
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#31
|
|
treść posta tak, temat nie
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Offline |
#32
|
|
O właśnie! Fajnie, że Garbarnia wynajmowała stadion, a miasto się wtedy zgodziło na tę kwotę. Mam nadzieję, że teraz to będzie poważny argument w ręku dla nas przy negocjacji warunków.
|
|
|
|
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline |
#33
|
|
Temat już aktualny, przynajmniej na razie aktualny zobaczymy czy wszystko pójdzie ok i zagramy w tym terminie
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#34
|
|
Mamy +5 a tu Piast wyjazd i na drugi dzień Legia...słabo to widzę , no ale zobaczymy.Żadnych kontuzji i Wirusów i może damy radę coś ugrać.
![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 07.2014
Skąd: Gdzieś na krańcu świata...
Offline |
#35
|
|
W dalszym ciągu uważam że stać nas na pierwszą 8!!!
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#36
|
|
ja tez tak uważam. z którymś z kolegów mam zakład o 10 piwek. z którym?
|
|
|
|
Member
Od: 12.2018
Skąd: Krk/Wwa
Offline |
#37
|
|
Panowie, zaczekajmy z tą pierwszą 8. Trzeba to wziąć na chłodno. Zagramy pierwszy mecz, zobaczymy jak przygotowani jesteśmy my, jak reszta ligi i wtedy będzie można zacząć jakąś dyskusje
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#38
|
|
Na dobry początek standardowo nikt nie chce przegrać - 2:2
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#39
|
|
Jak nikt nie chce przegrać to raczej 0-0
Nie spodziewam się gradu goli. Raczej niskiego tempa spotkania i mało składnej gry. Największy plus to wyleczeni kontuzjowani. Jesli gra zaskoczy to spokojnie mamy szansę na wygrana |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#40
|
|
A ja zupełnie na odwrót - uważam, że piłkarze są tak spragnieni gry, że będzie wysokie tempo i wysokie wyniki w pierwszych kolejkach...
Jeden punkcik w kontekście walki o utrzymanie wiele nam nie daje. W tych ostatnich czterech kolejkach trzeba iść na całość i walczyć o zwycięstwo - a nóż wyniki się pod nas ułożą. ![]()
Ddf
|
|
|
|
Banita
Od: 01.2020
Offline |
#41
|
|
Nie jestem przekonany co do spragnienia gry piłkarzy. O tempo meczów martwię się bardzo.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#42
|
|
Tez mi się wydaje, że tempo będzie słabe i gra nie będzie się kleiła każdej z drużyn. Ale to akurat może nam pomóc. Przed przerwą bardzo bałem się tego meczu, widać było, że Piast jest mocny. A teraz u nich tez będzie ciężko z formą, dlatego jest nawet szansa na zwycięstwo. Myślę, że może to być podobne spotkanie do tego z Zagłębiem w Lubinie. Musimy grać uważnie w obronie i czekać cierpliwie na swoje szanse.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#43
|
|
A ja uważam jeszcze inaczej
![]() O tzw przygotowaniu fizycznym do sezonu można zapomnieć. Wszyscy startują z tego samego rozleniwionego poziomu, więc wartości nabiorą indywidualne umiejętności piłkarzy. Moim zdaniem mamy bardzo dobrych piłkarzy więc - może oprócz Legii i Lecha - dlaczego mamy nie patrzeć z optymizmem na resztę sezonu? |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
#44
|
|
nadrobić 6 punktów w 4 meczach gdy gra się z liderem i wiceliderem? I minąć 5 innych zespołów? Nie no, zejdźmy na ziemię. Musielibyśmy wygrać wszystko jak leci i jeszcze liczyć na to, że nie zagra powyżej normy nikt z Jagi, Rakowa i Płocka. Raczej science fiction.
Też liczę na to że początkowy brak formy wszyscy nadrobią "chcicą". Ponad dwa miesiące przerwy, głód gał będzie duży. Tu nawet nie chodzi o to, czy tempo będzie podobne do tego sprzed lockdownu, ale to, że nikt nie przejdzie obok meczu. I Pulpet może mieć rację - oby pomogła bardziej piłkarska jakość a nie wybieganie. Wtedy też będziemy mieć większe szanse. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#45
|
|
Troszeczkę odświeżając temat takie pytanie z mojej strony.
Jak wygląda obecnie sytuacja kadrowa? Na zdjęciach z treningów w Arłamowie widać Turgemana, Drzazgę czy Tuptę trenujących z drużyną. Ktoś ma info czy wszyscy są zdrowi? Jakieś urazy drobne? Jak w ogóle wygląda kadra na sobotni mecz? |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#46
|
|
Ponoć Turgeman dopiero na Legię
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#47
|
|
Turgeman faktycznie bardzo dawno nie grał, nie wierzę, że w Gliwicach zagra (może z ławki?)
Na 90 % Tupta wyjdzie w podstawowym składzie. Choć będę miło zaskoczony jeśli Alon wyjdzie w podstawie. Olek Buksa zakładam, że będzie szykowany na wejścia z ławki, oby dostawał minimum te 25 minut w meczach to będzie ekstra. Jest jeszcze Brożek, jednak przy zdrowych Turgemanie, Tupcie i Buksie jest on chyba jednak czwartym wyborem. Obstawiam 11 na Piasta tak: Buchalik - Burliga, Janicki, Hebert, Sadlok - Błaszczykowski, Vukan, Basha, Żukow, Wojtkowski - Tupta. Kwestia czy Basha po urazie kostki jest w 100% zdolny. Jeśli nie to możę wskoczyć do 11 Chuca, Silva czy Mak (wtedy Wojo do środka). Chociaż wtedy Vukan musiałby zagrać cofniętego, a jednak lepiej jak gra wyżej a z tyłu zabezpiecza go Żukow i Basha więc może Kuveljic za Bashe? Myślę, że jedyną niewiadomą to czy Basha zagra i kto ewentualnie za niego oraz kto na szpicy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#48
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#49
|
|
Jaki Tupta do cholery, jesli Pawel jest zdrowy to ma grac a nie jakies chwilowe przecietniaki, ewentualnie Olek
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline |
#50
|
|
Nie wyjdzie, bo pauzuje w związku z 8 żółtą kartką.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2017
Skąd: R22
Offline |
#51
|
|
Brożek swój ostatni mecz zagrał.... 19.12.2019r. Choćby nawet uraz miał już w 100% wyleczony to nie wierzę, że wyjdzie w podstawowym. Zwłaszcza, że jest Tupta, Turgeman, Buksa
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#52
|
|
Mówi się o tym, że kluby nie informują o urazach, których jest podobno sporo.
Zakładając, że informacja o Alonie jest potwierdzona, to chciałbym zobaczyć taki skład. Buchalik - Sadlok Janicki Hebert Burliga - Kuveljić Zhukov Vukan - Wojo Kuba - Tupta |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#53
|
|
Ja obstawiam jednak, że młodzieżowcem na piasta będzie Hołownia, z tej prostej przyczyny, że Sadlok jest zagrożony pauzą i jeśli się wykartkuje, a Hołownia oczywiście przeciwko legii zagrać ne będzie mógł to zostaniemy z dziurą na lewej obronie na mecz z warszawką.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Online |
#54
|
|
Konkretny sprawdzian. W Gliwicach jest mocna napinka na gonienie Legii i w tym meczu zakładają tylko 3 punkty. Byłbym zadowolony z remisu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#55
|
|
to dziś to dziś to dziś to dziś to dziś to dziś to dziś
![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#56
|
|
Nasi posrani już przed meczem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#57
|
|
Szkoda było wracać...
![]() Basha, Zhukov, największy zjazd formy, Janicki, Burliga jak zawsze...
Ostatnio edytowane przez Cycu : 30.05.2020 o godz. 17:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: ze skorupy
Offline |
#58
|
|
Zhukow przepaść... A Vukan miał chyba trzymiesięczne Hajla Bajla.
![]()
"...morał: rób dobrze innym, Tobie też ktoś zrobi..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#59
|
|
Jak na razie kiepsko.
Piast gra w piłkę nożną, my wyszliśmy na trening. Janicki dwa wielbłądy w pierwszej minucie, potem nie lepiej. Sadlok same złe wybory. Burliga, niestety drewniany. Nasz środek pola jeszcze nie został uprzedzony, że dzisiaj to nie sparing, ale gra na poważnie. I połowa to przepaść między tymi dwiema drużynami. Skowronek: jakieś dziwne ustawienie przy wyprowadzaniu piłki - cała obrona idzie do przodu, a wyprowadzają Basha i Zukow, bez zabezpieczenia. Przez to po stracie autostrada do bramki dla Piasta, a po ewentualnym wyprowadzeniu piłki nie ma środka pola do rozgrywania. Chyba się napiję |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#60
|
|
Z taką gra to zaraz znów wylądujemy na miejscu spadkowym
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|