
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#1
|
|
no napisz co miał zrobić przy tej bramce zamiast dawać gejowskie uśmieszki.
rób zrzutę na lepszego bramkarza haha w głowaj się p..ało |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#2
|
|
Cytat:
Wydaje mi się, że klub podaje liczbę uprawnionych do wejścia na mecz, a nie realną liczbę z kołowrotków. BTW powinni ten catering zlikwidować - od 40 minuty zaczynają się pielgrzymki po kiełbasę a kibicować nie ma komu ![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Hanys
Od: 12.2003
Offline |
#3
|
![]()
MECZE, BRAMKI, SKRÓTY WISŁY Z 20 LAT.
Ponad 1000 GB - coś potrzeba pisz na PW lub e-mail [email protected] 22 płyty DVD, a na nich cały sezon 2017/18 i 2018/19 (mecze, skróty, bramki) oddam za 100 zł + koszt wysyłki |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#4
|
|
Jestem ciekawy jaki wpływ ma postawa Lisa na resztę zespołu. Czy czują się pewnie z tyłu czy mają w głowach że zawsze może wpaść babol jak s....esyn i zmienić obraz meczu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#5
|
|
Griszka - potwierdzam. Górne rzędy D bardzo przerzedzone. C1, C5 wypełnione może w 20%. Nie ma porównania z derbami. Nie twierdzę, że było tylko 20 tys ludzi, ale podana liczba 26 to raczej śmiech na sali.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
Cytat:
![]()
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2016
Offline |
#7
|
|
subiektywnie nie wydaje mi się abyśmy byli w tym meczu lepsi od Piasta , fakt mieliśmy kontry po których moglibysmy strzelic gole , gdyby u nich bronił zwykły bramkarz a nie taki przeuj , niemniejednak subiektywnie drżałem przy każdym ich ataku pozycyjnym , były wielominutowe fragmenty gdy mecz wyglądał jak gierka juniorów z seniorami , a to dlatego że nasz środek pola grał nie na full swoich możliwości (wiadomo sił brakło 3 mecz w tygodniu a ławki nie mamy) , nasz środek obrony - elektryczny , a boki obrony OK , super dają w ofensywie , liczby mają świetne (bramki, asysty) ale jeśli chodzi o defensywe to już z tym gorzej
wiem że zrozumieliście już w jakiej sytuacji jest klub , więc i oceniany jest tolerancyjniej , ale wczoraszy mecz wygladał jak te mniej udane za Kiko , czyli średnio udana destrukcja i od czasu do czasu świetne kontry np z Lechem w Poznaniu , tez niby remis , ale pamiętamy jak było osobiście liczę na wypoczynek naszych piłkarzy przed Lubinem, bo tego im aktualnie brakuje najbardziej i 3majmy kciuki za powrót Kuby , bo Wasyla jak wiadomo nie będzie "To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać "![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
#8
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#9
|
|
Kiko to sie nadawal tylko na dyr sportowego bo mial nosa do dobrych tanich grajkow. Eh jak przypomne sobie LLoncha :(
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#10
|
|
Ja wiem że Piast, ale popatrzcie w tabele, popatrzcie kto ile punktów zdobył wiosna i co Wam z niej wyjdzie? Że Piast to najlepsza drużyna 2019 roku w Polsce. Fragmentami oddaliśmy im pole ale ilość akcji jaka stworzyliśmy mogliśmy spokojne zamienić na minimum 2 bramki wiecej:
Setka Peszki Setka Kołata Karny Pietrzaka Gol że spalonego Boguskiego Strzał Savicevicia A tu narzekania że zagraliśmy jak za Kiko... Litości. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
#11
|
Wczorajszy mecz przyzwoity, mogło skończyć się w każdą stronę, remis sprawiedliwy. Szkoda punktów w Sosnowcu, bo dziś bylibyśmy już pewni swego... |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#12
|
|
Obaj mamy rację, bo Piast był najlepszy na wiosnę do 4 kwietnia a po 29 kolejce jest najlepsze Zagłębie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#13
|
Gdyby nie Sławomir to wyglądałoby to źle, ale śmiem twierdzić, że jakby był Kuba, to byśmy to wygrali
Ostatnio edytowane przez regan : 07.04.2019 o godz. 14:40.
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2014
Offline |
#14
|
|
Chciałem stanąć w obronie Lisa. Nie ma najmniejszego sensu napierdzielać na niego bo to nasz zawodnik i tylko możemy go kompletnie zdołować. Owszem, wczoraj pozawalał ale czasami trzeba przyjąć że życiowego doświadczenia za darmo nikt nie dostaje. A więc Mateusz trzymaj się. A na pocieszenie przypomnę takie zdarzenie. Jest chyba rok 1995,mecz Hutnik - Tychy, w bramce gości stoi Jerzy Dudek mający tyle lat co Mateusz teraz. I pojawia się strzał kogoś z Hutnika z ok 35-40 metrów. I Dudek to puszcza... Wstyd i żenada, a potem... taka kariera.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#15
|
|
30.05.2006 r. - Kuszczak puszcza bramkę strzeloną z pola karnego.... Kolumbii.
10.08.2006 r. - Kuszczak podpisuje kontrakt z Manchesterem United. Ja ogólnie jestem ciekawy jak z finansami klubu w tej rundzie (nie piszę o całokształcie bo wiem, że mamy długi). Wszak poprzedni zarząd twierdził, że gdy na Wiśle będzie frekwencja w okolicach 15-25 tys. (nie pamiętam dokładnej liczby) to nawet sponsor na koszulki będzie niepotrzebny.
Ostatnio edytowane przez Brozinho_23 : 07.04.2019 o godz. 15:21.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu
Offline |
#16
|
|
Ja tylko jeszcze raz powtórzę.
Na mecz z Zagłębiem Lis jest najlepszym bramkarzem i niech go Wisła weźmie do jakiegoś psychologa sportowego by zapomniał mecz z Piastem. ![]()
Statystyki Wisły na wykresach: https://canva.link/yvdnxcdu2c27ql1
Na razie świętowanie awansu
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#17
|
|
Pierwsza połowa dla Piasta ,druga dla nas,czyli remis.Piast lepszy "na oko" a my mielismy wiecej setek czyli remis.
Jednak Piast gral jak gral Valencia ktory robi tam grę,wyciagnijcie jego+ ich podstatwowego obronce i mozemy zagrac zeby bylo po równo,takie glupie gdybanie ale tak tez mozna na to popatrzec. Kuba to jakies 70% zespolu,bez niego druzyna jakby traci charakter.tez smiem twierdzic ze z Kuba bysmy wczoraj jakos wygrali. No i ten Lis ,nowy bramkarz potrzebny na wczoraj jak niechcemy babola za babolem ,jak za Pawełka.On nawet porządnie piłki złapać nie potrafi. No i jeszcze na C+ mecz i Mielcarski,az kipialo z niego niechecią do Wisly,obsesja czy cos ,chłop wszedzie widzi jakies "ale" przy naszych akcjach, przy akcjach rywali szybciutko chce powtorek bo moze tam coś było ,co wiecej po 10 minutach byl pewny ze Piast wlepi nam kilka goli, serio dawno nie slyszalem tak chamowatego komentowania meczu.Z Węgrzynem sie przescigają w tej niecheci do Wisly.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 07.04.2019 o godz. 19:01.
![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#18
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2010
Offline |
#19
|
|
Utrzymajmy tą frekwencję w rundzie finałowej, to zaczną o nas gadać za granicą
![]()
Czesiu... Co ty robisz zarazo
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#20
|
|
Wygrywając w Lubinie niezależnie od pozostałych wyników będzie duża szansa na pierwszą czwórkę na koniec sezonu. A jak Piast przegra (choć na to mała szansa) to i na podium. Tak więc wtedy pewnie by udało się sprzedać jeszcze kilka tysięcy pakietów na finałową rundę bo pewnie takowe zostaną wprowadzone do sprzedaży i frekwencje powinno udać się utrzymać, a jeżeli wyniki od 31 kolejki będą korzystne to i z pewnością poprawić. W przypadku braku awansu do górnej ósemki może być o to ciężko. :(
Ostatnio edytowane przez Brozinho_23 : 07.04.2019 o godz. 19:31.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#21
|
|
Kuba nie grał przez zatrucie pokarmowe. Siedział w domu ale po pierwszej połowie przyjechał na stadion bo nie mógł usiedzieć
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#22
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#23
|
|
ze skyboxowych korytarzy na których miałem przyjemnosc byc, prócz Kuby
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2019
Offline |
#24
|
|
Dobry wieczór wszystkim,
My jako kibice jesteśmy wielcy , ale ..................... Dla ostudzenia komfortu psychicznego ......... i somozadowolenia pod względem ilości kibiców na meczu. Wartość podana przez organizatora nie jest wartością/ilością kibiców z kołowrotka meczowego obecności na trybunach tylko z summarum sprzedanych na ten mecz biletów + abonamenty . Na stadionie na 100% nie było obecnych 26.010 widzów , każdy to z obecnych powie. (Wisełka rządzi w Krakowie) Na "C" szmatka (mała co prawda, ale wisiała) Sharks -ów była zawieszona. ![]() Pan Jarek Królewski twierdził ,że jako współwłaściciel klubu na to nie zezwoli. Być może tym ujął (mnie na pewno) darczyńców biorących udział w różnych akcjach pomocowych dla Wisły , a teraz milczy zerojedynkowo jak zaklęty w tej kwestii chociaż obelgi kierowane w kierunku żydów opłacił sowicie z klubowej kasy. Doping pod kierownictwem ULTRA -sów był wspaniały. Głos mam zdarty na maxa. Członkowie Socios obecni w wymiarze zauważalnym dla członków. Prezes Witek obecny , ja obecny , jeszcze dwóch obecnych na walnym zgromadzeniu rozpoznałem na "trybunie " H" Musimy jednak jako Socios być bardziej rozpoznawalni dla ogółu kibiców. ![]()
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#25
|
|
kolejny mecz który chciało sie ogladac i ogladało sie bardzo dobrze.
Patrząc na papier, remis brałbym w ciemno. Szkoda ze Lis s.......ił ten mecz, dlatego na Lubin postawiłbym na tego typa z Opola (imho, tak sie robi kariere) Mateusz juz wystarczająco nam meczy s.......ił, czas na ławkę albo do Szamotuł na naukę. W drużynie póki co mały szpital. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#26
|
Widziałeś go chociaż raz w życiu w akcji? Czy po prostu zakładasz że każdy z ulicy będzie lepszy od Lisa? Co oczywiście jest bzdurą, bo Lis broni trudne piłki pomiędzy okazjonalnymi babolami i świetnie gra nogami. Siedziałby na ławie gdyby nie pech Buchalika, a ten koleś z Opola jest u nas tylko po to, żeby w przypadku kartki lub kontuzji naszego ostatniego bramkarza w kadrze rękawic i dresu nie musiał zakładać Rafał Boguski. Nie mamy ławki i tyle w temacie - wymyślanie debilnych rozwiązań niczego tu nie zmieni. Po meczu z Zagłębiem, bez względu na wynik kilku zawodników z ławki pewnie sobie pogra, ale nie wiem czy my wiążemy przyszłość akurat z rezerwowym bramkarzem, chyba go pożegnamy na koniec sezonu bo podobno jest o wiele za słaby. Fajnie by było czasem pomyśleć przed napisaniem posta... ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#27
|
![]() Biorac pod uwagę ostatni mecz antygolkipera Lisa, rownie dobrze moze wyjść Broda na bramce. I tak, uważam ze takim meczem można wygrać karierę, no ale do tego trzeba jednak chociaż w C-klasie w piłke pokopać by to zrozumieć, dlatego w 100% rozumiem twoje zbulwersowanie. Ja też jakbys mi napisał o programowaniu, nie wiedziałbym o co lotto.. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#28
|
Napisz w ilu meczach widziałeś Brodę albo ile teningów naszego drugiego bramkarza widziałeś zamiast dorabiać poronione teorie do własnych frustracji. Lis jest jedynką mimo że ostatnio gra słabo bo jego jedyny konkurent do miejsca w składzie złapał kontuzję. Tyle. Każdy z nas wolałby lepszego bramkarza, aktualnie takiego nie mamy. Najważniejszy mecz sezonu to nie czas na testy nieogranych piłkarzy. Jakbyśmy mieli w kadrze bramkarza na poziomie Buchala lub Miśkiewicza to by Lis już siedział na ławce, gdzie wyżej wymienieni to też nie jacyś wirtuozi ale wybijają to co w nich leci i nie gubią piłek w polu karnym. No ale jest jak jest. Takie info do mnie dotarło, nie jestem w takich kwestiach wyrocznią.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.04.2019 o godz. 12:27.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#29
|
z calym szacunkiem badz nie, ale ty jestes jednak lekko .......nięty. Rozumiem ze jak Lis dalej bedzie zapierdalał mecze, a jak powiem że jest cienki to będzie mój ból dupy?O co chodzi z zemszczeniem nie mam pojęcia, ale widzę że lekko Ci przygrzało. Idźże chłopie, jak zawsze- wszystkowiedzący. ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#30
|
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|