
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#11
|
|
Ale najśmieszniejsze Jaroo1 że ludzie pewnie by dali gdyby nie zostali potraktowani jak idioci i zło konieczne.Kompletnie zapomniano że to właśnie dzięki kibicom ten klub żyje,że żadna akcja ratunkowa by się nie powiodła gdyby nie kibice.Co już zapomniano jak się kluby z okręgówek do zbiórek przyłączały?
Teraz próbuje się odkręcać wszystko takimi wywiadami jak ten z Brzęczkiem.Pewnie kilka takich dobrych ruchów i kibice wybaczą.Przynajmniej część kibiców.Problem w tym że znowu stracono cenny czas |
|
|

|
||||||
|
|