|
Lechia nie może sobie za bardzo pozwolić na porażkę z Zagłębiem jeśli chce grać w pucharach. Zostają jej na tapecie Stal, ale potem także Pogoń i Raków, które do końca będą walczyć o MP.
3 pkt to będzie raczej za mało na to, by utrzymać 4.miejsce.
Co do podejścia Płocka - zależy co się wydarzy w tej kolejce. Jeśli utrzymają dystans, który pozwoli im pomyśleć o pucharach, to Niecieczy i Stali na pewno nie popuszczą.
Zgadzam się, że w Derbach trzeba zapunktować, by też mentalnie odbić się po tej wczorajszej katastrofie. Pamiętajcie jednak, że morale we Wrocławiu, Mielcu i Lubinie też nie należą do najsilniejszych. Paradoksalnie większym kłopotem może się okazać Nieciecza niż dolnośląskie ekipy.
|