
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: kraków
Offline |
#1
|
Jesli ktos jeszcze nie wie to przypominam ze Lis jest od managerow z Fabryki Futbolu. Wisła liczyla na szybka kase z jego sprzedazy po zakonczonym sezonie. Podjerzewam ze Stanowski i Weszlo tez maja jakis %. Nie bez powodu daja mu noty z dupy, a sam Stanowski Twituje ze mamy najbardziej utalentowanego bramkarza w lidze. Edit. Podejrzewam rowniez ze Wisla przed transferem zgodzila sie wystawiac go w pierwszym skladzie kosztem Buchala. Jakos ciezko mi sobie wyobrazic ze Stolarczyk z wlasnej woli trzymal 3 razy lepszego bramkarza na lawce...
Ostatnio edytowane przez max TS : 08.04.2019 o godz. 12:31.
![]()
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#2
|
|
Plusem meczu z Piastem jest to że wciąż wszystko zalezy od nas. Owszem, poprzeczka jest postawiona wysoko, ale jak wygramy jesteśmy w 8. I tego się trzymajmy. Nie ma co jechac po Lisie. Bo owszem, nie był to jego mecz, ale nie był to również mecz naszych napastników. Mieliśmy 100 i ich nie wykorzytsalismy.
Teraz walczymy w Lubinie o 3 punkty! ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#3
|
|
Stolarczyk nie wystawi na najważniejszy mecz sezonu bramkarza który jeszcze u niego nie bronił.
Możecie o tym zapomnieć. Tak nie robi szkoleniowiec który szanuje swoich zawodników, a Stolarczyk jest takim trenerem. Jestem natomiast spokojny, że taka zmiana nastąpi w rundzie finałowej. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#4
|
|
No tak, mamy jeszcze wątek spiskowy. Proponuję wywalić Stolarczyka za brudne deale z FF i blokowanie naszych młodych bramkarzy. Najlepiej od razu, teraz to modne.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: kraków
Offline |
#5
|
Jesli chodzi o watek spiskowy to w naszym klubie za Sarapyty (ktora tak kochasz) dzialy rozne szemrane rzeczy.
Ostatnio edytowane przez max TS : 08.04.2019 o godz. 12:44.
![]()
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#6
|
PS. Tobiasz Weinzettel jest ponad rok starszy od Lisa |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#7
|
Oczywiście jaja sobie robię, ale koledzy wyżej już na serio... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: kraków
Offline |
#8
|
Ja Stolarczykowi nic nie zarzucam. Obstawiam ze twoja kochana pani prezes zawarla zapis w kontrakcie Lisa odnoszacy sie do tego ile minut musi zagrac w pierwszym skladzie. Stolarczyk jest tu raczej ofaira. ![]()
!!Ekstraklasa w miastach, a nie w wioskach!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#9
|
I rozumiem że dlatego Stolarczyk posadził go na ławie w derbach.Serio, idź się dotleń. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#10
|
|
Tez bym dal Lisowi odpoczac ale gdybysmy mieli 2 bramkarza. A nie mamy. Wziety z Odry chlop na sztuke na kontuzje w meczu lub czerwona kartke. Bedzie bronil Lis.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#11
|
|
W.... nie minął... zasłużyliśmy w 100% na zwycięstwo do momentu stracenia babola na 2:2 mieliśmy dogodne sytuacje do podwyższenia wyniku...
Bramakrz jest po to, aby wybronić to co jest do wybronienia czy puścić to co jest do puszczenia - taki jest Buchal, są też bramakrze co wybraniają to co nie jest do obrony vide bramkarz Piasta LUB też tacy, którzy puszczają to co nie jest do puszczenia!!TAKIM BRAMKARZEM JEST LIS ! g... mnei obchodzi, że jest młody - za taką cenę mielibyśmy Buchala 2.0 ś4edniaka - lub jakiegokolwiek 30sto latka z 2 ligi.... !!!!!!!!!!!! Wybaczę jedynie jak awansujemy do ósemki !!! Stolar nieprzypadkowo zdecydował się na Buvhala w derbach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! EDIT: Nie czytałem dyrdymałów o "robieniu kariery"... Przecież to tak niepoważne, że szkoda komentować, ale skoro sytuacja wymaga: wolfy tu ma 100% racji - jesteśmy skazani na Lisa i tyle - umiejętności Lisa na dzisiaj dają większe prawdopodobieństwo na lepszy wynik, niż z kolesiem z 5 ligi, który nigdy nei grał w takim meczu - juz nawet nie wspomne o umiejętnościach stricte sportowych bo jeszcze psychika dochodzi.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 08.04.2019 o godz. 14:03.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#12
|
|
Tak na ochłodę: Jesteście pewni że przy pierwszej bramce dało się przewidzieć kąt odbicia piłki ...? Widziałem kilku topowych bramkarzy podobnie zdziwionych.
Babol przy drugiej bramce był raczej ewidentny ale 1 setkę Lisu wybronił. Nie dramatyzujmy; może z Piastem to był ten najgorszy mecz w sezonie... ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#13
|
EWIDENTNIE w tym meczu szczęście nam nie sprzyjało, mieliśmy dużego pecha... 1) Pustak Peszki 2) Sam na sam Kolara 3) Niewykorzystany karny Pietrzaka 4) Sam na sam Boguskiego 5) Kozioł ze zmianą kierunku 6) dziurawe łapy Lisa przed rogiem |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2008
Offline |
#14
|
|
No może być różnie, ale przy takim strzale bramkarz nie czeka na piłkę jak mu wpadnie do rąk tylko przed samym złapaniem robi ruch w jej kierunku. JAkby Lis tak zareagował to istnieje duża szansa, że przy nie złapaniu jej ta nie otarła by mu się o rękę i wpadła do bramki tylko odbiła by się przed niego lub gdzieś w bok
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#15
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#16
|
|
Porównanie Lisa do De Gea...myślę, że jest dumny hanysie...ile takich błędów De Geas zarejestrowałeś?
![]()
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka Gdyby to najczęstsze słowo polskie Gdyby mama miała ...., to by była ojcem" |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#17
|
gdzie ja Ci ich obu jako bramkarzy porownuje? chyba wyraznie zaznaczylem, ze chodzi mi o sytuacje przy 1-szej bramce. Lało jak z cebra, wertepy tam gdzie stoi Lis jakby tam stado kretow urzedowalo i po prostu pilka odbila sie w nieprzewidywalny sposob. Zobacz na jakiej murawie i w jakich warunkach De Gea puscił ta piłkę. Po prostu kazdemu moze sie przydarzyc. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#18
|
|
Może...raz na ruski rok...dwie bramki w jednym meczu to już nieudolność albo sabotaż nie ma innej opcji...
![]()
"Gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka
Gdyby się nie przewrócił, byłaby rzecz wielka Gdyby to najczęstsze słowo polskie Gdyby mama miała ...., to by była ojcem" |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#19
|
|
Zawalił jedną bramkę plus rzut rożny po którym padła bramka. Przy drugiej to już był zasłonięty raczej.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#20
|
|
Ma ktoś skrót tego meczu z TVP?
![]() ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#21
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2010
Offline |
#22
|
|
Jak to dobrze, ze jednak Stolarczyk jest trenerem i Stolarczyk dobiera piłkarzy do składu, a nie ludzie tutaj piszący. Przed nami mecz sezonu można powiedzieć(obok derbów najważniejszy jak do tej pory) a Wy chcecie wpuszczać gościa co przyszedł do nas miesiąc temu, nie powąchał murawy ma 0, zero, null zgrania z obroną.
Gdyby Buchal był zdrowy pewnie od derbów Buchal by bronił ale niestety kontuzja i wchodzi Lis który już w tym sezonie grał sporo, jest zgrany z obroną i patrząc po niektórych piłkach co dostaje od naszych obrońców to mu ufają. 3 strony rozprawiania jaki to jest ujowy bramkarz, a cel na ten sezon osiągnęliśmy, przepraszam cel po rundzie jesiennej żeby nikt sie nie przypieprzył. Co do meczu z Piastem bo o tym temat... Zagraliśmy bardzo dobrze, pierwsza połowa słabsza ale w 1 połowie Valencia był jeszcze w gazie i miał siły na rozegranie piłki. Druga już mieliśmy przewagę i brakło szczęścia przy wykończeniu. Wydaje mi się, że Marciniak dorzucił też swoje 3 grosze do wyniku. Szkoda sytuacji Kolara bo z tego co pamiętam to były dwie gdzie powinien się przewrócić w polu karnym i były by pewne 2 jedenastki ale narazie widać nie jest na tyle doświadczony żeby to wykorzystać. Mecz co najważniejsze nie był taki jak z Zagłębiem Sosonowiec grany na aferę za co plus(w praktycznie tym samym składzie zmiana o 180 stopni). Zamiast wylewać pomyje na Lisa i na Klemensa popatrzmy na ten sezon przez pryzmat grudnia i stycznia. To, że nie mamy ławki też robi wielką różnice grając co 3 dni. Mimo wszystko z takim zespołem i trenerem jesteśmy w stanie sporo osiągnąć w przyszłym sezonie, może nawet w tym przy wygranej w Lubinie. Łatwo obrażać piłkarzy i drwić z nich ale bez nich nie osiągnęlibyśmy tego co mamy teraz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków Azory
Offline |
#23
|
A tak naprawdę to bardzo podobna bramka padła w pamiętnym meczu Wisła-Parma, którą Kosa strzelił z wolnego na 1:1
Ostatnio edytowane przez zając1 : 08.04.2019 o godz. 22:50.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#24
|
|
Stolarczyk przeciez juz wypiął sie na Lisa ,bo bronić mial Buchalik od derbów ale ze to chodząca kontuzja znowu wracamy do wariantu z recznikiem na bramce.Z tym ze Buchalik tez jest cienki,ale mimo wszytsko czasem nam cos tam obronił.Natomiast Lis to ma nawet problem zeby poprawnie pilke zlapać.Jakby sie nie bawil w Michaela Jordana to moze 2 bramki Piast by nie zdobył.
Ale popieram kolege wyzej ,naprawde tą runde nalezy wziasc w [ ] -klamre i uznać ze trzeba bylo ją rozegrać a to nawet i 2 miesiace temu nie było pewne.Burdel i strach wtedy przelozyl sie na to ze ledwo skupilismy sie na pierwszej 11 ,nie mowiac o ławce.I teraz niejako to wyszlo,ale z drugiej strony nie mielismy na to wpływu. Zatem nie bedzie grupy mistrzowskiej nie ma co płakać,jesli mamy juz utrzymanie w lidze.Teraz trzeba popatrzec do przodu jak to dobrze rozegrać ,w ktora strone mamy isc ,przydalo by sie lepiej szkolic młodziez.Nie ma wiekszej radosci jak jakis mlody wychowanek z krwi i kosci ktory zap*ierdala za Wisłe jakby mial zaraz ducha wyzianąć na boisku.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 08.04.2019 o godz. 19:47.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#25
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli
Offline |
#26
|
|
Co do Lisa - wypada mu życzyć udanego meczu z Zagłębiem, ale na dłuższą metę przepadnie, jeśli nie poprawi podstawowych elementów bramkarskich. Co z tego, że świetnie gra nogami (aczkolwiek tutaj też przynajmniej raz w meczu zdarza mu się wybicie piłki nogą w trybuny) jak nie potrafi złapać/porządnie odbić piłki lecącej prosto w niego?
![]() [35/54] Znafca internetowy za sezon 2023/2024 |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
#27
|
|
Ostatnią chwilą na eksperymenty w bramce był mecz z sosnowcem.Tam można było przetestować jakieś drugie wybory na pozycjach.Stolar zdecydował tylko o załataniu ubytków i nie ma sensu bić piany.Lis w bramce na ostatni mecz a ewentualne zmiany będą pewnie zależeć od tego w której grupie się znajdziemy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2006
Offline |
#28
|
|
Jak na jesieni gral w kratke to ta runda jest wrecz fatalna dla niego. Patrzac na nasz potencjal ofensywny ta druzyna zasluguje na cos lepszego w bramce. Oczywiscie mam nadzieje ze zagra mecz zycia w Lubinie i zamknie nam usta.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#29
|
|
Nic to nie zmieni, pomyje wylały się nie po pierwszym zawalonym meczu... tylko po 10 babolu w tej rundzie... 2,3 można przemilczeć i tak robiłem, ale za daleko to zaszło.
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|