
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
#11
|
|
Mimo, ze temat o trenerze, to wg mnie powinien zostac i Sławek i jesli to mozliwe i jest coś na rzeczy, to przyjsc Szymon Pawłowski, bo 90% gry Sosnowca to wlasnie on. Poza tym w koncu mielibysmy ekstra sytuacje na skrzydłach i konkurencje w zespole. Kuba, Sławek i Szymon Pawłowski. Kazdy mogacy grac na przemiennie na kazdej stronie i kogos na zmiane, bo wszyscy maja juz swoje lata i te 15-20 ostatnich minut meczu idealnie na zastepstwo np. Slawek schodzi Pawłowski wchodzi.
|
|
|

|
||||||
|
|