
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2006
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
|
|
Co tu się odpier****
Oddaj piniądze! Czasami lepiej jednak milczeć... ![]()
Ostatnio edytowane przez Cycu : 27.10.2019 o godz. 23:48.
![]()
Gegenpressing!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
|
|
Ktokolwiek jeszcze bierze binarnego na poważnie?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Offline |
|
|
Jakby miał się znaleźć jakiś konkretny wlaściciel to już dawno by się znalazł, i nie pół roku temu ale nawet kilka lat temu. Teraz to jedynie można albo szukać jakichś kombinacji na siłę w stylu Kwiecień plus ktoś tam albo złożyć rece do Boga i modlić się o szejków, którzy przypadkiem chcą klub z gwiazdą w herbie ob taki maja kaprys.
Teraz sobie po prostu gramy w piłke w ekstraklasie. Ostatnio grą co ciężko nazwać. I tyle. Jak nie spadniemy to przy dobrym zarzadzaniu nas czeka 10 lat wychodzenia z kryzysu i dopiero wtedy ewentualnie myślenie o jakichś wynikach sportowych. Także póki co te życzenia do św. Mikołaja o mocną sportowo i finansowo Wislę mozna odłożyć na parę lat na bok bo i tak nie dostaniemy takiego prezentu w najbliższym czasie.
Ostatnio edytowane przez Jaroo1 : 28.10.2019 o godz. 00:07.
![]()
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?... ...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę... ...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
|
Ale jaki jest problem z Królewskim? Że dał ponad milion na ratowanie klubu bankruta? To jest powód dla którego frustraci w internecie się na nim wyżywają?
Jest zbyt pozytywny? Nie dał 10 milionów? Co takiego zrobił? Ja mu trochę współczuję, bo próbował nawiązywać kontakt ze sfrustrowanymi debilami ale w jaki sposób Wiśle zaszkodził? Czekam aż zacznie się jazda z Błaszczykowskim. Przy okazji to jest też część odpowiedzi dlaczego nikt poważny w Wisłę nie zainwestuje. Po co? Żeby po przegranej pijani idioci go jeszcze wyzywali? Widoki na zysk zerowe, sława wątpliwa i krótkotrwała a i tak na końcu Cię będą obrażać. Spuszczaj w kiblu pieniądze na piłkarzy czwartego sortu w gównianej lidze a potem jeszcze słuchaj bluzgów na swój temat, bo akurat grają beznadziejnie. Ale widzę niektórzy odkryli że szejków nie będzie. Trochę wam to zajęło, chłopaki. I dlatego aktualnie mamy gównianych piłkarzy, trenera na dorobku, zero struktur a walczymy tylko o utrzymanie. No i 30 milionów długu.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 28.10.2019 o godz. 00:14.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
|
|
To obrażanie Królewskiego żenujące.
Facet zaangażował się w sprawę jakby nie było społeczną. A teraz wysłu..... pretensji, że dał za mało, dał źle, a w ogóle to cwaniak i chciał na Wiśle zarobić. Bo to taki dobry interes... ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
|
|
Ale kto go obraża?
Zaangażował się, fajnie, ale czy on coś stracił czy wręcz przeciwnie? Odpowiedzcie sobie z ręką na sercu na to pytanie. A to, że robi z siebie już sami sobie odpowiedzcie kogo wdając się w niezliczone dyskusje ze zwykłymi nołnejmami i trollami na tt, to już nie moja wina, to są fakty. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
|
|
Pożyczka zabezpieczona, wielka reklama jego i firmy. Powiecie mi co on ryzykuje ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Offline |
|
|
To super, zrób to samo.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
|
Równie dobrze mógł mieć wyjebane razem z pozostałymi, to teraz byś znicze pod bramą stadionu stawiał opłakując Wisłę, która przestała istnieć. Co jak co, ale jakieś poszanowanie mu się należy. Edit: Wielka reklama jego i firmy - no zobacz, tylko Królewski, Jażdżyński i Kuba chcą się reklamować tym, że w jakiś sposób starają się reanimować trupa. Dlaczego inni nie chcą? Taka reklama, taka sława - podnieść zasłużony, upadający klub, uratować historię i napisać nową... a jakoś nikt się nie pcha. Zastanawiałeś się, dlaczego?
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 28.10.2019 o godz. 08:47.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
|
|
Serio? Powaznie sie pytasz? Masz Twittera? Byles na nim wczoraj?
To co wyprawiaja z 30 letnim chlopakiem, ktory cale zycie siedzial sobie przed ekranem komputera programujac w ciszy i spokoju, to mozna nazywac tylko sabotazem. A on niestety zamiast sie z Twittera ewakuowac, to w tym stresie z odpowiedzialnosci przed dziesiatkami tysiecy ludzi wdaje sie w dyskusje z anonimowa holota. I efektem screeny z wczorajszych przepychanek. Rozumiem takie akcje z np. Probierzem, podpuszczanie go, wprowadzanie w jakies prymitywne dyskusje. Ale z osoba z naszego klubu? Szambo i patologia. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
|
Świetnie że chciał się zaangazować w Wisłę, ale jako osoba publiczna powinien być bardziej stonowany. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice
Offline |
|
|
A mnie po wczorajszym meczu naszła taka refleksja, której nigdy nie będę mógł na szczęście zweryfikować, ale zastanówcie się, czy gdyby sytuacja z ubiegłej zimy przyszła teraz, a nie rok temu - to też byłoby tylu chętnych (tu mam na myśli kibiców) i byłby taki medialny szum, żeby ratować Wisłę?
5:2 w Poznaniu, 3:0 z Górnikiem, 5:2 z Lechią, 2:0 na Kałuży, 3:3 na Legii po efektownych 5 minutach, 3:2 z Zagłębiem po golu w 90' Brożka, wytargane 2:1 w Płocku kiedy nikt już na nas nie stawiał.. a teraz? obraz nędzy i rozpaczy, który na szczęście nastąpił na takim etapie sezonu i z takimi rywalami, że są jeszcze od nas gorsi - i możemy to jakoś odkręcić. Kto teraz powiedziałby, że szkoda tej Wisły, bo gra takie mecze (0:7...) |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
|
|
No tylko w zeszłym sezonie, mieliśmy jeszcze kim grać - pisałem kilka miesięcy temu(kiedy punkty jeszcze się zgadzały), że moim zdaniem mamy najsłabszy skład, odkąd Cupiał przejął Wisłę.Nie przyjęło się ot chyba zbyt dobrze ale cóż - nadal tak uważam.
Stolar czy inny trener bo widzę że Stolar już od bohatera do zera dla większości, gówno zrobią, jednego przesuną gzie indziej, drugiego zmienią.Nic to nie da. Moim zdaniem będziemy po rundzie szorować dno i to grubo. ....a, pamiętam bodajże 11-0 z Arką ale tam Arka się podłożyła bo miała jakiś strajk. Na pewno nie będę atakował naszych właścicieli ale jednak kamyk i to duży do letnich transferów trza wrzucić. Wzięliśmy jakieś odpady i gramy jak drużyna odpadów.Kuriozum że Paweł Brożek jest najlepszym naszym zawodnikiem. Jednak jak nie dostatnie podania a nie dostaje to niestety, to nie CR7 czy Messi by przedryblował pół boiska. Chuca to chyba casus gościa z mojego podpisu .Różnica taka że po gównianym meczu(ale i tak nie tak gównianym jak ostatnie derby), walnął tą bramę i od tego fartownego zwycięstwa , zaczęła się całkiem niezła gra, która dała nam mistrza. Gol Czucy ,dał nam 3 punkty ,które na chwilę obecną niewiele zmieniają. ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
|
|
Cytat:
Co takiego miała Slavia Praga gdy zainwestowali w nią chińczycy, a czego nie ma Wisła obecnie? - liga mniej medialna i mniej kasy z praw TV. - długi prawie tak samo duże jak Wisła. - historycznie zdecydowanie mniej utytułowani niż konkurencyjna Sparta. - mniej kibiców w mieście niż lokalny rywal. - frekwencja nawet teraz, gdy dominują w lidze, nie przekracza 10 tys osób w lidze. A ze względu na mała pojemność w europejskich pucharach może wejść tylko 20 tys osób... Mimo to, znalazł się inwestor, który po prostu chciał się wypromować na Czeskim rynku i szukał na szybko jakiegoś klubu do wzięcia. Także, łudzić się możemy .![]()
Ddf
|
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2018
Offline |
|
|
Chińczycy dofinasowali Slavię bo z tego co wiem chcieli ubić jakiś wielki interes z czeskim rządem. Był to taki wyraz dobrej woli.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Dokładnie, Slavia jest okazyjnym beneficjentem miliardowych chińskich inwestycji w Czechach.
U nas to nie przejdzie, lobby jankesko-pejsate ma zbyt dużo do powiedzenia. ![]()
the future's uncertain
and the end is always near |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR
Offline |
|
|
Slavia jest przykładem zbieżności interesów politycznych i ekonomicznych. A właściwie była bo niedługo może znaleźć się w naszej sytuacji. Wprawdzie to mało realny scenariusz ale nie niemożliwy.
Chińczycy zaangażowali się w klub tworząc w Pradze centrum inwestycyjne na Europę, o które zabiegał władze Czech z prezydentem na czele. Slavia dostała bonus jako rodzaj korupcji politycznej. Niestety dla Chińczyków w ślad za ilością wpompowanej kasy nie przełożyło się to na podbicie Europy a politycy też nie zaoferował tego na co liczyli azjaci. W efekcie Chińczycy już się że Slavii ewakuowali. Na razie nie ma długów ale każdy miesiąc je wygeneruje... Jak się to ma do Wisły? Nijak... Za nami nei wstawia się nawet miasto a Cupial w przeciwieństwie do Chińczyków nie zostawił nas z czysta karta... ![]()
ANTY-RABBIN-FRONT
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
|
O ile jeszcze zrozumiem liczenie na kogoś, kto będzie miał jakiś interes, choćby marketingowy, to szansa na kaprys w naszej sytuacji... no... to musiałby być wyjątkowy kaprys, nie tylko topienia milionów rocznie na przepłacanych piłkarzy w ekstraklasie, ale i na utopienie "dodatkowych" 30 mln zł, żeby w ogóle móc topić pieniądze na kopaczy |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
||
|
Doskonale wiem o co chodziło w dealu ze Slavią. U nas nie będzie analogicznej sytuacji, bo nie jesteśmy dla Warszawy istotnym klubem...
Chodziło mi o to, że jutro do Polski może przeprowadzić się dowolna firma z potężnym kapitałem, gdzie jej szef na region będzie chciał zrobić sobie marketing, a akurat lubi piłkę, więc zamiast bawić się w spoty tv, kupią sobie uznany w Polsce klub... Cytat:
Cytat:
Gdyby w 98 roku Cupiał robił rozenanie w jaki klub opłaca mu się zaintersować, to każdy zespół ekspertów wymieniłby Wisłe na pewnie trzydziestej któreś pozycji... Mieliśmy: -tragiczną infrastrukturę. Dodatkowo stadion i działki wokół były podzielone między miasto, TS, Cracovię, i policję... - kibice Cracovii byli mocni jak nigdy na mieście. - biorąc pod uwagę wyniki, sportowo byliśmy w top3, ale Krakowa. To Hutnik grał nie tak dawno w pucharach, Cracovia walczyła z nami w II lidze... - finansów już dokładnie nie kojarze, ale długów nie brakowało.. Gdyby w 97 roku ktoś powiedział, że miliarder zainwestuje kupę kasy w nas a nie w klub z Warszawy/Łodzi/Śląska, to zostałby uznany za debila... Jeszcze firma, która reklamy w ogóle nie potrzebuje...\ ==== Zresztą coś takiego wydarzyło się ponownie kilka lat później, znowu w Krakowie. W 2003 roku w koszykarską Wisłę kasę zainwestował Can-Pack - kolejna firma, która reklamy nie potrzebuje. Z tego co wiem płacili 4-5 milionów złotych rocznnie, na totalnie niszowy sport w naszym kraju. Tylko ze względu na kaprys właściciela/prezesa (?)... ==== Także nadzieja umiera ostatnia... ![]()
Ddf
|
||
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
|
I odpowiedz na moje pytanie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
|
|
Inny styl, inna osobowość. Ważne, że w ogóle pomógł. Serio, na tej Wiśle interesu nie zrobi. Ja przynajmniej nie potrafię sobie wyobrazić na czym to miałoby polegać.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
|
|
I chwała mu za to, ale daleko mi do mówienia, że gość ładuje tutaj miliony i jest super. Nic nie traci, a tylko może zyskać (już nawet zyskał).
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
|
|
Cytat:
Cała trójka przelała 1,33 miliona złotych. Gdyby za tą kasę kupili kilka kawalerek to z samego wynajmu mieliby w tym roku kilkadziesiąt tysięcy złotych do przodu. No i mieli by w ręce akty własności - w dowolnym momencie mogliby te mieszkania sprzedać, nie pytając nikogo o zgodę... A tutaj? To, że mają jakieś zabezpieczenie w części gruntów, nie oznacza gotówki. To nie jest tak, że jak jednemu czy drugiemu się znudzi, to idzie do banku i bierze spowrotem swoją kasę... Mają przecież mniejszościowy udział w terenach. Aby je sprzedać potrzebują chętnego, oraz zgody pozostałych udziałowców... Ile Cupiał i TF sprzedawała tereny po Cracovii? 10 lat? Tych terenów nie kupi jakiś emeryt, tylko wielka firma która musi opłacić łapówkami odpowiednich urzedników, aby coś konkretnego dało się tam zbudować. To nie jest "hop siup", szukanie frajera to będą lata... I przestańcie o tej "darmowej reklamie"... Chyba, że znacie choć jedną osobę, która kupiła produkt Synerise... ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra
Offline |
||
|
No to po kolei:
Chociażby własnym wizerunkiem. Zabezpieczeniem, które finalnie może się okazać niewystarczające. A także - wchodząc na wyżyny abstrakcji - zebraniem w.......u od sfrustrowanego kibica.
Nie podważam, wszyscy wiemy.
Odpowiedziałem. Mam nadzieję, że dość jasno. |
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
|
|
Nie wiem czy wiesz, na czym polega hipoteka, ale najwyraźniej nie.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
|
|
To mi wytłumacz, w jaki sposób Królewski może w przyszłym tygodniu odzyskać pieniądze?
![]()
Ddf
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2016
Offline |
|
![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|