TommyTSW napisał(a):

|
cena karnetu powinna zachęcać, tutaj niestety to działa odwrotnie.
|
Cytat:
Czy dzisiaj, Wisła na 15 miejscu w tabeli dalej jest drugim co do wielkości klubem w Polsce? Wątpię. Czy po 7:0 w Warszawie, to klub powinien dopłacać do karnetów? W każdym razie, względem poprzedniej zimy, ceny podrożały o kolejne ok. 40 zł. Oczywiście decydenci mieli już związane ręce: gdyby na skutek słabej formy obniżyli ceny, to osoby, które zakupiły drogie karnety całoroczne, mogłyby się obrazić. Oznaczałoby to, że korzystniej jest kupować karnety na rundy. Wzrastające ceny wejściówek wprost proporcjonalnie do spadającego poziomu sportowego drużyny, najdobitniej pokazują, że coś poszło nie tak. I to w dość krótkim czasie.
Po tygodniu sprzedaży rozeszła się zawrotna ilość 40 karnetów. Wiadomo, największy boom nastąpi tuż przed pierwszym meczem, ale. Tylko kilkadziesiąt osób postarało się zachować miejsce. http://www.pokrakosku.com/2020/01/14...la-samotnosci/
|
Jeżeli to prawda to tragedia.
Nie wiem dlaczego klub nie zrobi akcji, że kupując karnet dokładasz się do zakupu nowego piłkarza i np. dać zasłoniętą twarz w koszulce Wisły, wtedy to działa bardziej mobilizująco. I potem odsłonić np. Peszko albo jakiegoś innego grajka
Niestety drugiego takiego pospolitego ruszenia jakie miało miejsce w tamtym roku nie będzie i trzeba w jakiś inny sposób namówić/ zachęcić ludzi do zakupu karnetu, a nie wrzucić jeden plakat i czekać nie wiem na co, że ludzie się sami rzucą. I co? Tylko 40 karnetów poszło przez tydzień. Tak to nie działa Panowie z klubu. Trzeba wykorzystać w szczególności Facebooka

Macie prawie 300 tysięcy polubień, także potencjał jest.