
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#61
|
|
Ja bym spróbował :
Obrona : Niepsuj - Burliga - Klemens - Sadlok Bury raz z musiku zagrał w poprzednim sezonie na stoperze i wyglądał bardzo pewnie. Postawiłbym na Hojo, ale nie doszedł jeszcze do siebie po kontuzji, a Szot niestety moim zdaniem jest za słaby. Wasyl i Janicki koniecznie ława. Nie ruszałbym Sadloka ani Niepsuja z boków obrony. Nasi dwaj najrówniejsi piłkarze w tym sezonie. Pomoc : Pawłowski, Basha, Savicevic, Wojtkowski, Mak Atak : tu mam zgryz. Drzazga i RB9 totalnie bez formy, a Buksa za smarkaty chyba. Chociaż ja bym pewnie na młodego postawił. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#62
|
|
Zapomniałeś o Zdybowiczu i to on pewnie zagra jeśli Paweł nie będzie mógł. Buksa jeśli będzie w stanie wejdzie pewnie na zmianę, nie ma szans żeby zaraz po kontuzji wytrzymał cały mecz, ale Stolarczyk jeśli może to daje mu czas. Szkoda tej jego kontuzji.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 04.11.2019 o godz. 09:58.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2007
Offline |
#63
|
|
W sumie racja.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#64
|
|
Cytat:
Patrząc na płacze na tym forum, to w Monachium pewnie wczoraj odnotowano setki samobójstw. A tymczasem: zdarza się. Trzeba grać dalej. |
||
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#65
|
|
Otóż to.
Znowu zgadzam się z @wolfym... ![]() Przykro mi bardzo, że dostaliśmy bęcki z L, ale zdarza się najlepszym. Trzeba zareagować pozitiwnie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
#66
|
|
Czyżby nasz jedyny napastnik Paweł Brożek posypał się. Ten sztab medyczny to jeszcze przed wylotem Stolarczyka powinien wylecieć. A co do samego spotkania porażka i nic więcej
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#67
|
W ogóle po co porównywać sytuację Bayernu do Wisły? To dwa różne światy. Oczywistym jest że nasze 0-7 miało fatalny odbiór głównie przez postawę naszych grajków którzy totalnie olali kibiców. Nawet Barcelonie przy 0-4 w 2008 roku się bardziej postawiliśmy , choć dysproporcja sił w porównaniu do meczu sprzed tygodnia była nieporównywalnie większa. Wnioski niech sobie każdy wyciągnie sam. Jeśli jutro z Rakowem piłkarsko się nie obronimy to będzie już bardzo źle. Teoretycznie o zaangażowanie nie powinniśmy się martwić ale jeśli jednak i tego nie będzie... to cała druzyna jest do zaorania w zimie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
#68
|
|
Do meczu z Legią można było sobie wszystko tłumaczyć i szukac wymówek. mecz z Legią a nawet nie tyle, że porażka ale jej rozmiar i brak ambicji piłkarzy przelał czarę goryczy. Nie wiem co jeszcze robi Stolarczyk na swoim stanowisku ale jest bardzo źle i tak jak pisze kolega wyżej, teraz już trzeba sie pokazać bo każda kolejna porażka lub słaba gra będzie jedynie zwiększać frustrację.
Czasami jest tak, że trzeba zrobić reset żeby oczyścić atmosferę. Myślę, że 0:7 z Legią bylo już wystarczającym momentem ku temu. kolejne słabe mecze lub nawet jakby teraz było lepiej a za pół roku gorzej, będa jedynie natychmiastowym impulsem do niechęci na linii Stolarczyk-kibice ![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#69
|
|
Zgadzam się, że porażka 0:7 to przekroczenie pewnej granicy, zza której nie ma już powrotu. Ta kadra przejdzie do historii.
Wypowiadane tu teorie dotyczące np. motywacji u piłkarzy wydają się być sensowne - przecież taki Carlos, Chuca, Drzazga czy Janicki wylądują na śmietniku piłkarskiej historii jeśli spuszczą nas do okręgówki. Ci piłkarze powinni gryźć trawę jak dziś śledzie w meczu z Legią. Instynkt mi jednak podpowiada, że Raków nas roz***bie agresją i ambicją. ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#70
|
|
tak jak powyżej napisał kolega Książę -AGKŚ w meczu z 7egią wyszła na pełen qrwie. jeździli na dupach walczyli o każda piłkę. głupota ich zawodnika osłabiła ich ilościowo ale wyzwoliła ogromne pokłady chęci walki. Kolejny mecz w którym walczą i są o krok od celu (pierwszy to derby z Lechią), jak na dłoni widać różnice między nimi a nami. Gdzie śmiem twierdzić, że piłkarsko są od nas słabsi. Jeśli jutro i w kolejnych meczach nie wyjdzie agresywnie nastawieni to marnie nas widzę.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Szneka : 03.11.2019 o godz. 21:27.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#71
|
Myślałem, że twój pierwszy post w tym temacie to żart i nie odpowiedziałem, ale teraz widzę, że Ty napisałeś to na poważnie. Gratuluję dobrego samopoczucia. ![]()
Ostatnio edytowane przez Cycu : 03.11.2019 o godz. 22:46.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#72
|
|
Dziś wyjedziemy mega nastawieni. Agresywne dojście do każdej piłki itp. Walka na całym boisku. Po ~5 min pierwszy farfocel w środku pola -> kontra -> dzieci we mgle w obronie -> gol. Morale leży, mecz już ustawiony.
Już "nie mogę" się doczekać. |
|
|
|
Member
Od: 08.2018
Offline |
#73
|
|
Ten mecz pokaże, którzy piłkarze mają Białą Gwiazdę w sercu. Mam też nadzieję że przy ustalaniu dzisiejszego składu kolesiostwo pójdzie na bok.....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#74
|
|
Bramka w 8 minucie spotkania ustawiła mecz. Pozostaje przeprosić kibiców.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#75
|
|
Cóż, pora liczyć, że drużyna się obudzi i zaczną chociaż walczyć i biegać...
Jeśli chodzi o skład liczę na powrót Klemenza do środka i odstrzał Janickiego... ![]()
Ddf
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#76
|
|
o której w końcu jest mecz? na wislakrakow.com jest że 17,30
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#77
|
|
Zawsze sprawdzaj na 90minut.pl.
20:30 ![]()
Ddf
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#78
|
|
No wiem wiem. Sprawdziłem ale nasza strona wprowadziła mnie w błąd
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#79
|
|
Modlitwa o nieprzegranie meczu z Rakowem Częstochowa
O Matko Boża, ta z Jasnej Góry, Ty dzisiaj obroń Wiślaków skóry! Bo znów ta nasza "niby-drużyna" Meczyk kolejny pod toporem zaczyna. Wzrok przywróć naszym obrońcom o Boska Pani By dobrze grali a nie do bani. I by widzieli co wokół sie dzieje, I nie błądzili jak w leśne knieje. Pomocnikom zaś pomnóż ich wątłe siły , Aby ich nogi wreszcie nosiły, I biegać zaczęli tak jak należy, A nie jak emeryt co chory leży. Dla napastników to o nic nie proszę, Takowych nie mamy mój Dobry Boże !! Amen |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2015
Offline |
#80
|
|
Matko Bosko Czestochosko
![]() ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#81
|
|
Z czego się śmiejesz? Nie takie cuda się działy w historii kraju za wstawiennictwem Matki Bożej Częstochowskiej. Tu nie ma nic do śmiechu.
Matko Boża Częstochowska miej dzisiaj w swojej opiece drużynę Wisły Kraków i spraw żeby w końcu wygrali. Amen.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 04.11.2019 o godz. 11:38.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
#82
|
|
Kolejny dowód na to że narkotyki nie są dla każdego...
![]()
SIARKA - WISŁA - JAGIELLONIA!!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#83
|
|
To już pomodlić się nie można? Lepiej odmów pacierz za Wisłę to zrobisz przynajmniej dobry uczynek.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 04.11.2019 o godz. 12:41.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2013
Skąd: Kraków
Offline |
#84
|
|
Widzę, że już niektórzy wchodzą w metody metafizyczne
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#85
|
|
Alleluja i do przodu!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#86
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
#87
|
|
Widzę to tak... 24 kolejki przed końcem mamy tylko 14 punktów strat do lidera z Płocka, który dopiero co był w naszym położeniu.
Czas zacząć iść w górę ! ![]()
Kibic z sektora A wizytówką klubu
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#88
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Offline |
#89
|
|
Bardzo jestem ciekaw składu na dzisiejszy mecz i licze na rewolucję, bo tu tylko naprawdę mocny wstrząs, lub mówiąc wprost - mega .......nięcie może coś zmienić.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#90
|
|
Podobno ma grać Brożek 30 minut, 30 Buksa, 30 Drzazga.
Buchal na stoperze bo wysoki, Bogus na środku, a Sadlok na bramce bo rzuca się i tak do wszystkiego. Info pewne telefoniczne 100 % |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|