Drozd napisał(a):

Jak to nie wiadomo jakie? Wiadomo...
Faktycznie to przerosłoby nawet zespół Kasperczaka.
Wymień mi ilu to polskich trenerów grało z polskimi drużynami w pucharach na wiosnę, panie "budżet"? Bo widzisz Trener Moskal grał i nawet meczu na wiosnę nie przegrał. Pamiętasz jakie były wyniki ?
|
Taaa a jaki miał skład po Maaskancie? Ile tamten zespół zarabiał? I dlaczego tak dużo? To a propo ćwoku że pieniądze nie grają. Lejesz wodę aż miło i manipulujesz. Myślisz że każdy jest taki głupi żeby nie pamiętać faktów?
Mówmy o sezonie 2015. Jakie tam były wyniki i dlaczego odszedł. To bardziej pasuje do dzisiejszej sytuacji, a nie KONIEC czasów złotej ery Cupiała manipulancie.