The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 23.02.2020, 22:48
Piłka nożna to jednak jest przewrotna. Najsłabszy dziś u nas Kuba strzela taką bramę, że "eksperci" będą Go dawali do składów kolejki ^^ (podobnie było ostatnio z Vukanem).

Ciekawe na ile oddanie inicjatywy Koronie było zamierzonym zagraniem, a na ile ustawiła to szybko strzelona bramka? Dobrze się czujemy w kontrze, choć niestety dziś szwankowała decyzyjność przy tym ostatnim zagraniu.

Wejście Wasyla i zmiana taktyki uspokoiła mecz (tak jak i oczywiście czerwień koroniarza) - pokazuje to elastyczność trenera, który nie trzyma się schematów, a wybiera najlepszy wg siebie sposób na osiągnięcie celu, czyli przede wszystkim skuteczna gra z tyłu i trzymanie korzystnego rezultatu.

Szkoda mi Chuki, bo do tej pory, przy korzystnym dla nas wyniku, nie miał szans pojawić się na boisku. Z dzisiejszego składu najmniej jakości dawał Michał Mak - jest to megasympatyczny facet, Wiślak, ale jednak po udanej batalii o utrzymanie pozycja skrzydłowego powinna być pierwszą do wzmocnienia. Bo dzisiejsze 3-5-2 z wahadłami i bez skrzydeł to raczej potrzeba chwili

Wygrać mega ważny mecz z Płockiem, a dalej to już przyjdzie weryfikacja możliwości drużyny, z czołowymi ekipami ligi.
Ostatnio edytowane przez grogoriogreg : 23.02.2020 o godz. 23:19.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:50.