The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 26.09.2020, 17:39
Wreszcie dobry mecz. Wreszcie wybiegany. Było to widać, doskok, wola walki, dobra asekuracja, w końcu fajnie patrzylo się na grę Wisły. Ile dał taki Frydrych w obronie widział każdy. Spokój, opanowanie, każdy z obrońców z automatu czuł się dużo pewniej, a i Lisowi pewnie udzielił się dzięki tenu po części jakiś większy komfort . Wystarczyło odstawić Janickiego i Klemenza. To są stoperzy max na 3, 4 wybór. Wystarczyło gwiazdora Sadloka odstawić. Niech ochlonie, niech walczy o skład, na dziś dzień Abramowicz lepszy i tyle. Savic i Yeboah maja ogromną jakość, widać wchodzą już swój poziom, dadzą nam dużo dobrego.
Jakby jeszcze z przodu był napastnik. Taki Turgeman przy tak wysoko grającej obronie Górnika to urwalby się z 4 razy i zdobyl hat-tricka. Plewka wczoraj bardzo dobry mecz, na przekór wszystkim napinaczom, którzy jechali po nim ostro. Cały czas w ruchu, dużo walczył, nie bał się piłki, świetny mecz. Martwi Basha, który wszedł i biegał jak czołg, na jego tle Plewka i Kuveljic wygladali jakby to oni dopiero co weszli, a Basha rozgrywał drugi mecz z rzędu.
Dał wiele nadzieji ten mecz, czekam z niecierpliwością na kolejny mecz.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:52.