The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Smok
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 29.04.2021, 09:31
stary dziad napisał(a):Wyświetl post
Legia od wczoraj mistrzem , ale w przedwczorajszej prasie takie rozważania co do jej sytuacji kadrowej :

- niektórzy piłkarze mentalnie są już gdzie indziej
- wielu piłkarzy wciąż żyje w niepewności , to nikomu nie służy
- kiedy wchodzisz w ostatni , najważniejszy miesiąc i ciągle nie wiesz gdzie będziesz grał za chwilę , wtedy dzwonią menadżerowie , ktoś cię cały czas ogląda . W takich warunkach na pewno nie skupiasz się w 100% na grze
- jeśli klub ich nie docenia to dlaczego oni mają ryzykować dla niego swoje zdrowie
- oni po prostu myślą o swojej przyszłości
- w każdym meczu grozi kontuzja dlatego nie wsadzali nogi tam , gdzie wiązało się to z ryzykiem
- mają w tyle głowy świadomość , że nie daj Boże , coś się stanie i wylądują na ulicy
- trzymanie w niepewności rodzi problemy , nie tylko w piłce ale w każdej branży
- miecz Damoklesa , który wisi i zaraz ma spaść nie służy żadnemu piłkarzowi/pracownikowi

Jeśli to tak u nich wygląda to widzę jakąś szansę na korzystny wynik .
Z drugiej strony , to wszystko co powyżej można również , niestety , odnieść do naszej Wisły ...
Tylko jeśli chodzi o kopaczy z L, to mają w cv świeżego mistrza i jednak szanse, ze bezproblemowo się gdzieś załapią.
Nasze "orły" (a raczej wróble) będą mieć w cv (mam nadzieję) fartowne utrzymanie. Raczej, jak nie pokażą się z dobrej strony chociaż w koncówce sezonu, to marne szanse na kontrakt w e-klapie, nie wspominając nawet o innych krajach. Chyba, ze jakies półamatorskie ŁOtwy czy II ligi na Bałkanach.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:01.