
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#6
|
|
Oglądałem w poniedziałek Podbeskidzie z Wartą. Tak słabych drużyn nie widziałem dawno.
Podbeskidzie z beznadziejną Wartą dostało u siebie 1:2. Było jeszcze bardziej beznadziejne. Na Reymonta nawet nie zrobią sztycha. Jedynie czego można się obawiać, to autobusu i obrony Częstochowy w ich wykonaniu, a w naszym bicia głową w mur. Jednak nie biorę pod uwagętakiego wariantu. Zakładam gładkie 3:0 dla Wisły. Ciekawe czy w tym tygodniu do treningów faktycznie wrócili ostatnio nieobecni. Jednak wielu zmian mimo wszystko się nie spodziewam, bardziej w środe 28.10 w meczu z Lechią. Z Podbeskidziem max 2 zmiany przewiduję w stosunku do tego kto wybiegł w Mielcu. |
|
|

|
||||||
|
|