
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#61
|
|
Słabo gramy w odbiorze, często na przeciwnika rzuca się trzech naszych i nie zawsze to z pozytywnym efektem. Dużo przy tym niestety niepotrzebnych fauli. Strasznie wolno rozgrywamy atak pozycyjny.
![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Moderator
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#62
|
|
Jakbyśmy na jesieni punktowali tak, jak teraz, czyli 2,7 punktu na mecz, to mielibyśmy 64 punkty obecnie. To, że jesteśmy, gdzie jesteśmy, nie jest winą ostatnich meczów. Cieszmy się z tego, co mamy. Druga seria 10 porażek z rzędu nam nie grozi. Walczmy wszyscy razem: piłkarze na boisku, my na trybunach. Tylko to da nam utrzymanie, a nie szukanie winnych i jeżdżenie po Boguskim.
![]()
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#63
|
|
Arka-ŁKS remis! Głowa do góry, bo tu już były wpisy, jakbyśmy lecieli z e-klapy.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#64
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#65
|
|
Nie rozumiem trochę tej statystki.
Jeśli pokazuje sprzedane bilety to powinien być np. Mecz z koroną. A jeśli realną wartość to nie powinno być 33000 na derbach bo na pewno nie było 100% |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#66
|
|
90minut podaje ile osob bylo naprawdea nie ile biletow sprzedano
Z Korona bylo 17354 http://www.90minut.pl/mecz.php?id_mecz=1493364 na derbach byl caly stadion bo tamci mieli zakaz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#67
|
|
Cytat:
Na Koronę np odpuściło 2 tys ludzi - wiadomo, że rywal nie ten itd - ale na derby już wszyscy, wszyscy co mieli bilety to przyszli niby? ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#68
|
|
No ale też sprzedawano miejsca z 'ograniczoną widocznością', więc mogło się zdarzyć, że to wyrównało +/- tych co nie dali rady przyjść.
Z resztą totalny kretynizm podawać ilość osób na trybunach. Zawsze powinno się podawać ilość osób uprawnionych do wejścia. Dochodzi do takich absurdów, że w 1 meczu derbowym może być niższa frekwencja niż w innym, mimo że np. w w tym 'innym' roku bilety zejdą szybciej i sprawniej i będzie wyższe zainteresowanie meczem. Czyli statystyka, która nie ma żadnego sensu. Śmieszna sprawa, bo np. Legia jest na 1 miejscu w rankingu, bo podaje tylko i wyłącznie ilość osób uprawnionych do wejścia i ma wyjebane na to co inni sądzą. A my tacy prawdziw.kowacy jak zwykle będziemy sobie robić czarny pijar i wypisywać ile osób faktycznie ruszyło tyłki na dane spotkanie. A nie daj boże gdzieś pokaże się liczba uprawnionych jako ilość kibiców to larum na forum będzie niebotyczne
Ostatnio edytowane przez s1mone : 01.03.2020 o godz. 22:36.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#69
|
|
Trochę ogólnie to jest bez sensu bo teraz jak sa duże stadiony i nie ma popytu na to aby stadion się zapełnial, lub prawie zapełniał na kilka meczów w sezonie to tez prawda jest taka, że można swobodnie, w ramach promocji, w ramach bonusu dla pracowników klubu czy ich rodzin, dla osób z firmy sponsorskiej itd, w ramach akcji rozdać bilety dzieciom ze szkół itd i co mecz będzie sztucznie napędzone 1 czy 3 tys frekwencji.
Zależy kto ma jaki stadion, jaki jest popyt na chodzenie na mecze i jaka jest strategia klubu. I tak się to w tych wiekszych miastach chyba odbywa. Czy więc podawanie frekwencji jest wymierne jakkolwiek? Po pierwsze już jest problem czy podawać ilość osób, które przeszły przez kołowrotki czy ilość sprzedanych biletów, no i dla mnie tak jak mówię też bez sensu, że w biletach sprzedanych to w sumie może być 2-3 tys biletów rozdanych i z tego zapewne wychodzą glównie te wahania we frekwencji ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2017
Offline |
#70
|
No sorry, ale ja dalej nie kminie. Albo jest wg sprzedanych, albo faktycznych. IMO Ta tabela się myli. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#71
|
|
Tabela sie nei myli. Mylic sie 90minut
Na stadionie podaje dwie wartosci - ilosc sprzedanych - ilosc ludzi na staionie - ostatnio podaja ilosc kobiet dzieci i tych pierwszych raz Wisla podala wtedy 33k . Wyslij maila zapytaj ile bylo naprawde, moze ci powiedza. Ekstraklasa aby podbic frewkencje marketingowo podaje ilosc sprzedanych 90minut.pl ile ludzi jest na stadionie. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#72
|
|
Który to już mecz przegrywamy przez głupotę? Tak doświadczeni zawodnicy a piłki nie potrafią przetrzyma w sensownej odległości od własnej bramki?
Eh jeszcze mnie trzyma. Obyśmy jutro się odkuli |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#73
|
![]() Niesmak oczywiście jest równie duży, ale w obliczu dość kiepskiej naszej gry mi osobiście łatwiej pogodzić się ze strata punktów. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#74
|
|
Kiepska gra była z obu stron. Mamy naprawdę fajnych zawodników i obowiązkiem było dowieźć te 2-1 do końca. Jeszcze kto jak kto ale Maciek Sadlok takiego byka walnął?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#75
|
|
Jakoś mnie to nie specjalnie dziwi bo gość ma zjazd formy od... paru lat? Serio po kimś tak doświadczonym w naszej lidze spodziewałem się trochę rozumu chociaż. Szczególnie mając na uwadze to że Płock nie grał totalnie NIC a od początku sezonu jedynie co to idą na rzuty rożne/wolne bo zdobywają po nich NAJWIĘCEJ bramek w lidze...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#76
|
Niemniej uważam że mecz przegraliśmy równie mocno przez słabe wejścia zmiennikow. Nic w sobotę nie wnieśli do gry. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Skąd: NBZ
Offline |
#77
|
|
I jeszcze jedno - od kilku lat przy SFG dla przeciwników cały Nasz zespół jest w naszym polu karnym. Dzięki temu również cały zespół rywala jest w naszym polu karnym. Nie można zostawić jednego szybkiego zawodnika z przodu do kontry by absorbował uwagę obrońców i żeby rywal musiał zostawić kogoś z tyłu?
|
|
|
|
Member
Od: 02.2008
Offline |
#78
|
|
Końcówka meczu bardzo kiepsko wyglądała. Zastanawiam się też skąd się biorą te przestoje w grze po zdobyciu bramki. Nie da się grać na 100% przez 90 minut. No ale utrata panowania nad piłką i cofnięcie się pod własne pole karne to proszenie się o kłopoty. Tym bardziej, że później też nie wracamy do składnej gry tylko jest kopanina. Z Płockiem to też był chaos, wybijanie na oślep i cała reszta z gamy klasyków ekstraklasy. Niby w ciągu 3 dni derby, no ale w takiej sytuacji punkty są ważniejsze. I łatwiej o nie było u siebie z Płockiem niż będzie na Kałuży (obym się mylił). Do tego skurcze u naszych zawodników...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#79
|
Korona zostawia dwóch graczy z przodu przy różnych dla rywala, a pożytku z tego nie ma zadnego. Jakośc się liczy a nie ilość. To czy było by 2 mniej graczy w naszym polu karnym miało sprawić że Uryga miałby trudniej o bramkę? Śmiem wątpić. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#80
|
|
Ogólnie zaczynają być widoczne niedostatki warsztatowe nowego trenera.
Bo nie wszystko da się zwalić na jakość składu. Tym bardziej, że jak na Ekstraklasę jest on całkiem niezły. Nie jestem od pouczania trenera, ale już od początku nowej rundy widać, że za bardzo oddajemy środek. Może dlatego, że chociaż pozornie jest on silny: Żukow, Savicevic, Basha, to mało kreatywny. A skrzydła nawet z Błaszczem nie dają rady. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#81
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#82
|
|
Tak, wiem.
Ale spróbuj obronić w tym przypadku trenera. Chciałem to napisać już po meczu z Koroną, a tym bardziej z Zagłębiem, ale łudziłem się, że tendencja będzie jednak wzrostowa. Nie jest. Wiem, że bronią go wyniki. Zwłaszcza w tej rundzie. 5 zwycięstw, 1 remis. Jednak z każdym meczem wygląda to taktycznie gorzej. Czyżby rywale już się zorientowali, co należy robić? Chętnie przyznam się do pomyłki w ocenie i uznam, że fatalne oddawanie pola po strzelonych golach to wina indywidualnych błędów piłkarzy, a nie taktyki przyjętej przez trenera. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#83
|
Ja .......ę, weź człowieku przyjmij do wiadomości że mamy skład maks na środek tabeli i zdeterminowany przeciwnik jest w stanie nas zdominować, tak jak to zrobiły Korona i WP. Dochodzi do tego zmęczenie - tylko Żukow jest u nas typem biegacza - i zaczyna się walka o przetrwanie. Dodajmy, że ten sam problem miały w tej kolejce (w różnym stopniu): - Śląsk - Lechia - Lech i Jaga - Arka. To jest ten sam poziom nieogarniania rzeczywistości jak .......enie wieśniaka że przeciwnicy stwarzają sobie okazje, tylko ich nie wykorzystują. No, stwarzają, bo to słaba Wisła a nie Barcelona. Stwarzają z Legią, Cracovią czy Śląskiem to tym bardziej będą stwarzać z drużyná z dołu tabeli, a taką jesteśmy. TO NIE JEST SKŁAD NA DOMINACJĘ W LIDZE, NA PUCHARY CZY PEWNIE NAWET ÓSEMKĘ. MY CHCEMY SIĘ W TEJ LIDZE UTRZYMAĆ. Dlatego Twój post jest idiotyczny, bo zakłada że mamy możliwość dominacji przez cały mecz, a to nieprawda. Kubeł zimnej wody na głowę, rzut oka na tabelę, potem na skład. Jeżeli ktoś ma urojenia że będziemy wszystkich golić to radzę już teraz zejść na ziemię. Ja obronię trenera - ma skład jaki ma, po każdym meczu tylko Żukow jest w topie przebiegniętych km, wielu zawodników jest wiekowych a poziom składu dupy nie urywa. Jest OK, ale dobry początek z druźynami w kryzysie chyba niektórym główki rozgrzał.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.03.2020 o godz. 18:19.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#84
|
|
weźże czytaj przytomnie.
Tak, wiem, że mamy skład na maks środek tabeli. Gdzieś napisałem, ze na mistrza? Gdzieś napisałem że mamy skład na dominację przez cały mecz? Piszę tylko to, co pobrzmiewa w wielu wypowiedziach na forum, choć na razie nikt nie chce tego powiedzieć głośno: my nie dajemy się zdominować po jakiejś walce. My pozwalamy się zdominować po strzelonym przez nas golu. A to już nie wynik jakości składu tylko przyjętych przez trenera założeń. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#85
|
|
Mnie jedynie martwi, że młody Pawłowski przyspawany do ławy, bo on naprawdę dawał radę w poprzedniej rundzie i w meczach kontrolnych. Uważam, że gdyby on wszedł w tym meczu za Żukova zamiast Kuljevicia to możliwe, że wynik byłby inny. Chłopak zawsze dawał dużo jakości i ożywienia w środku pola. Szkoda go.
Uważam też, że Boguś niestety już się nie nadaje. Od ostatniej kontuzji widać, że brak mu pewności siebie i gra tylko na alibi, cały czas do tyłu, żeby tylko nie stracić. On często tak miewał, ale potrafił takie zagrania przeplatać świetnymi - teraz całkiem zgasł. Chyba sam czuje, że to już nie to i dlatego tak gra, żeby tylko czegoś nie spieprzyć. Wpuszczanie go jako zmiennika mija się z celem. Niestety Rafał tak ma, że jak nie ma zaufania to nic nie pokaże. A w obecnej dyspozycji i przy obecnej metryce - nawet przy pełnym zaufaniu i grze w pierwszym składzie mógłby nie podołać. A tak poza tym to nie mam większych uwag. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#86
|
|
Tym bardziej że Skowronek pracuje 3 i pół miesiąca z czego miesiąc to była przerwa świąteczna....Pamiętajmy jak kiepsko drużyna wyglądała w rundzie jesiennej pod względem kondycji.Poprawę widać gołym okiem ale chyba nikt nie sądzi że takie zaległości można nadrobić w miesiąc mając na uwadze że drużyna musi wejść w miarę "świeża" w rundę wiosenną.Cieszmy się z tych punktów bo w grudniu takie wyniki wzięli byśmy w ciemno.W tych meczach najważniejszy był wynik a nie wrażenia artystyczne.
|
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2019
Offline |
#87
|
|
No tak Boguski nie odpowiada tylko za trzęsienia Ziemii, koklusz i gradobicie... idiocii
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Skąd: Bochnia
Offline |
#88
|
|
Panie Boguski za mało k urwa k u rwa, bez tatuaży i włosy.. fuj no jakże to tak i ten piskliwy głosik, w rękawiczkach przy 7 stopniach
![]()
od kołyski, aż po grób zawsze ukochany klub WISŁA KRAKÓW
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#89
|
|
Z racji naszej biedy i ubóstwa mamy takich piłkarzy, którzy wiadomo, że już powinni być na zasłużonej emeryturze i tyle. Są to Boguś, Brozio i Wasyl. A, że byliśmy rok temu w dupie i pół roku temu w dupie, to chlopaki sa nadal w składzie, ale chyba już nikt się nie łudzi, że są to ich ostatnie chwile w Wiśle i w powaznej pilce na poziomie ekstraklasowym.
No chyba, że znowu będziemy w dupie, cały sklad się rozsypie i nie będzie kogo kupić/podpisać z kim kontraktu, to wtedy może byc rożnie. Swoje dla Wisły chlopaki pograli, szczegolnie Rafal i Paweł i to jest piekne, że mamy pilkarzy, którzy tak się identyfikuja z klubem, tyle mają oni wspomnień z nami i my z nimi, taki kawal historii razem przeszliśmy. Także nie ma się co denerwować itd na pilkarza zasłuzonego i wysluzonego, skoro wiadomo, że jest akurat w tym sezonie trochę z potrzeby chwili. Szacunek dla niego ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#90
|
Serio, po serii pięciu zwycięstw przychodzi remis i zaczyna się .......enie. A przyjdą też porażki. Teraz cztery mecze z topem ligi. Nie rozumiem tego, dla mnie przemawia przez Ciebie myślenie życzeniowe, zauważyłeś że nie rozdajemy kart w każdym meczu, przeciwnik chce odrobić i nas czasem tłamsi - no szok. Ty naprawdę rozumiesz sytuację Wisły? Ręce opadają. Oficjalnie zaczynamy odliczanie do "Skowronek out". ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|