
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#31
|
|
moze ty , ja mam akurat info od Vulneta , a czy do końca czy nie to sie okaze za kilka dni po dalszych badaniach
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#32
|
|
Hahaha
![]() ![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2018
Offline |
#33
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#34
|
|
Gdyby chciał odejść to dawno by go tu nie było.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline |
#35
|
|
Ma 28 lat jeszcze w piłkę trochę pokopie.Jeżeli ma okazję i chce jeszcze zarobić to wyjdzie tylko gdzie? Rosja ? Czechy ? nie wiem co siedzi u niego w głowie,ale czytałem z nim wywiad mu się tu podoba...
![]()
Piggy oddaj hajs
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#36
|
Pewnie zależy jaką ma ofertę. Wisła powoli staje na nogach wiec też nie ma sensu wiać byle gdzie.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 24.04.2019 o godz. 20:06.
![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów
Offline |
#37
|
|
Możecie mnie wyśmiać, ale popatrzyłem w parametry fizyczne Hoyo i jestem znokautowany - 15 lat i 189 cm / 75 kg
Zaryzykowałbym takie jedenastki (i tak każdy punkt będzie miłym zaskoczeniem): Weinzettel (po coś go sprowadzono?) Palcic Hoyo - Szot - Pietrzak Boguski - Basha Plewka - Peszko Kolar Drzazga lub (Basha wypada z gry -> Boguski jako rygiel plus Kolar na skrzydło, nie wiem kto wyżej w napadzie) Lis Palcic Hoyo Szot Pietrzak Kolar- Boguski - Plewka - Peszko Balicki Drzazga lub (jak się bawić to bawić, ale może się to źle skończyć): Weinzettel Palcic Hoyo Szot Grabowski Kumah - Boguski - Plewka - Pietrzak Peszko Buksa ![]()
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg! |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#38
|
|
Basha dzisiaj nie zagra, Stolarczyk nie wystawi zawodnika, który nie jest gotowy na 100%.
Co do Weinzettela - przecież został sprowadzony awaryjnie jako zawodnik bez kontraktu, nie ma planów co do przedłużania z nim umowy. Myślę, że wobec konieczności wystawienia dwóch żółtodziobów na środku obrony Stolar nie zaryzykuje Grabowskiego na obronie, ustawi go raczej "wymiennie" z Pietrzakiem na lewej stronie. Dlatego najbardziej prawdopodobny wariant: Lis - Palcic, Szot, Hoyo, Pietrzak - Peszko, Boguski, Plewka, Grabowski - Drzazga, Kolar. Ławka: Broda, Morys, Kumah, Buksa, Moskiewicz, Brożek, obrońca z CLJ. Potęga nie? Powtarzam się, ale to jest skład na mecz z Garbarnią a nie Sosnowcem...Można w ciemno grać handicap +1,5 na Zagłębie... ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#39
|
|
Występ Hoyo, choć wielu już go wstawia do składu będzie dużą sensacją.
Przecież przypomnijmy, że dopiero 12 października 2015 zatwierdził przepisy zezwalające na grę 15-latków w ekstraklasie. w XXI wieku nie było tak młodego debiutanta w ekstraklasie, wcześniej na pewno, ale danych statystycznych jest stosunkowo mało. Skład który przedstawił @sandomingo jest najbardziej prawdopodobny. |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#40
|
|
Nie wydaje mi się by Hoyo zagrał.
Skoro nie ma Bashy i Savicevica, to widział bym to tak: Lis - Grabowski, Szot, Palcic, Pietrzak - Peszko, Boguski, Plewka, Kolar - Brożek, Drzazga |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#41
|
|
W tym roku bijemy wszelkie rekordy jeżeli chodzi o medialność
![]() ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#42
|
|
Nie było mnie tu od baboli Lisa z Piastem - może się skuszę na opisanie uczuć od meczu w Lubinie.
BTW Niestety ósemkę przegraliśmy przez WĄSKĄ kadrę i pech - wypadł Kuba i Wasyl. Plują sobie w brode bo WYSTARCZYŁO wygrać jeden mecz z trzech.. eeeehhh BUCHAL WRACAJ do zdrowia a LIS na ławe bo będzie ciężko. Trza być świadomym, że jednym z ojców braku ósemki jest LIS i to należy powtarzać co kolejke do końca jego pobytu u nas ! Tyle hajsu przez niego straciliśmy, że ciężko policzyć i wątpię, abyśmy kiedykolwiek to odrobili. Tradycyjnie pisząc w temacie meczowym przed spotkaniem dostaniemy dziś OKLEP to chyba też wiadomo. Według mnie faulu na czerwień Burego nie było, no ale w swoim stylu Bury zagrał nie raz u nas czerwień dostał i dostanie o czym wspominałem wielokrotnie. Jednak smutek po utraci Bartkowskiego pozostaje. Nie wiem co pisaliście na temat "młodych", ale co było pewne zagrali pytę - nie mam żalu po prostu 3 ligi, nie spodziewałem się nic więcej. SZOT Grabowski.... na dzień dzisiejszy nie nadają się na 1 skłąd i ekstraklasę, nie obchodzi mnie stękanie, że muszą się ogrywać, nic nie muszą, nie naszym kosztem, już za Lisa zapłaciliśmy (tylko, że Lis jest 100 razy lepszy od nich). Sławomir.... Peszkę żegnam bez żalu.. Kostalowi może buty pucować :] Słąwka nalezy zapamiętać z meczu o wszystko czyli z Lubina - niewiadomo dlaczego najgorszy na boisku dodatkowo samobój. ====================== NAJBARDZIEJ zawiódł mnie SADLOK - już nie chodzi nawet o postawę sportową. Sadlok w tunelu przed wyjściem na murawę w Lubinie wygłądał jakby szedł na ścięcie, a w przerwie udzielając wywiadu chyba ducha zobaczył. Pierwszy raz widziałek kogoś tak zgwałconego i przestraszonego w naszych barwach. To nei są cechy kapitana - opaska wzięta na wieki :/ To tyle części refleksji.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 25.04.2019 o godz. 09:26.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#43
|
Znana jest 18tka na dzisiejszy mecz? Jest jeszcze opcja, że zagra Jeziorski (kojarzycie czy jest w ogóle zgłoszony do rozgrywek?) z Szotem na środku obrony. Wiem, że na Hoyo bardziej liczą w klubie, ale jednak Jeziorski trochę starszy i gra na co dzień na stoperze z Szotem co na tej pozycji jest bardzo istotne.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 25.04.2019 o godz. 09:04.
![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#44
|
|
występ Weinzettela nie byłby taki dziwny: Lis w ostatnich 4 meczach 12 razy wyciągał piłkę z siatki, jak w Sosnowcu dostanie pół tuzina to chłopina się ciężko załamać może. I tak w meczu z Płockiem wyglądał na bardzo zdenerwowanego i niepewnego. Mecz na ławie mógłby mu się przydać.
![]()
Panie, co wszystko wiedzą, w skrócie wszystkowiedźmy..
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#45
|
Panowie BŁAGAM Was, jaki Szot jaki Hoyo |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#46
|
W takiej sytuacji ja bym się nawet nie zdziwił, jakby w ostateczności Stolarczyk poszedł na ustawienie 5 obrońców np. Boguski, Palcić, Szot, Grabowski, Pietrzak. Boguski z Pietrzakiem jako wahadłowi Tyle że Boguski ma ratować środek pola. Podobno też z drużyną jedzie Patryk Moskiewicz, defensywny pomocnik z CLJ, może jego gdzieś Stolarczyk zmieści... @LucjuszWielki Coś Ci się nieźle pomieszało. Błaszczykowski to w ich wieku kopał w Rakowie, a nawet nie wiem czy nie w juniorach. Przypomnijmy że debiutował u nas pół roku przed 20 urodzinami. Hoyo ma 15 lat, Szot 17. Wchodzą w dorosłą piłkę dużo wcześniej niż Kuba
Ostatnio edytowane przez Karherop : 25.04.2019 o godz. 09:35.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2008
Offline |
#47
|
Powyższe nie zmienia faktu, że w Sosnowcu będzie ciekawie, ale coś mi mówi, że na stoperze obok Szota wyjdzie Pietrzak a nie Hoyo. Przed nami ciężki mecz, oby nie skoczyło się kompromitacją. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#48
|
Tylko że sytuacja jest daleka, bardzo daleka od normalnej. Kto ma zagrać dzisiaj na środku obrony? Zdrowych środkowych obrońców w wieku 18+ - aktualnie 0. Zdrowych obrońców w wieku 18+ - aktualnie 2. Zdrowych środkowych pomocników w wieku 18+ - 0. TO KTO MA ZAGRAĆ ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Offline |
#49
|
|
^^^ Jop ze Stolarczykiem na środku i przed nimi Sobolewski
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#50
|
|
Osobiście uważam, że Stolarczyk powinien poświęcić 2-3 mecze na testowanie ustawienia Palcic-Szot-Hoyo-Pietrzak. Najprawdopodobniej żaden nominalny środkowy obrońca nie wróci już do końca rundy, więc trzeba szukać rozwiązania na 6 spotkań, a nie tylko na dzisiaj. Jeżeli wyglądałoby to bardzo źle to wtedy Burliga po odsiedzeniu kary za kartkę (myślę, że dwa mecze to minimum) wskoczy za jednego z nich i tak dogramy sezon.
Dodam również, że ciężko jest mi ocenić jak Hoyo wypada na tle seniorów, bo nie oglądam treningów, więc nie zdziwi mnie jak Stolarczyk uzna, że zdecydowanie za wcześnie na takie próby.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 25.04.2019 o godz. 10:41.
![]()
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#51
|
|
Jest spora szansa że Wasyl wróci na ostatnie 2-3 spotkania. Sadlok na pewno nie. Klemenz - nie wiadomo co mu się w ogóle stało.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#52
|
|
Pietrzak do środka- nie ma innej opcji.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem
Offline |
#53
|
|
Pietrzak nie umie bronić na boku a co dopiero w środku...
@Karherop - no kto wie, znając Wasyla to w razie palącej potrzeby na ostatni tydzień może wrócić - para środkowych obrońców Wasyl-Burliga brzmi teraz jak marzenie ![]() ![]()
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#54
|
kurcze to mnie napawa niepokojem , duzo juz bylo przypadkow ze ktos byl forowany w juniorach dzieki warunkom (bo wczesniej urosl niz koledzy) , a w seniorach jak wzrost sie wyrownal - przepadał ktoś z was to oglada , czy Hoyo (btw skad takie nazwisko?) naprawde jest tak utalentowany , czy to tylko ten 189cm powoduje że wśród 15latków wymiata ? ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#55
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2017
Skąd: Ex- Strefa szybkich Adidasów
Offline |
#56
|
|
Z całym szacunkiem dla Pietrzaka (sam jestem jego wzrostu) - ale co wy pigmejów chcecie na stoperze ustawiać w meczu z drwalami a w dodatku z panem "dziurawe ręce" Lisem w bramce
![]()
Mimo słabej gry pewni siebie i jazda bo my jesteśmy Wisła Kraków i mamy rozpierdalać. W imię Boże ciąć frajerów równo z trawą. A po meczach chodzić na kremówki.
Naszym motto: Panowie, kiełbachy do góry, rąbiemy ich w kakao! Siekać frajerów, do piachu z nimi! Wślizg, wślizg, wślizg! |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#57
|
Szkoda, że zamaist zaglądnąć u źródła to tworzycie teorie spiskowe. Nazwisko Hoyo-Kowalski wynika z tego że jeden z jego rodziców pochodzi z Hiszpanii (nie wiem czy matka, czy ojciec) , zresztą urodził się w Hiszpanii, ale jak miał te 6-7 lat wrócili do Polski. Hoyo jest w kadrach narodowych Polski od 2 lat, a dopiero w zeszłym roku jego wzrost drastycznie wybił w górę. Widać to dobrze po zdjęciach, gdy jeszcze w 2017 roku był wzrostu Buksy wszystko znajduje się na stronie http://historiawisly.pl/wiki/index.p..._Hoyo-Kowalski |
|
|
|
Member
Od: 08.2015
Offline |
#58
|
|
O właśnie,szkoda, że historiawisly nie jest uzupełniana na bieżąco. Zastanawia mnie czy Mateusz Lis jest już najgorszym bramkarzem w historii tego klubu czy jeszcze nie?
Jego średnia puszczanych bramek na mecz systematycznie rośnie. Teraz to poniżej trójki nie schodzi...... Niechże się ktoś zlituje nad naszym klubem i nie wystawia więcej tego pata....cha! Koń trojański po poprzednim zarządzie |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#59
|
Lis ma średnią 1,72 bramki/mecz w lidze Łukasz Jarosiński średnia 4 bramki/mecz Kumah dzisiaj zaczyna w 1 składzie. infy by Ernest Kasia |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Nowa Sól-Ziemia Lubuska
Offline |
#60
|
|
Panowie czepiamy się Mateusza Lisa ale może ktoś przeanalizuje wszystkie stracone bramki z tego sezonu i napisze ile z nich to "prezenty " od kolegów z pola?
Dwa z Sosnowca np Maciek Sadlok |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|