R33 napisał(a):

|
Któryś z dziennikarzy, bodajże Krzysztof Stanowski wypowiadał się raz odnośnie właścicieli, że piłka po prostu wciąga i dlatego ciężko się z nią pożegnać.
|
Po tym jak Leśny oddał Legię czy Cupial pozbył się Wisły już żadne rozwiązanie nie powinno nas zdziwić. Nawet irracjonalne scenariusz mogą się zrealizować.
Jako że mówi się o sporych zmianach to wcale mnie nie zdziwi jak Jazdzynski lub Królewski odsprzeda swoje udziały np Nowak Mosty.
Najgorsze z mojej perspektywy byłoby odejście Jazdzynskiego z układu właścicielskiego lub Balazinskiego z zarządu.