Ajax napisał(a):

Może nas spotkać coś gorszego przypominam, że na tym forum od 10 lat w kółko jest powtarzana - co może być gorszego od zawodnika X a potem przychodzi kolejny i za takiego Urygę to tu dalibyśmy się pokroić
Obstawiam 15 minut względnie wyrównanej kopaniny potem górnik nam na strzela, a od 60 minut Górnik będzie grał sam na boisku.
Chyba, że strzelimy jakieś bramki z 4 liter.
|
No ale kiedy mamy dać szanse Brodzie jak nie w meczu kiedy będzie lanie? Na ten moment górnik jest poza naszym zasięgiem to niech młody pokaże, że warto go trzymać.