
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#31
|
|
jaki 2 skład ? grało wiele osób z pierwszego..
chłopaki ze starogardu pewnie po pracy wpadli na meczyk.. a mają średnią wieku 24-25 lat ? jak mozna przegrać jakieś 14 z 18 meczy wyjazdowych ? nie ma usprawiedliwienia.. ja bym brał Skowronka skoro jest wolny |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
#32
|
|
Nie to co gwiazdy Stargardu kupione za grubą kasę z drużyn Ekstraklasy.
Mówię, oddawajmy te mecze walkowerem, szkoda kibiców, kasy na autokar... ![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
#33
|
|
Wychodzi na to, że Korona frajerzy bo z nami zremisowali.
Oddaliśmy do Płocka nie tego trenera co trzeba Stolarczyk wariacie nie świruj z tym nowym systemem gry już ani meczu więcej. |
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2018
Skąd: Kraków
Offline |
#34
|
|
Plus jest taki, że można zamknąć kolejny temat na forum, mniej do obserwowania.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Łódź
Offline |
#35
|
|
No tę porażkę kiepską sytuacją finansową tłumaczył będzie już chyba tylko głupek lub propagandzista pokroju Kurskiego...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2009
Offline |
#36
|
Gramy cały czas to samo, 4-2-3-1 tyle że raz lepiej raz gorzej W kółko to samo jak za Kazka Ogólnie zagraliśmy w tym roku 4 dobre mecze, wyjazd z Koroną, Derby, Legia i z beznadziejnym ŁKS A mamy koniec września
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 25.09.2019 o godz. 17:29.
![]()
"Czy mogłem sie cofnąć - cofnąć do czego, do kogo, do jakiego mnie ? Nie ma żadnego momentu w przeszłości, który, cudownie zmieniony, odwróciłby bieg mojego życia, żadnej katastrofy, która mi sie przydarzyła, wskutek czego jestem inny, niż byc powinieniem; niczego takiego nie potrafie wskazać"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#37
|
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#38
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#39
|
Chciałbym przypomnieć koledze że Sobolewski kilka razy już Wisłę prowadził. Wyniki można sprawdzić. Wasze komentarze z tego okresu również. Mam przypomnieć co niektórzy debile tutaj pisali kiedy poszła bezsensowna plotka że to przez Sobolewskiego zwolniono Carillo? I tyle w temacie. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Przemyśl
Offline |
#40
|
|
temat chyba można zamknąć
![]()
ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY
PRZEMYŚL |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2008
Skąd: kraina niewidzialnej ręki wolnego rynku
Offline |
#41
|
|
Pocieszające jest to że przynajmniej nie traciliśmy bramek z gry tylko z rzutów karnych. Zawsze jakiś pozytyw
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#42
|
BTW, czy może mi ktoś wyjaśnić jaką logiká kierowali się Ci, którzy liczyli na "poważne" potraktowanie PP w sytuacji gdy w drużynie mamy szpital, kontuzjowani albo po kontuzjach są kluczowi piłkarze a w niedzielę gramy derby? Nie pytam "po co", chociaż to równie zasadne pytanie, ale "jak"? ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#43
|
|
+ to raczej nie było tak, że Stolar im powiedział: chłopaki, zróbcie dwa karne i wracamy do domu. Wystawił, co miał/mógł i powiedział zróbcie, ile możecie.
Tak szczerze mówiąc, to ja się Boguskiemu nie dziwę. Facet jest grubo po 30-tce, to wzór profesjonalizmu i najwyraźniej jest rozgarnięty. Łata dziury w składzie, raz gra na defensywnym pomocniku, raz na boku obrony, bo nie ma komu grać. Ma wysłuchiwać jobów na jakiejś wsi? Przecież on wie, że te wyjazdowe porażki to element do poprawy i przecież robi swoje. Ten mecz nawet na w pół rezerwowym składem można było wygrać. Nie udało się, nie odrobliśmy dwóch karnych, a wynika to z wielu słabości tej drużyny. Nie jesteśmy jednak potentatem, żeby mówić o dramacie. Klub powinien skupić się na restrukturyzacji, drużyna na pracy i wynikach w lidze, a kibice na pozytywnych akcjach. Werbalna agresja wobec piłkarzy, fizyczna agresja wobec kibiców Cracovii, upieranie się, że Wisła jest wielokrotnym mistrzem i dumą Polski, więc musi być mistrzem także w tym sezonie - obawiam się, że to raczej nie sprawi, że drużyna osiągnie sukces.
Ostatnio edytowane przez czaro : 25.09.2019 o godz. 18:39.
![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#44
|
|
Nędza i dziadostwo. Niema wytłumaczenia. Czemu po raz kolejny odpuszczamy puchar Polski. W lidze tak nic nie ugramy. To była nasza szansa i jak zwykle kicha. Dno i dziadostwo nic więcej.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#45
|
|
czaro - na ile ja rozumiem zwolenników "poważnego potraktowania PP" to Stolarczyk miał wystawić najlepszy skład. Jebać derby, PP to szansa na puchary
![]() Patrząc normalnie to wystawił tych co mógł, jak trzeba było ratować sytuację do weszli Ci lepsi, ale jednak błędy indywidualne naszych rezerw zaważyły.
To była nasza szansa? Na co niby? Na odpadnięcie z pierwszą/drugą mocną ekipą? Na dodatkowe kontuzje? Na dołożenie kasy do kilku meczy w środku tygodnia, na których frekwencja będzie poniżej 10 tys.? O czym Ty .......isz?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2019 o godz. 19:05.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#46
|
można dopełzać do pófinału PP nie grając z drużynami z ekstraklapy przy szczęśliwym losowaniu.. a tam już zaczynają się ok pieniądze, możliwa gra w pucharach + prestiż/może jakiś sponsor mały? grając z drużyną z niższych lig gra się na wyjeździe, więc koszt organizacji odpada.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#47
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#48
|
|
Dzięki przegranej zarobiłem parę stoweczek u buka. Kurs był 5,65 na wygraną Błekitnych
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2010
Skąd: Garmisch-Partenkirchen.
Offline |
#49
|
|
Po odpadnięciu z Pucharu minimalizujemy ryzyko kontuzji w gówno meczach. ![]()
Wiślacki kumplu, wpadnij na mój profil na Twitterze - TUTAJ.
Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#50
|
A jak nie będziemy mieli szczęśliwego losowania to co? W dupę finansowo? Hazardzik kosztem klubu - znowu? Naszym celem jest utrzymanie w lidze. Jeżeli tego nie rozuniesz to jesteś zbyt ograniczony żeby z tobą dyskutować. Rzucanie wszystkich sił na europejskie puchary gówno nam da jeśli spadniemy i zbankrutujemy. Ile trzeba to powtarzać żeby wreszcie dotarło?! JacekFan - dziecko, tu nie chodzi o bycie wypoczętym tylko o kontuzje. Nasi najlepsi gracze są już wiekowi. Z choinki się urwałeś? Chcesz żeby traktowano Cię poważnie to ogarniaj podstawy tego co się dzieje w klubie...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2019 o godz. 19:23.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2019
Offline |
#51
|
Prawdziwy kapitan umie zmierzyć się z krytyką i ją wysłuchać. A tu Rafałek strzelił focha i obraził się na cały świat, tak zachowuje się kapitan? Nie ma szacunku do nas wszystkich jeżeli olewa kibiców, którzy poświecili cały dzień na podróż i wzięli wolne z pracy żeby dopingować swój ukochany klub i nas reprezentować.
Ostatnio edytowane przez Cycu : 25.09.2019 o godz. 19:29.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline |
#52
|
|
Jak ktos mi powie ze dalsza gra bylaby katastrofa finansowa to jest debilem.Dzisiejszy wstyd bedzie porownywany do Levadii i smrod bedzie sie ciagnal miesiacami.Jak w ogole mozna wystawic taki sklad.To byl najpowazniejszy blad.Wiecie co.Ja bym wolal przegrac derby a wygrac Puchar Polski.Tylko ze na ta chwile wszystko co najwazniejsze tocderby.Tylko niech mi odpowie Stolarczyk na te pytanie jak przegra w niedziele.Co mu zostanie?Liga i gra o utrzymanie i on tego chce.Nie ma zadnych ambicji on i jego pilkarzyki?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#53
|
|
Wolfy poziom dyskusji z Tobą jest na poziomie dzisiejszego meczu.pozdrawiam.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#54
|
po 2 odpadając z pastuchami z kazachstanu i tak wychodzisz na + już dawno mit podróży został obalony po 3 szkoda czasu na dyskusję z Tobą, bo jesteś ograniczony umysłowo i nie posiadasz kultury, amen |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2004
Offline |
#55
|
Po drugie, trudno mi i nie chcę wypowiadać się szerzej na podstawie tego jednego zdjęcia, ale naprawdę uważasz, że ci panowie wskakujący w amoku na ogrodzenie wołali: Panie Rafale, czy znalazłby Pan dla nas chwilę? Mamy kilka obserwacji na temat gry Wisły. Może rozważyłby Pan nasze argumenty? Po trzecie, myślę, że przy okazji zeszłorocznych wydarzeń warto przemyśleć, na czym ma polegać kibicowanie, także to w wykonaniu prawdziwych pasjonatów. Może część zwyczajów stadionowych warto zarzucić? Taka luźna myśl, nie jestem chuliganem. Tak, dlatego trzymał tę drużynę rok temu, jak tu wszystko leżało. ![]()
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#56
|
Puchary to jedt aktualnie S-F, naszym celem jest spokojne utrzymanie. Ograniczony umysłowo jesteś Ty i kilka innych osób które mimo tego co się wydarzyło rok temu, tego o czym mówi Obidziński, mimo szpitalu w klubie przy graniu co tydzień dalej żyje jakimiś fantazjami że PP jest szansą na coś w tym sezonie. Wystawiliśmy skład jaki byliśmy w stanie, nie udało się, obciach że na takiej wsi ale trudno. Liczy się co innego. Jesteś za głupi żeby ogarnąć dlaczego? Trudno. Dalej licz premie za puchary. W klubie liczą kasę na ew. zimowe wzmocnienia gdyby było realne widmo spadku po tej rundzie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 25.09.2019 o godz. 19:44.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#57
|
Nic, trzeba się otrząsnąć i zagrać dobry mecz w niedziele. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#58
|
|
No daj pass ,ten skład powinien to wygrac i nie mieszajmy w to obecnej sytuacji etc.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2015
Offline |
#59
|
|
Nie wiem o co tyle lamentu, serio wierzyliście w wygranie Pucharu? Przecież my mamy tak wąską kadrę, że po 9 kolejkach jest problem ze skleceniem przyzwoitej jedenastki. A płaczu tyle jakbyśmy byli faworytem do dubletu. Gdybyśmy wyeliminowali Błękitnych, to i tak odpadlibyśmy z mocniejszym rywalem. 1/8, czy 1/4 finału to max naszych możliwości. Lepiej się skupić na lidze.
PS tak, dla mnie wynik derbów jest ważniejszy od wyniku meczu w PP. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#60
|
|
Dla mnie też oczywiscie ,chodzi konkretnie o ten mecz...zreszta Legia bedąc mistrzem odpadała chyba z III-cio ligowcem.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|