s1mone napisał(a):

Nie do wiary nie do wiary, że zatrudniamy trenera, który gdzieś wcześniej pracował. Niemożliwe, OMG OMG OMGOGOMGOMGOGMGOGMGO -.-.---.-.-.--.-.-
Przecież Hyballa to był szczyt marzeń ! 
Jak to możliwe, że ktoś chce u nas zamiast w Beitarze. Przecież u nas NIKT nie chce pracować !!!!!!!!oneonoenoeneoeenone
--------------------------------------------------------
Kocham to czarnowidzowe znafstwo forumowe ;>>>>
Możliwe, że się wysypie, możliwe, że nie. Ale nie ma co pieprzyć, że nikt normalny u nas by nie chciał trenować, bo to żalowe było.
|
Spokojnie jeszcze wyjdzie ze wariat albo psychopata wiec ten teges

luzujemy gumki. Przed chwila ponoć był trener na lata, taki światowy. Kocham to bryndzlowanoe na forum
