|
Pierwszy prawdziwy mecz o utrzymanie po miesiacach meczow o zwykle wyplyniecie na powierzchnie szamba. Jednoczesnie mecz o to, by nastepny byl o marzenia o 8... mam nadzieje, ze nikomu u nas palma nie odbila, ze liga ogrokowa i teraz to juz rozjedziemy wszystkich.
Licze na wygrana po to by jednak byly jakies emocje w tej rundzie i mozna bylo majaczyc przez chociaz kolejny tydzien do meczu z Plockiem i derbow, ze moze jednak, moze jakims cudem zagramy o cos wiecej niz tylko spokojne dokonczenie sezonu w okolicach 9 miejsca. Jak i rowniez dlatego, ze juz teraz widac jaki potencjal kibicowski moga miec kolejne spotkania jesli znowu wygramy... juz teraz idziemy na spokojne 20 tys sprzedanych biletow.... w gowno meczu z Korona bedac na 13 miejscu.... to co by bylo pozniej gdyby faktycznie byly te zludzenia.
|