Merkury napisał(a):

|
Umowa została podpisana na 2 lata. Jeżeli w tym czasie nie będzie sukcesu sportowego po Orlenie zostanie siwy dym. Także teraz czas na podniesienie poziomu sportowego.
|
Jakas wskazowka co Orlen moze rozumiec pod pojeciem "sukces sportowy"?
Ja rozumiem ze nowe rozdanie, dobry PR ale serio pytam czy my juz mozemy sie koncentrowac na tu i teraz (2 lata) czy ciagle mamy dlugi do splacenia i jednak musimy myslec w dluzszej perspektywie?
Nie widze u nas "sukcesu sportowego" w ciagu 2 lat ktory ma byc ciagloscia rozsadnego budowania a przeciez juz poswiecilismy na to pare lat, mam nadzieje ze nie zejdziemy z tej drogi.