The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 07.04.2019, 07:21
no napisz co miał zrobić przy tej bramce zamiast dawać gejowskie uśmieszki.
rób zrzutę na lepszego bramkarza haha w głowaj się p..ało
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 07.04.2019, 08:11
Cytat:
Ja nie wiem jak to liczą(może sprzedanych biletów) ,ale dla mnie z perspektywy trybuny,zdecydowanie było mniej ludzi niż derbach,gdzie podawali 25tys.
Kto był na meczu pewnie powie to samo
Dokładnie. Kibiców było znacznie mniej niż na derbach. Widać to nawet po tym jak sprawnie wychodziło się ze stadionu po meczu. Zdecydowanie wczoraj była najmniejsza frekwencja z meczów wiosennych.
Wydaje mi się, że klub podaje liczbę uprawnionych do wejścia na mecz, a nie realną liczbę z kołowrotków.

BTW powinni ten catering zlikwidować - od 40 minuty zaczynają się pielgrzymki po kiełbasę a kibicować nie ma komu
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
nero
Hanys
 
 
Od: 12.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 08.04.2019, 06:27
Książę Palownik napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Kibiców było znacznie mniej niż na derbach. Widać to nawet po tym jak sprawnie wychodziło się ze stadionu po meczu. Zdecydowanie wczoraj była najmniejsza frekwencja z meczów wiosennych.
Wydaje mi się, że klub podaje liczbę uprawnionych do wejścia na mecz, a nie realną liczbę z kołowrotków.

BTW powinni ten catering zlikwidować - od 40 minuty zaczynają się pielgrzymki po kiełbasę a kibicować nie ma komu
Dla mnie szokiem jest, że ktoś chce kupić to co tak podają. A co dopiero rezygnować z meczu dla takiego żarcia
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.

Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected]

22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 07.04.2019, 08:14
Jestem ciekawy jaki wpływ ma postawa Lisa na resztę zespołu. Czy czują się pewnie z tyłu czy mają w głowach że zawsze może wpaść babol jak s....esyn i zmienić obraz meczu.
Odpowiedz cytując
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 07.04.2019, 08:16
Griszka - potwierdzam. Górne rzędy D bardzo przerzedzone. C1, C5 wypełnione może w 20%. Nie ma porównania z derbami. Nie twierdzę, że było tylko 20 tys ludzi, ale podana liczba 26 to raczej śmiech na sali.
Odpowiedz cytując
Książę Palownik
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 07.04.2019, 08:55
Cytat:
Jestem ciekawy jaki wpływ ma postawa Lisa na resztę zespołu
No cóż, pewności siebie to na pewno im nie dodaje. Zresztą, jak obrońca wie, że bramkarz jest pewny, to trochę inaczej gra - np. na linii 5-metrów chętniej robi miejsce dla goalkipera przy dośrodkowaniach. A jak bramkarz ma "dziurawe ręce" to wiadomo, że stoper będzie chciał każdą piłkę dosięgnąć. To samo z zagrywaniem piłki do bramkarza: jak obrońca wie, że może bez ryzyka rozegrać przez bramkarza, to ma więcej spokoju.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
Odpowiedz cytując
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 07.04.2019, 10:09
subiektywnie nie wydaje mi się abyśmy byli w tym meczu lepsi od Piasta , fakt mieliśmy kontry po których moglibysmy strzelic gole , gdyby u nich bronił zwykły bramkarz a nie taki przeuj , niemniejednak subiektywnie drżałem przy każdym ich ataku pozycyjnym , były wielominutowe fragmenty gdy mecz wyglądał jak gierka juniorów z seniorami , a to dlatego że nasz środek pola grał nie na full swoich możliwości (wiadomo sił brakło 3 mecz w tygodniu a ławki nie mamy) , nasz środek obrony - elektryczny , a boki obrony OK , super dają w ofensywie , liczby mają świetne (bramki, asysty) ale jeśli chodzi o defensywe to już z tym gorzej

wiem że zrozumieliście już w jakiej sytuacji jest klub , więc i oceniany jest tolerancyjniej , ale wczoraszy mecz wygladał jak te mniej udane za Kiko , czyli średnio udana destrukcja i od czasu do czasu świetne kontry

np z Lechem w Poznaniu , tez niby remis , ale pamiętamy jak było

osobiście liczę na wypoczynek naszych piłkarzy przed Lubinem, bo tego im aktualnie brakuje najbardziej

i 3majmy kciuki za powrót Kuby , bo Wasyla jak wiadomo nie będzie

"To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
"
Odpowiedz cytując
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 07.04.2019, 10:59
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
wczoraszy mecz wygladał jak te mniej udane za Kiko , czyli średnio udana destrukcja i od czasu do czasu świetne kontry
Serio? Nie widzisz różnicy?
Odpowiedz cytując
Ma_niek
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 07.04.2019, 12:31
Kiko to sie nadawal tylko na dyr sportowego bo mial nosa do dobrych tanich grajkow. Eh jak przypomne sobie LLoncha :(
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 07.04.2019, 12:49
Ja wiem że Piast, ale popatrzcie w tabele, popatrzcie kto ile punktów zdobył wiosna i co Wam z niej wyjdzie? Że Piast to najlepsza drużyna 2019 roku w Polsce. Fragmentami oddaliśmy im pole ale ilość akcji jaka stworzyliśmy mogliśmy spokojne zamienić na minimum 2 bramki wiecej:
Setka Peszki
Setka Kołata
Karny Pietrzaka
Gol że spalonego Boguskiego
Strzał Savicevicia

A tu narzekania że zagraliśmy jak za Kiko... Litości.
Odpowiedz cytując
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.04.2019, 13:41
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem że Piast, ale popatrzcie w tabele, popatrzcie kto ile punktów zdobył wiosna i co Wam z niej wyjdzie? Że Piast to najlepsza drużyna 2019 roku w Polsce. Fragmentami oddaliśmy im pole ale ilość akcji jaka stworzyliśmy mogliśmy spokojne zamienić na minimum 2 bramki wiecej:
Setka Peszki
Setka Kołata
Karny Pietrzaka
Gol że spalonego Boguskiego
Strzał Savicevicia

A tu narzekania że zagraliśmy jak za Kiko... Litości.
Do najlepszej na wiosnę to dopiero pojedziemy w sobotę.
Wczorajszy mecz przyzwoity, mogło skończyć się w każdą stronę, remis sprawiedliwy. Szkoda punktów w Sosnowcu, bo dziś bylibyśmy już pewni swego...
Odpowiedz cytując
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 07.04.2019, 13:59
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Do najlepszej na wiosnę to dopiero pojedziemy w sobotę.
Wczorajszy mecz przyzwoity, mogło skończyć się w każdą stronę, remis sprawiedliwy. Szkoda punktów w Sosnowcu, bo dziś bylibyśmy już pewni swego...
Obaj mamy rację, bo Piast był najlepszy na wiosnę do 4 kwietnia a po 29 kolejce jest najlepsze Zagłębie...
Odpowiedz cytując
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 07.04.2019, 14:25
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Ja wiem że Piast, ale popatrzcie w tabele, popatrzcie kto ile punktów zdobył wiosna i co Wam z niej wyjdzie? Że Piast to najlepsza drużyna 2019 roku w Polsce. Fragmentami oddaliśmy im pole ale ilość akcji jaka stworzyliśmy mogliśmy spokojne zamienić na minimum 2 bramki wiecej:
Setka Peszki
Setka Kołata
Karny Pietrzaka
Gol że spalonego Boguskiego
Strzał Savicevicia

A tu narzekania że zagraliśmy jak za Kiko... Litości.
Bo nie ma jakości w tej drużynie. Kolar nie radzi sobie w grze, Drzazga jest od niego lepszy. Poza tym wg mnie Wojtkowski więcej daje drużynie niż Kolar. Ogólnie masa strat Piast fajnie piłką operuje a my 2 podania i strata. Na palcach 1 ręki można policzyć u nas ile my zrobiliśmy akcji do przodu gdzie wymieniliśmy chociaż 5 dokładnych podań po ziemi.
Gdyby nie Sławomir to wyglądałoby to źle, ale śmiem twierdzić, że jakby był Kuba, to byśmy to wygrali
Ostatnio edytowane przez regan : 07.04.2019 o godz. 14:40.
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 07.04.2019, 14:49
Chciałem stanąć w obronie Lisa. Nie ma najmniejszego sensu napierdzielać na niego bo to nasz zawodnik i tylko możemy go kompletnie zdołować. Owszem, wczoraj pozawalał ale czasami trzeba przyjąć że życiowego doświadczenia za darmo nikt nie dostaje. A więc Mateusz trzymaj się. A na pocieszenie przypomnę takie zdarzenie. Jest chyba rok 1995,mecz Hutnik - Tychy, w bramce gości stoi Jerzy Dudek mający tyle lat co Mateusz teraz. I pojawia się strzał kogoś z Hutnika z ok 35-40 metrów. I Dudek to puszcza... Wstyd i żenada, a potem... taka kariera.
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15
Stary 07.04.2019, 15:16
30.05.2006 r. - Kuszczak puszcza bramkę strzeloną z pola karnego.... Kolumbii.
10.08.2006 r. - Kuszczak podpisuje kontrakt z Manchesterem United.

Ja ogólnie jestem ciekawy jak z finansami klubu w tej rundzie (nie piszę o całokształcie bo wiem, że mamy długi). Wszak poprzedni zarząd twierdził, że gdy na Wiśle będzie frekwencja w okolicach 15-25 tys. (nie pamiętam dokładnej liczby) to nawet sponsor na koszulki będzie niepotrzebny.
Ostatnio edytowane przez Brozinho_23 : 07.04.2019 o godz. 15:21.
Odpowiedz cytując
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 07.04.2019, 18:03
Ja tylko jeszcze raz powtórzę.

Na mecz z Zagłębiem Lis jest najlepszym bramkarzem i niech go Wisła weźmie do jakiegoś psychologa sportowego by zapomniał mecz z Piastem.
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 07.04.2019, 18:41
Pierwsza połowa dla Piasta ,druga dla nas,czyli remis.Piast lepszy "na oko" a my mielismy wiecej setek czyli remis.
Jednak Piast gral jak gral Valencia ktory robi tam grę,wyciagnijcie jego+ ich podstatwowego obronce i mozemy zagrac zeby bylo po równo,takie glupie gdybanie ale tak tez mozna na to popatrzec.
Kuba to jakies 70% zespolu,bez niego druzyna jakby traci charakter.tez smiem twierdzic ze z Kuba bysmy wczoraj jakos wygrali.
No i ten Lis ,nowy bramkarz potrzebny na wczoraj jak niechcemy babola za babolem ,jak za Pawełka.On nawet porządnie piłki złapać nie potrafi.

No i jeszcze na C+ mecz i Mielcarski,az kipialo z niego niechecią do Wisly,obsesja czy cos ,chłop wszedzie widzi jakies "ale" przy naszych akcjach, przy akcjach rywali szybciutko chce powtorek bo moze tam coś było ,co wiecej po 10 minutach byl pewny ze Piast wlepi nam kilka goli, serio dawno nie slyszalem tak chamowatego komentowania meczu.Z Węgrzynem sie przescigają w tej niecheci do Wisly.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 07.04.2019 o godz. 19:01.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 07.04.2019, 19:10
Po meczu Gornik-Legia aktualizacja TOP 10 Frewencji
Odpowiedz cytując
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 07.04.2019, 19:14
Utrzymajmy tą frekwencję w rundzie finałowej, to zaczną o nas gadać za granicą
Czesiu... Co ty robisz zarazo
Odpowiedz cytując
Brozinho_23
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 07.04.2019, 19:29
Wygrywając w Lubinie niezależnie od pozostałych wyników będzie duża szansa na pierwszą czwórkę na koniec sezonu. A jak Piast przegra (choć na to mała szansa) to i na podium. Tak więc wtedy pewnie by udało się sprzedać jeszcze kilka tysięcy pakietów na finałową rundę bo pewnie takowe zostaną wprowadzone do sprzedaży i frekwencje powinno udać się utrzymać, a jeżeli wyniki od 31 kolejki będą korzystne to i z pewnością poprawić. W przypadku braku awansu do górnej ósemki może być o to ciężko. :(
Ostatnio edytowane przez Brozinho_23 : 07.04.2019 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 07.04.2019, 20:58
Kuba nie grał przez zatrucie pokarmowe. Siedział w domu ale po pierwszej połowie przyjechał na stadion bo nie mógł usiedzieć
Odpowiedz cytując
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 07.04.2019, 21:13
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
Kuba nie grał przez zatrucie pokarmowe. Siedział w domu ale po pierwszej połowie przyjechał na stadion bo nie mógł usiedzieć
Skad to info?
Odpowiedz cytując
tommiyacht
Senior Member
 
 
Od: 09.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 07.04.2019, 21:22
ze skyboxowych korytarzy na których miałem przyjemnosc byc, prócz Kuby
Odpowiedz cytując
Mintokur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 07.04.2019, 22:51
Dobry wieczór wszystkim,

My jako kibice jesteśmy wielcy , ale .....................

Dla ostudzenia komfortu psychicznego ......... i somozadowolenia pod względem ilości
kibiców na meczu. Wartość podana przez organizatora nie jest wartością/ilością kibiców z
kołowrotka meczowego obecności na trybunach tylko z summarum sprzedanych na ten mecz
biletów + abonamenty . Na stadionie na 100% nie było obecnych 26.010 widzów ,
każdy to z obecnych powie. (Wisełka rządzi w Krakowie)

Na "C" szmatka (mała co prawda, ale wisiała) Sharks -ów była zawieszona.
Pan Jarek Królewski twierdził ,że jako współwłaściciel klubu na to nie zezwoli.
Być może tym ujął (mnie na pewno) darczyńców biorących udział w różnych akcjach pomocowych
dla Wisły , a teraz milczy zerojedynkowo jak zaklęty w tej kwestii chociaż obelgi kierowane w kierunku żydów opłacił sowicie z klubowej kasy.

Doping pod kierownictwem ULTRA -sów był wspaniały. Głos mam zdarty na maxa.
Członkowie Socios obecni w wymiarze zauważalnym dla członków.
Prezes Witek obecny , ja obecny , jeszcze dwóch obecnych na walnym zgromadzeniu
rozpoznałem na "trybunie " H"
Musimy jednak jako Socios być bardziej rozpoznawalni dla ogółu kibiców.
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 08.04.2019, 09:13
kolejny mecz który chciało sie ogladac i ogladało sie bardzo dobrze.
Patrząc na papier, remis brałbym w ciemno.
Szkoda ze Lis s.......ił ten mecz, dlatego na Lubin postawiłbym na tego typa z Opola (imho, tak sie robi kariere)
Mateusz juz wystarczająco nam meczy s.......ił, czas na ławkę albo do Szamotuł na naukę.
W drużynie póki co mały szpital.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 08.04.2019, 11:08
szprotson napisał(a):Wyświetl post
kolejny mecz który chciało sie ogladac i ogladało sie bardzo dobrze.
Patrząc na papier, remis brałbym w ciemno.
Szkoda ze Lis s.......ił ten mecz, dlatego na Lubin postawiłbym na tego typa z Opola (imho, tak sie robi kariere)
Mateusz juz wystarczająco nam meczy s.......ił, czas na ławkę albo do Szamotuł na naukę.
W drużynie póki co mały szpital.
Taaa, postawmy na bramce kolesia który nigdzie się nie załapał w najważniejszym meczu sezonu. Tak się nie robi kariery tylko strzela sobie w stopę. Praktycznie zawsze kiedy nowy wchodzi za starego i zamiata wynika to z tego że trener od dawna widział w tym młodym potencjał ale bał się ryzykować. To nie jest tak że grał chujowo na treningach, ale trener powiedział sobie "i tak nie będzie gorszy od poprzednika" i go wpuścił...

Widziałeś go chociaż raz w życiu w akcji? Czy po prostu zakładasz że każdy z ulicy będzie lepszy od Lisa? Co oczywiście jest bzdurą, bo Lis broni trudne piłki pomiędzy okazjonalnymi babolami i świetnie gra nogami.

Siedziałby na ławie gdyby nie pech Buchalika, a ten koleś z Opola jest u nas tylko po to, żeby w przypadku kartki lub kontuzji naszego ostatniego bramkarza w kadrze rękawic i dresu nie musiał zakładać Rafał Boguski. Nie mamy ławki i tyle w temacie - wymyślanie debilnych rozwiązań niczego tu nie zmieni.
Po meczu z Zagłębiem, bez względu na wynik kilku zawodników z ławki pewnie sobie pogra, ale nie wiem czy my wiążemy przyszłość akurat z rezerwowym bramkarzem, chyba go pożegnamy na koniec sezonu bo podobno jest o wiele za słaby.

Fajnie by było czasem pomyśleć przed napisaniem posta...
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 08.04.2019, 11:20
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Taaa, postawmy na bramce kolesia który nigdzie się nie załapał w najważniejszym meczu sezonu. Tak się nie robi kariery tylko strzela sobie w stopę. Praktycznie zawsze kiedy nowy wchodzi za starego i zamiata wynika to z tego że trener od dawna widział w tym młodym potencjał ale bał się ryzykować. To nie jest tak że grał chujowo na treningach, ale trener powiedział sobie "i tak nie będzie gorszy od poprzednika" i go wpuścił...

Widziałeś go chociaż raz w życiu w akcji? Czy po prostu zakładasz że każdy z ulicy będzie lepszy od Lisa? Co oczywiście jest bzdurą, bo Lis broni trudne piłki pomiędzy okazjonalnymi babolami i świetnie gra nogami.

Siedziałby na ławie gdyby nie pech Buchalika, a ten koleś z Opola jest u nas tylko po to, żeby w przypadku kartki lub kontuzji naszego ostatniego bramkarza w kadrze rękawic i dresu nie musiał zakładać Rafał Boguski. Nie mamy ławki i tyle w temacie - wymyślanie debilnych rozwiązań niczego tu nie zmieni.
Po meczu z Zagłębiem, bez względu na wynik kilku zawodników z ławki pewnie sobie pogra, ale nie wiem czy my wiążemy przyszłość akurat z rezerwowym bramkarzem, chyba go pożegnamy na koniec sezonu bo podobno jest o wiele za słaby.

Fajnie by było czasem pomyśleć przed napisaniem posta...
ok, skoro Ty wiesz kto jest i po co u nas, jak wygląda na treningach no to oczywiscie masz racje. W sumie rozumiem czemu w takim tonie piszesz, wszak uderzenie sie w klatę u Ciebie nie występuje o czym juz wiele razy mozna sie było przekonać
Biorac pod uwagę ostatni mecz antygolkipera Lisa, rownie dobrze moze wyjść Broda na bramce.
I tak, uważam ze takim meczem można wygrać karierę, no ale do tego trzeba jednak chociaż w C-klasie w piłke pokopać by to zrozumieć, dlatego w 100% rozumiem twoje zbulwersowanie. Ja też jakbys mi napisał o programowaniu, nie wiedziałbym o co lotto..
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 08.04.2019, 12:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ok, skoro Ty wiesz kto jest i po co u nas, jak wygląda na treningach no to oczywiscie masz racje. W sumie rozumiem czemu w takim tonie piszesz, wszak uderzenie sie w klatę u Ciebie nie występuje o czym juz wiele razy mozna sie było przekonać
Biorac pod uwagę ostatni mecz antygolkipera Lisa, rownie dobrze moze wyjść Broda na bramce.
I tak, uważam ze takim meczem można wygrać karierę, no ale do tego trzeba jednak chociaż w C-klasie w piłke pokopać by to zrozumieć, dlatego w 100% rozumiem twoje zbulwersowanie. Ja też jakbys mi napisał o programowaniu, nie wiedziałbym o co lotto..
A Ty wiesz jak nasi bramkarze wyglądają na teningach? Bo na razie jedyne co pokazujesz to ból dupy i cheć "zemszczenia się" na Lisie, nawet kosztem awansu do ósemki. "Ktokolwiek byle nie on" to takie dno intelektualne że nie wiem czego się spodziewasz? Do napierdalania na Plewkę jesteś pierwszy ale jedocześnie uważasz że przeskok z CLJ do Ekstraklasy dla Brody to betka...

Napisz w ilu meczach widziałeś Brodę albo ile teningów naszego drugiego bramkarza widziałeś zamiast dorabiać poronione teorie do własnych frustracji.
Lis jest jedynką mimo że ostatnio gra słabo bo jego jedyny konkurent do miejsca w składzie złapał kontuzję. Tyle. Każdy z nas wolałby lepszego bramkarza, aktualnie takiego nie mamy. Najważniejszy mecz sezonu to nie czas na testy nieogranych piłkarzy. Jakbyśmy mieli w kadrze bramkarza na poziomie Buchala lub Miśkiewicza to by Lis już siedział na ławce, gdzie wyżej wymienieni to też nie jacyś wirtuozi ale wybijają to co w nich leci i nie gubią piłek w polu karnym.

No ale jest jak jest.

Jagul napisał(a):Wyświetl post
A to sformułowanie, że podobno jest słaby to opierasz na jakiś konkretnych opiniach, czy po prostu takie stwierdzenie pasuje do Twojej wizji
Takie info do mnie dotarło, nie jestem w takich kwestiach wyrocznią.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2019 o godz. 12:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 08.04.2019, 12:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
A Ty wiesz jak nasi bramkarze wyglądają na teningach? Bo na razie jedyne co pokazujesz to ból dupy i cheć "zemszczenia się" na Lisie, nawet kosztem awansu do ósemki. "Ktokolwiek byle nie on" to takie dno intelektualne że nie wiem czego się spodziewasz? Do napierdalania na Plewkę jesteś pierwszy ale jedocześnie uważasz że przeskok z CLJ do Ekstraklasy dla Brody to betka...

Napisz w ilu meczach widziałeś Brodę albo ile teningów naszego drugiego bramkarza widziałeś zamiast dorabiać poronione teorie do własnych frustracji.
Lis jest jedynką mimo że ostatnio gra słabo bo jego jedyny konkurent do miejsca w składzie złapał kontuzję. Tyle. Każdy z nas wolałby lepszego bramkarza, aktualnie takiego nie mamy. Najważniejszy mecz sezonu to nie czas na testy nieogranych piłkarzy. Jakbyśmy mieli w kadrze bramkarza na poziomie Buchala lub Miśkiewicza to by Lis już siedział na ławce, gdzie wyżej wymienieni to też nie jacyś wirtuozi ale wybijają to co w nich leci i nie gubią piłek w polu karnym.
.
Wolfy,
z calym szacunkiem badz nie, ale ty jestes jednak lekko .......nięty. Rozumiem ze jak Lis dalej bedzie zapierdalał mecze, a jak powiem że jest cienki to będzie mój ból dupy?O co chodzi z zemszczeniem nie mam pojęcia, ale widzę że lekko Ci przygrzało.
Idźże chłopie, jak zawsze- wszystkowiedzący.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując
Jagul
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30
Stary 08.04.2019, 11:30
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Po meczu z Zagłębiem, bez względu na wynik kilku zawodników z ławki pewnie sobie pogra, ale nie wiem czy my wiążemy przyszłość akurat z rezerwowym bramkarzem, chyba go pożegnamy na koniec sezonu bo podobno jest o wiele za słaby.

Fajnie by było czasem pomyśleć przed napisaniem posta...
A to sformułowanie, że podobno jest słaby to opierasz na jakiś konkretnych opiniach, czy po prostu takie stwierdzenie pasuje do Twojej wizji
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:23.