśniowe, więc nie chcieliśmy ryzykować. Zagrali też tacy zawodnicy, którzy prawdopodobnie od nas odejdą. Nie chcieliśmy również takiej sytuacji, aby któryś z zawodników grał dłużej niż 45 minut. Wyjątkiem był Krystian Wachowiak - powiedział trener. Prościej wyjaśnić się nie jak wkleić cały cytat/za wislaportal Zagrali zawodnicy którzy od nas odejdą by nie narażać zdrowia innych zawodników poprzez grę dłuższą niż 45 min Wystarczy też otworzyć okno by stwierdzić że granie w takim skwarzs 90 min nie jest bezpieczne, a nikt nie wynajmie stadionu na sparing i grę przy jupiterach
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.06.2022 o godz. 08:35.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
W sumie logiczne.Ja bym posunął się dalej i pierwszą ligę grał zawodnikami z którymi nie wiążemy przyszłości a tych perspektywicznych zostawił już do gry gdy wrócimy do ekstraklasy.No i trzeba pamiętać żeby zostawić rezerwy na puchary(o te europejskie mi chodzi )
A potem się dziwimy że jeden podaje w lewo a drugi biegnie w prawo...
Ostatnio edytowane przez krysztal : 27.06.2022 o godz. 09:06.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Cytat:
Daliśmy zagrać darmozjadowi, który jeszcze strzelił sobie brameczkę żeby się lepiej wypromować do nowego klubu, darmozjadowi, który zapchał sobą niepotrzebnie 45 minut i już te 45 minut ani on, nie zostaną nigdy dla dobra Wisły wykorzystane. Taka jest właśnie logika trio i tych triopodobnych, czyli Brzęczków, Gulów itp jak nie trzeba to grają Savicie, jak trzeba wystawić Forbesa bo się mu płąci więc ma zapierdalać, to sobie siedzi miesiąc na lotnisku. Zgodnie z tą logiką Dawid to świetny prezes, spadliśmy przez przypadek, a Brzęczek to mistrz trenerki 1/14 ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
No na pewno normalnie ot nie wygląda... Ja wiem, że mamy czas jeszcze i na szybko nie ma co ale skoro nie mamy w kadrze wręcz żadnego rasowego napastnika, to przydałoby się właśnie jak najszybciej, w okresie przygotowawczym już mieć tego jednego chłopa podpisanego, który ma być w ataku, czy to numerem 1 czy chociażby 2 czy 3. Zawsze by się zgrywał, ogrywał i nawet może sprowadzony jako ten 2-3 by na tyle był jakościowy i już sie zgrał, ze na cały sezon albo pierwsze mecze by był tym pierwszym wyborem (przed potencjalnie lepszym gościem, którego byśmy podpisali za x tygodni).
Troche tu znowu taka logika, którą można nazwać po prostu normalnością zawodzi... Wychodzi na to, że nie mamy napastnika 3 lata to jeszcze pół roku możemy nie mieć. A później będzie płacz, że nie miał czasu się przygotować, zgrać z drużyną itp... ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2014
Offline |
|
|
Ile razy można to samo wałkować, no litości
![]() NIE MAMY KASY na SENSOWNEGO napastnika a tutaj, żeby było trudniej to jeszcze chcemy dwóch "kupić". Czekamy na odpady, których nie będzie chciał w Ekstraklasie ani powyżej 3 ligi w krajach z poważnym poziomem piłki nożnej. Każdy wie, że fajnie by było mieć kompletny skład przed okresem przygotowawczym, ale czas się pogodzić z brutalną rzeczywistością. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Po to są odpowiedni ludzie w klubie aby wykombinować takiego człowieka i myślę, ze na prawdę najlepiej by było na już a nie na za miesiąc.
Dobra wymówka mówić wiecznie, ze sie nie da. Ma się dać i ..... Ma być napastnik, ma być awans. A jak nie to może lepiej to .......nać i się nie ośmieszać i Wisły nie ośmieszać. Oni zaryzykowali wiele, zrobili źle obsadzając się rodziną bo przez takie podejście nie ma zmiłuj. Jak zatrudniasz rodzinę = nepotyzm i tylko wtedy będzie dobrze jak będą wyniki. A jak nie będzie wyników i jeszcze na dodatek rodzinka nieruszalna to będą duże problemy. Już to przerabialiśmy w przypadku szarksików, gdzie odjebywali cyrki (nie porównuję tutaj skali tamtych cyrków do tych, broń Boże), obsadzili klub swoimi przydupasami i cały czas wszystko oficjalnie było cacy... ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
Opcja nr 1 Fernandez, Opcja nr 2 Hugi Opcja nr 3 Sobol Opcja nr 4 Bartoń Opcjonalnie Żyro No chyba że liczysz na nowych 3 zawodników do ataku. Ja liczę że dojdzie jeden, ale konkretny. Jeśli w tym czasie dostana szansę inni to nie powinno być źle, o ile druga linia i obrona będzie poukładana. Tak, Fernandez możliwe że będzie grał na 10, ale w ostatnim sparingu grał na 9 i nie sądzę że będzie wybrzydzał.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 27.06.2022 o godz. 23:16.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|