|
@wolfy - to nie Janicki jest najgorszym stoperem Ekstraklasy, to nasza para stoperów to najgorsza para stoperów w tej lidze. Prezentują oni obecnie poziom Adama Mójty.
Powtórzę jeszcze raz to, co powiedziałem po meczu z Lechią - wymiana tych dwóch parodystów to warunek konieczny do utrzymania się w Ekstraklasie. Ile byśmy nie strzelili bramek, tak można mieć pewność, że tych dwóch gagatków prędzej czy później zawali nam mecz i 3 punkty. Chyba nie muszę mówić jaki to musi mieć zgubny wpływ na morale reszty drużyny....
[35/54]
Znafca internetowy za sezon 2023/2024
|