
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#31
|
|
Ale jak nie wiedzą jak mają grać? To co piłkarze robią na treningach? Od czego jest trener w takim razie jak nie umie im przekazać jak mają grać?
Prawda nie zawsze musi być skomplikowana, obejrzyj sobie jeszcze raz 0:7 i pomyśl czy to była taka gra jak zawsze.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 31.10.2019 o godz. 18:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
#32
|
|
To, że np taki Chuca (chodź to nowy zawodnik - aklimatyzacja idp) czy Janicki jeżeli nie pokażą się z dobrej strony to duża szansa na to, że :
- Chuca najprawdopodobniej przepadnie gdzieś hen daleko skoro sobie nawet w Ekstraklasie nie poradzi - R.J już chyba wyleci poza orbitę najwyższej klasy rozgrywkowej Tak więc indywidualnie mają o co grać. EDIT do posta powyżej Nie każdy piłkarz czuje dany system, danego trenera i się nadaję do taktyki preferowanej przez Szkoleniowca. Może im ją narzucać a i tak nic z tego nie będzie. A z kolei w innym systemie będą się sprawdzać doskonale. Może złego słowa użyłem "nie wiedzą", nie czują się dobrze lepiej brzmi. Jak ktoś nie umie dryblować, na siłę nie zrobisz z niego dobrego dryblera, mimo XXX treningów.
Ostatnio edytowane przez Arronax : 31.10.2019 o godz. 18:10.
|
|
|
|
Member
Od: 08.2018
Offline |
#33
|
|
Grając przeciwko trenerowi nie wystarczyłoby im jakieś 4:0 tylko robiliby z siebie posmiewisko na cały kraj, by "pokazać trenerowi"?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#34
|
W niedzielę piłkarze Wisły zrobili właśnie taki prezent Legionistom, ponieważ myśleli, że po takim wpierrdolu trener na pewno poleci. Zawodnicy przeszli obok meczu i nikt mi nie powie, że to był jakiś wypadek przy pracy jak grał prawie optymalny skład jaki mamy na obecną chwilę. Dlatego jeszcze raz powtórzę, Stolarczyk nie jest już w stanie wpłynąć na drużynę i to był błąd zostawiając go na te dwa spotkania.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 31.10.2019 o godz. 18:28.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
#35
|
|
Kompletna bzdura, nikt nie grał przeciwko trenerowi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2004
Offline |
#36
|
|
Raczej to już się nie zdarza. Jeśli miałby obstawiać to po prostu pewna formuła się wyczerpała i piłkarze nie ufają trenerowi(jego pomysłom, taktyce, itd.). Brak wiary, że jego metody mogą dać sukces(wielu byłych piłkarzy o tym opowiadało). To widzieliśmy na boisku, a nie że ktoś grał przeciwko komuś(piłkarze mają pracodawcę i też mogą stracić pracę). Teraz to już przedłużanie agonii.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#37
|
|
Łatwiej wymienić jednego trenera czy kilkunastu piłkarzy?
Piłkarze chcieli upokorzyć Stolarczyka i połowicznie im się to udało, ponieważ myśleli, że jednak po takim pogromie i hańbiącym wyniku poleci od razu, jednak włodarze zdecydowali inaczej, ale czy to coś zmieni? Zresztą w poniedziałek zobaczymy kto miał rację, chciałbym móc powiedzieć po meczu, że się myliłem i ktoś w końcu wstrząsnął i obudził tych piłkarzy, ale czy będzie to Stolarczyk? Naprawdę w to wątpię.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 31.10.2019 o godz. 19:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#38
|
|
Remis albo minimalnie w plecy, pogromu raczej nie będzie ale cudu też nie.
Chociaż może w tym roku zadziała w końcu ta logika ekstraklasy |
|
|
|
Member
Od: 08.2018
Offline |
#39
|
|
Grać, nie grają przeciw trenerowi. Oni poprostu stracili zaufanie do trenera,do jego wizji gry Stolar ich już nie jest w stanie pobudzić. Wychodzi słabe przygotowanie fizyczne do sezonu, a w piłce bez biegania nie ma wygrywania. Czasem uda się zniwelowac słabe przygotowanie fizyczne, dobrym nastawieniem mentalnym żeby wyzwolić chodź trochę wolę walki,ale to u nas również leży. Także czeka nas mecz bez historii i niestety w plecy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Czerwony Prądnik
Offline |
#40
|
Przy nim jeszcze nie wygraliśmy. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#41
|
|
To może grali przeciwko kibicom? Chcieli nam pokazać jak bardzo mają nas w poważaniu?
Za ostatnia wtopę w równej mierze jest odpowiedzialny Stolarczyk, co zawodnicy którzy pojawili się na murawie. Nasi stoperzy + środek pola to było kompletne nieporozumienie. Nie wiem co zrobi Stolar, ale ja przede wszystkim zupełnie przemeblowanym skład, na zawodników którym może chce się w ogóle grać dla Wisly (jak mawia Buchalik)? Ja bym postawił na skład: Buchalik- Niepsuj, Szota, Klemenz, Sadlok - Basha, Pawlowski- Kumah, Wojtkowski, Mak - Brozek Gra skrzydłami oraz kontrola środka pola i liczenie na kontry. Bez gry na alibi (Boguski), bez lekkomyślności (Savicevic ) i bez fatalnej pary stoperów (Wasyl Janicki). Z ławki Savicevic (jeśli będzie zły wynik), Burliga, Buksa I nie mówcie że 4 młodzieżowców od początku nie może zagrać, więcej niż 7 bramek nie dostaniemy. Liczę że się postawimy Rakowowi, a jak będzie to się okaże.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 31.10.2019 o godz. 23:24.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline |
#42
|
|
Brożek, Boguski - czy Ci piłkarze którzy grali ze Stolarczykiem nie mogą się odezwać i powiedzieć trenerowi w 4 oczy co i jak jest nie tak co ich boli? Wasilewski, czy gość który grał na bardzo dobrym poziomie i zdobył nie jeden tytuł, ma dość silny charakter i jest tylko trochę młodszy od Stolara, a na pewno spotkali się na boisku, nie powie trenerowi w 4 oczy co go boli, co jest nie tak, gdzie widzi problemy na boisku? I w końcu Mak którego marzeniem była gra w 1 drużynie Wisły, czy wszyscy Ci piłkarze mogli by przejść obojętnie obok meczu i po prostu go odpuścić grając na zwolnienie trenera ba swojego kolegi? Nie sądzę...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2017
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#43
|
|
Buksa i Hoyo-Kowalski dopiero wrócili do rytmu meczowego po urazach mięśniowych. Pierwszy będzie w 18-tce na pewno, co do Daniela to raczej nie ma na co liczyć. Nadzieja w tym, że któryś z naszych kopaczy będzie miał dzień konia i co będzie miał to trafi.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#44
|
Karherop - Szota, Pawłowski, Kumah. Krótka piłka - ile meczy rezerw z nimi widziałeś? Nie interesują mnie Twoje teorie, pitolenie o zaangażowaniu - ile meczy z nimi w tym sezonie widziałeś? Z jakimi drużynami?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 01.11.2019 o godz. 23:00.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#45
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#46
|
|
Acha, czyli nie.
Pomijam już że to co piszesz jest kompletnie bez sensu, ale chyba o wiele za młody jesteś żeby mieć pojęcie o czym piszesz. W sumie to nawet fajnie masz. Niektóre mecze w latach 90-tych przyprawiały o mdłości. Nie tracę już więcej czasu na Ciebie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 02.11.2019 o godz. 13:13.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#47
|
Uważasz że taki charakternik jak Wasilewski pozwoliłby żeby odpuścić mecz i spuścić sobie w....... 7 do 0 z Legią? Że Brożek i Boguski którzy znają się dobrze ze Stolarczykiem i którzy niejedno w Wiśle przeszli i którzy wiadomo że nie pałają sympatią do Legii pozwolili na taki blamaż? Teoria spiskowa typu płaska ziemia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#48
|
|
Ale wicie rozumicie szwagier przy grobach, kiedy czytali intencje, mówił inaczej. A szwagier się zna.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#49
|
Ja nie wymagam od nich jakiś wyimaginowanych rzeczy, tylko prostą grę opartą na podaniach, walce o piłkę i bronieniu dostępu do własnej bramki, czy to jest tak trudne do zrealizowania żeby nie dostać 0:7 z Legią? Rozumiem gdyby grali z Barceloną czy Realem, ale to na miłość boską była Legia Warszawa. Ludzie obudźcie się w końcu!
Ostatnio edytowane przez Cycu : 02.11.2019 o godz. 15:30.
|
|
|
|
Member
Od: 01.2010
Offline |
#50
|
|
Z roku na rok kadra jest coraz gorszą. Chłopaki grali na fali ratowania klubu ponad stan umiejętności. Przyszła codzienność i widzimy co się dzieje. Obiektywnie patrzeć to kadrę mamy na walkę o utrzymanie a młodzież u nasz gra tylko jak nie ma kogo innego wystawić i taka prawda jest. Że my zdolnej młodzieży na poziomie 18 lat w klubie nie mamy
|
|
|
|
Member
Od: 08.2010
Skąd: ważne dokąd.
Offline |
#51
|
Odnośnie drugiej części: w 2014 roku przegraliśmy w Warszawie 0:5 (a spokojnie mogłoby być wyżej), a w drużynie też byli i Boguski, i dwóch Brożków. I na blamaż pozwolili... |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Online |
#52
|
|
Bayern przegrał dziś na wyjeździe 5:1
Blamaż. I to, że przez ponad 80 minut grał w 10 niczego nie usprawiedliwia. Zawodnicy w większości, w grze obronnej tylko przypatrywali się jak Eintracht wymienia piłki w ich polu karnym. A przecież wystarczyło zamurować własną bramkę. Można przegrać, ale nie grając tak dramatycznie słabo. Zero agresji, za każdym razem spóźnienie. Grali przeciwko trenerowi czy pierwsza bramka ustawiła mecz i ich zniechęciła? ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#53
|
|
ludzie,
przeciez przeczytali Nas juz wszyscy nikt nie gra przeciwko trenerowi, kazdy z pilkarzy wie w jakiej sytuacji sie znajduja, i nie maja juz pewnosci siebie tylko osrane gacie bo przeciwnicy zakladaja wysoki pressing, wzmacniaja srodek a na reszczie pozycji po prostu przegrywamy indywidualnie. Po tylko w.......ach, jak tracimy bramkę to kazdy jest elektrykiem, panika. Tylko wygrana, lub remis po dobrym meczu da nam nadzieje na wyiscie z tego dokla psychicznego, bo oni grac w pilke potrafia, ale boja sie podejmowac ryzyka. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#54
|
|
Remis albo w....... po beznadziejnej grze.
|
|
|
|
Banita
Od: 07.2005
Skąd: Krk
Offline |
#55
|
|
Chce zobaczyc Bukse w ataku i Chuce w srodku pomocy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#56
|
|
Mina Stolarczyka z konferencji prasowej przed meczem z Rakowem wiele mówi:
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#57
|
|
Średnio wierzę w wygraną...
![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#58
|
A tak poza tym kolega pomylił tematy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2011
Skąd: Siedlce
Offline |
#59
|
|
Trzeba wierzyć, bo tylko wiara nam została w tym momencie. Statystyka mówi, że każda seria się kiedyś kończy, a wygrywają raz na kilka meczów Korona, ŁKS czy nawet Arka. Boję się tego meczu, dawno nie zostałem tak upokorzony jak na Łazienkowskiej w niedzielę (incognito z sektorów Legii), ale myślę sobie że skoro daliśmy radę uratować klub rok temu to teraz tym bardziej musi się udać.
Ja bym wystawił taką jedenastkę: Lis - Burliga, Klemenz, Sadlok, Niepsuj, Kumah, Basha, Savicević, Mak, Wojtkowski, Chuca Uwzględniłem, że Brożek nie będzie zdolny do gry. Buchalik mimo, że był najlepszym w naszej drużynie w Warszawie to ewidentnie coś nie gra, dałbym szanse Lisowi, bo gorzej być nie może. Mamy JEDNEGO skrzydłowego który powąchał cokolwiek gry w Ekstraklasie (Mak), oraz że Wasyl i Janicki nadają się obecnie do tarcia chrzanu. Zobaczymy, rozum mówi wp*erdol, serce że wywieziemy punkt (-y?). JJJBG! ![]()
Czy wygrywasz czy nie, ja i tak kocham Cię!
W sercu moim WISŁA! I na dobre i na złe! |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#60
|
|
FraMat nie rozumiesz. Bayern mecz sprzedał.
Kilku zawodników pokazało że grać umie i nie są jeszcze starzy (Basha, Savicević), ale personalnie szału nie ma. Fakt, to że są dodatkowo zdołowani psychicznie nie pomaga ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|