The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 08.04.2019, 12:26
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Taaa, postawmy na bramce kolesia który nigdzie się nie załapał w najważniejszym meczu sezonu. Tak się nie robi kariery tylko strzela sobie w stopę. Praktycznie zawsze kiedy nowy wchodzi za starego i zamiata wynika to z tego że trener od dawna widział w tym młodym potencjał ale bał się ryzykować. To nie jest tak że grał chujowo na treningach, ale trener powiedział sobie "i tak nie będzie gorszy od poprzednika" i go wpuścił...

Widziałeś go chociaż raz w życiu w akcji? Czy po prostu zakładasz że każdy z ulicy będzie lepszy od Lisa? Co oczywiście jest bzdurą, bo Lis broni trudne piłki pomiędzy okazjonalnymi babolami i świetnie gra nogami.

Siedziałby na ławie gdyby nie pech Buchalika, a ten koleś z Opola jest u nas tylko po to, żeby w przypadku kartki lub kontuzji naszego ostatniego bramkarza w kadrze rękawic i dresu nie musiał zakładać Rafał Boguski. Nie mamy ławki i tyle w temacie - wymyślanie debilnych rozwiązań niczego tu nie zmieni.
Po meczu z Zagłębiem, bez względu na wynik kilku zawodników z ławki pewnie sobie pogra, ale nie wiem czy my wiążemy przyszłość akurat z rezerwowym bramkarzem, chyba go pożegnamy na koniec sezonu bo podobno jest o wiele za słaby.

Fajnie by było czasem pomyśleć przed napisaniem posta...
Masz racje, lepiej na najwazniejszy mecz sezonu puscic goscia, ktory jest obsrany po uszy i gwaranuje poziom trampkarza starszego.
Jesli ktos jeszcze nie wie to przypominam ze Lis jest od managerow z Fabryki Futbolu. Wisła liczyla na szybka kase z jego sprzedazy po zakonczonym sezonie. Podjerzewam ze Stanowski i Weszlo tez maja jakis %. Nie bez powodu daja mu noty z dupy, a sam Stanowski Twituje ze mamy najbardziej utalentowanego bramkarza w lidze.

Edit. Podejrzewam rowniez ze Wisla przed transferem zgodzila sie wystawiac go w pierwszym skladzie kosztem Buchala. Jakos ciezko mi sobie wyobrazic ze Stolarczyk z wlasnej woli trzymal 3 razy lepszego bramkarza na lawce...
Ostatnio edytowane przez max TS : 08.04.2019 o godz. 12:31.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 08.04.2019, 11:13
Plusem meczu z Piastem jest to że wciąż wszystko zalezy od nas. Owszem, poprzeczka jest postawiona wysoko, ale jak wygramy jesteśmy w 8. I tego się trzymajmy. Nie ma co jechac po Lisie. Bo owszem, nie był to jego mecz, ale nie był to również mecz naszych napastników. Mieliśmy 100 i ich nie wykorzytsalismy.

Teraz walczymy w Lubinie o 3 punkty!
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.04.2019, 11:54
Stolarczyk nie wystawi na najważniejszy mecz sezonu bramkarza który jeszcze u niego nie bronił.
Możecie o tym zapomnieć. Tak nie robi szkoleniowiec który szanuje swoich zawodników, a Stolarczyk jest takim trenerem. Jestem natomiast spokojny, że taka zmiana nastąpi w rundzie finałowej.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 08.04.2019, 12:30
No tak, mamy jeszcze wątek spiskowy. Proponuję wywalić Stolarczyka za brudne deale z FF i blokowanie naszych młodych bramkarzy. Najlepiej od razu, teraz to modne.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 08.04.2019, 12:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No tak, mamy jeszcze wątek spiskowy. Proponuję wywalić Stolarczyka za brudne deale z FF i blokowanie naszych młodych bramkarzy. Najlepiej od razu, teraz to modne.
Stolarczyk raczej Lisa nie kupowal...
Jesli chodzi o watek spiskowy to w naszym klubie za Sarapyty (ktora tak kochasz) dzialy rozne szemrane rzeczy.
Ostatnio edytowane przez max TS : 08.04.2019 o godz. 12:44.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 08.04.2019, 12:38
wolfy napisał(a):Wyświetl post
No tak, mamy jeszcze wątek spiskowy. Proponuję wywalić Stolarczyka za brudne deale z FF i blokowanie naszych młodych bramkarzy. Najlepiej od razu, teraz to modne.
A co jest złego w promowaniu bramkarzy i sprzedaży z ich późniejszym zyskiem?

PS. Tobiasz Weinzettel jest ponad rok starszy od Lisa
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 08.04.2019, 12:46
Karherop napisał(a):Wyświetl post
A co jest złego w promowaniu bramkarzy i sprzedaży z ich późniejszym zyskiem?

PS. Tobiasz Weinzettel jest ponad rok starszy od Lisa
Masz wyżej jasno napisane że Stolarczyk blokuje możliwość zrobienia kariery naszym pozostałym bramkarzom. Jawna patologia. Pewnie bierze w łapę od FF.

Oczywiście jaja sobie robię, ale koledzy wyżej już na serio...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
max TS
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 08.04.2019, 12:53
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Masz wyżej jasno napisane że Stolarczyk blokuje możliwość zrobienia kariery naszym pozostałym bramkarzom. Jawna patologia. Pewnie bierze w łapę od FF.

Oczywiście jaja sobie robię, ale koledzy wyżej już na serio...
Widze ze dalej styki ci nie lacza po tym jak sarapata zawiodla twoje oczekiwania.
Ja Stolarczykowi nic nie zarzucam. Obstawiam ze twoja kochana pani prezes zawarla zapis w kontrakcie Lisa odnoszacy sie do tego ile minut musi zagrac w pierwszym skladzie.
Stolarczyk jest tu raczej ofaira.
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 08.04.2019, 12:55
max TS napisał(a):Wyświetl post
Widze ze dalej styki ci nie lacza po tym jak sarapata zawiodla twoje oczekiwania.
Ja Stolarczykowi nic nie zarzucam. Obstawiam ze twoja kochana pani prezes zawarla zapis w kontrakcie Lisa odnoszacy sie do tego ile minut musi zagrac w pierwszym skladzie.
Stolarczyk jest tu raczej ofaira.
Coraz grubiej widzę I rozumiem że dlatego Stolarczyk posadził go na ławie w derbach.

Serio, idź się dotleń.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 08.04.2019, 12:38
Tez bym dal Lisowi odpoczac ale gdybysmy mieli 2 bramkarza. A nie mamy. Wziety z Odry chlop na sztuke na kontuzje w meczu lub czerwona kartke. Bedzie bronil Lis.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 08.04.2019, 13:45
W.... nie minął... zasłużyliśmy w 100% na zwycięstwo do momentu stracenia babola na 2:2 mieliśmy dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku...

Bramakrz jest po to, aby wybronić to co jest do wybronienia czy puścić to co jest do puszczenia - taki jest Buchal, są też bramakrze co wybraniają to co nie jest do obrony vide bramkarz Piasta LUB też tacy, którzy puszczają to co nie jest do puszczenia!!TAKIM BRAMKARZEM JEST LIS ! g... mnei obchodzi, że jest młody - za taką cenę mielibyśmy Buchala 2.0 ś4edniaka - lub jakiegokolwiek 30sto latka z 2 ligi.... !!!!!!!!!!!!

Wybaczę jedynie jak awansujemy do ósemki !!!

Stolar nieprzypadkowo zdecydował się na Buvhala w derbach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



EDIT:

Nie czytałem dyrdymałów o "robieniu kariery"... Przecież to tak niepoważne, że szkoda komentować, ale skoro sytuacja wymaga: wolfy tu ma 100% racji - jesteśmy skazani na Lisa i tyle - umiejętności Lisa na dzisiaj dają większe prawdopodobieństwo na lepszy wynik, niż z kolesiem z 5 ligi, który nigdy nei grał w takim meczu - juz nawet nie wspomne o umiejętnościach stricte sportowych bo jeszcze psychika dochodzi.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 08.04.2019 o godz. 14:03.

Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 08.04.2019, 13:58
Tak na ochłodę: Jesteście pewni że przy pierwszej bramce dało się przewidzieć kąt odbicia piłki ...? Widziałem kilku topowych bramkarzy podobnie zdziwionych.
Babol przy drugiej bramce był raczej ewidentny ale 1 setkę Lisu wybronił.
Nie dramatyzujmy; może z Piastem to był ten najgorszy mecz w sezonie...
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 08.04.2019, 14:14
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Tak na ochłodę: Jesteście pewni że przy pierwszej bramce dało się przewidzieć kąt odbicia piłki ...? Widziałem kilku topowych bramkarzy podobnie zdziwionych.
Babol przy drugiej bramce był raczej ewidentny ale 1 setkę Lisu wybronił.
Nie dramatyzujmy; może z Piastem to był ten najgorszy mecz w sezonie...
Jest tu trochę racji... to fakt - otworzył "koszyk" i tak skozłowała, że chyba nikt by tego nei obronił bo czas na rekacje wynosił 0.000001sekundy to fakt.... Przy drugiej to typowe wbicie sobei bramy... wypuszczenie piłki z rąk, przy gol też dzura poszła, ale chyba był przysłonięty.


EWIDENTNIE w tym meczu szczęście nam nie sprzyjało, mieliśmy dużego pecha...

1) Pustak Peszki
2) Sam na sam Kolara
3) Niewykorzystany karny Pietrzaka
4) Sam na sam Boguskiego
5) Kozioł ze zmianą kierunku
6) dziurawe łapy Lisa przed rogiem

Odpowiedz cytując
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 08.04.2019, 14:30
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Tak na ochłodę: Jesteście pewni że przy pierwszej bramce dało się przewidzieć kąt odbicia piłki ...?
No może być różnie, ale przy takim strzale bramkarz nie czeka na piłkę jak mu wpadnie do rąk tylko przed samym złapaniem robi ruch w jej kierunku. JAkby Lis tak zareagował to istnieje duża szansa, że przy nie złapaniu jej ta nie otarła by mu się o rękę i wpadła do bramki tylko odbiła by się przed niego lub gdzieś w bok
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 08.04.2019, 14:35
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Tak na ochłodę: Jesteście pewni że przy pierwszej bramce dało się przewidzieć kąt odbicia piłki ...? Widziałem kilku topowych bramkarzy podobnie zdziwionych.
By daleko nie siegac - De Gea w meczu LM z PSG chyba.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 08.04.2019, 14:43
Porównanie Lisa do De Gea...myślę, że jest dumny hanysie...ile takich błędów De Geas zarejestrowałeś?
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 08.04.2019, 14:51
Barti napisał(a):Wyświetl post
Porównanie Lisa do De Gea...myślę, że jest dumny hanysie...ile takich błędów De Geas zarejestrowałeś?


gdzie ja Ci ich obu jako bramkarzy porownuje? chyba wyraznie zaznaczylem, ze chodzi mi o sytuacje przy 1-szej bramce. Lało jak z cebra, wertepy tam gdzie stoi Lis jakby tam stado kretow urzedowalo i po prostu pilka odbila sie w nieprzewidywalny sposob. Zobacz na jakiej murawie i w jakich warunkach De Gea puscił ta piłkę. Po prostu kazdemu moze sie przydarzyc.
Odpowiedz cytując
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 08.04.2019, 15:01
Może...raz na ruski rok...dwie bramki w jednym meczu to już nieudolność albo sabotaż nie ma innej opcji...
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka
Gdyby to najczęstsze słowo polskie
Gdyby mama miała ...., to by była ojcem"
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 08.04.2019, 18:25
Barti napisał(a):Wyświetl post
Może...raz na ruski rok...dwie bramki w jednym meczu to już nieudolność albo sabotaż nie ma innej opcji...
Zawalił jedną bramkę plus rzut rożny po którym padła bramka. Przy drugiej to już był zasłonięty raczej.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 08.04.2019, 16:25
Ma ktoś skrót tego meczu z TVP?
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 08.04.2019, 17:34
regan napisał(a):Wyświetl post
Ma ktoś skrót tego meczu z TVP?
Biorąc pod uwagę kto komentował raczej nie masz czego specjalnie szukać.
Odpowiedz cytując
Adrio
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 08.04.2019, 19:07
Jak to dobrze, ze jednak Stolarczyk jest trenerem i Stolarczyk dobiera piłkarzy do składu, a nie ludzie tutaj piszący. Przed nami mecz sezonu można powiedzieć(obok derbów najważniejszy jak do tej pory) a Wy chcecie wpuszczać gościa co przyszedł do nas miesiąc temu, nie powąchał murawy ma 0, zero, null zgrania z obroną.


Gdyby Buchal był zdrowy pewnie od derbów Buchal by bronił ale niestety kontuzja i wchodzi Lis który już w tym sezonie grał sporo, jest zgrany z obroną i patrząc po niektórych piłkach co dostaje od naszych obrońców to mu ufają.


3 strony rozprawiania jaki to jest ujowy bramkarz, a cel na ten sezon osiągnęliśmy, przepraszam cel po rundzie jesiennej żeby nikt sie nie przypieprzył.



Co do meczu z Piastem bo o tym temat... Zagraliśmy bardzo dobrze, pierwsza połowa słabsza ale w 1 połowie Valencia był jeszcze w gazie i miał siły na rozegranie piłki. Druga już mieliśmy przewagę i brakło szczęścia przy wykończeniu. Wydaje mi się, że Marciniak dorzucił też swoje 3 grosze do wyniku. Szkoda sytuacji Kolara bo z tego co pamiętam to były dwie gdzie powinien się przewrócić w polu karnym i były by pewne 2 jedenastki ale narazie widać nie jest na tyle doświadczony żeby to wykorzystać. Mecz co najważniejsze nie był taki jak z Zagłębiem Sosonowiec grany na aferę za co plus(w praktycznie tym samym składzie zmiana o 180 stopni).


Zamiast wylewać pomyje na Lisa i na Klemensa popatrzmy na ten sezon przez pryzmat grudnia i stycznia. To, że nie mamy ławki też robi wielką różnice grając co 3 dni. Mimo wszystko z takim zespołem i trenerem jesteśmy w stanie sporo osiągnąć w przyszłym sezonie, może nawet w tym przy wygranej w Lubinie. Łatwo obrażać piłkarzy i drwić z nich ale bez nich nie osiągnęlibyśmy tego co mamy teraz.
Odpowiedz cytując
zając1
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 08.04.2019, 22:47
Adrio napisał(a):Wyświetl post
...i wchodzi Lis który już w tym sezonie grał sporo, jest zgrany z obroną i patrząc po niektórych piłkach co dostaje od naszych obrońców to mu ufają.
Patrząc po niektórych piłkach co dostaje od przeciwników, to widać, że też mu ufają... ;-)

A tak naprawdę to bardzo podobna bramka padła w pamiętnym meczu Wisła-Parma, którą Kosa strzelił z wolnego na 1:1
Ostatnio edytowane przez zając1 : 08.04.2019 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 08.04.2019, 19:29
Stolarczyk przeciez juz wypiął sie na Lisa ,bo bronić mial Buchalik od derbów ale ze to chodząca kontuzja znowu wracamy do wariantu z recznikiem na bramce.Z tym ze Buchalik tez jest cienki,ale mimo wszytsko czasem nam cos tam obronił.Natomiast Lis to ma nawet problem zeby poprawnie pilke zlapać.Jakby sie nie bawil w Michaela Jordana to moze 2 bramki Piast by nie zdobył.

Ale popieram kolege wyzej ,naprawde tą runde nalezy wziasc w [ ] -klamre i uznać ze trzeba bylo ją rozegrać a to nawet i 2 miesiace temu nie było pewne.Burdel i strach wtedy przelozyl sie na to ze ledwo skupilismy sie na pierwszej 11 ,nie mowiac o ławce.I teraz niejako to wyszlo,ale z drugiej strony nie mielismy na to wpływu.
Zatem nie bedzie grupy mistrzowskiej nie ma co płakać,jesli mamy juz utrzymanie w lidze.Teraz trzeba popatrzec do przodu jak to dobrze rozegrać ,w ktora strone mamy isc ,przydalo by sie lepiej szkolic młodziez.Nie ma wiekszej radosci jak jakis mlody wychowanek z krwi i kosci ktory zap*ierdala za Wisłe jakby mial zaraz ducha wyzianąć na boisku.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.04.2019 o godz. 19:47.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 08.04.2019, 21:36
https://www.youtube.com/watch?v=-a-KqUsmQDE
Odpowiedz cytując
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 08.04.2019, 21:42
Co do Lisa - wypada mu życzyć udanego meczu z Zagłębiem, ale na dłuższą metę przepadnie, jeśli nie poprawi podstawowych elementów bramkarskich. Co z tego, że świetnie gra nogami (aczkolwiek tutaj też przynajmniej raz w meczu zdarza mu się wybicie piłki nogą w trybuny) jak nie potrafi złapać/porządnie odbić piłki lecącej prosto w niego?

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.04.2019, 23:38
Ostatnią chwilą na eksperymenty w bramce był mecz z sosnowcem.Tam można było przetestować jakieś drugie wybory na pozycjach.Stolar zdecydował tylko o załataniu ubytków i nie ma sensu bić piany.Lis w bramce na ostatni mecz a ewentualne zmiany będą pewnie zależeć od tego w której grupie się znajdziemy
Odpowiedz cytując
Blixa
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 09.04.2019, 01:19
Jak na jesieni gral w kratke to ta runda jest wrecz fatalna dla niego. Patrzac na nasz potencjal ofensywny ta druzyna zasluguje na cos lepszego w bramce. Oczywiscie mam nadzieje ze zagra mecz zycia w Lubinie i zamknie nam usta.
Odpowiedz cytując
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 09.04.2019, 11:37
Blixa napisał(a):Wyświetl post
Jak na jesieni gral w kratke to ta runda jest wrecz fatalna dla niego. Patrzac na nasz potencjal ofensywny ta druzyna zasluguje na cos lepszego w bramce. Oczywiscie mam nadzieje ze zagra mecz zycia w Lubinie i zamknie nam usta.
Nic to nie zmieni, pomyje wylały się nie po pierwszym zawalonym meczu... tylko po 10 babolu w tej rundzie... 2,3 można przemilczeć i tak robiłem, ale za daleko to zaszło.

Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:59.