Matios98 napisał(a):

Co do osławionego "zawalonego przygotowania" to jak zwykle się okazało, że kibice to mają niesamowitą tendencje do wyciągania kretyńskich, przedwczesnych wniosków i argumentowanie ich na bazie dopisywania drugiego dna w stylu "Dyja umiał przygotować, Skowronek nie umie!!!". Pozdro też dla tych wszystkich co jechali ze Skowronkiem, że odpalił Pawłowskiego i wolał Plewkę "bo JAK PLEWKA MOŻE BYĆ LEPSZY!?"
https://twitter.com/PKarpiarz/status...18598793621505
|
Ta, a spuchnięcie od 60 minuty i kontuzje mięśniowe to problem natury mentalnej - przydałyby się dodatkowe treningi u asystenta
Chłopaki jechały na ambicji - po raz pierwszy od dawna - ale ta ambicja w drugiej połowie nie miała już racji bytu, jak organizm zaczął mówić "nie" - więc chwała za ten punkt.
A Maciusiowi to radzę zacząć oglądać powtórki swoich spotkań i porównać stałe fragmenty bite przez niego i kolegów - może mu to trochę przemówi do rozsądku.