
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Tak mnie naszło po przeczytaniu posta któregoś z kolegów. Nie warto by było wrócić do starej tradycyjnej nazwy sektora? Sektor X, jak to pięknie brzmi. Niech będą A B X D itd... Zmienionoby herb, nazwę czy barwy byłaby wojna jakich mało. Zmieniono adres i nikt nie mówi R20 tylko R22. Wróćmy do historycznej nazwy i niech każdy dumnie mówi idę na dychę. Gdzie masz karnet? Na dziesiątce. Niech zniknie to jeb.ane C
![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline |
#2
|
|
+1
10znakow ![]()
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
#3
|
Dawna "dziesiątka" coś reprezentowała - i jeśli chodzi o doping i w innych aspektach Obecne C - każdy widzi jak jest. Może jeśli by poszło w dobrym kierunku to za kilka lat. Ale na razie to byłby to wstyd dla ludzi, którzy tworzyli tamta atmosferę. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków Pszona (AD1968)
Online |
#4
|
|
pomysł dobry , ale tak jak napisał Coglin, nie teraz , nie ten czas, wielu z nas ma sentyment i wiele dobrych wspomnień związanych z dawną X i niech tak pozostanie
![]()
wazne są tylko te dni na które czekamy"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#5
|
|
Zły dział i była już kiedyś poruszana kwestia tego tematu. X coś sobą reprezentował i było to wyjątkowe miejsce, które zostało zrównane z ziemią i zastąpione czymś nowym.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#6
|
|
heh zwykle wzniecam pożar na tym forum |
||
|
|
Junior Member
Od: 03.2017
Offline |
#7
|
|
I tak wszyscy by wymawiali jako sektor "iks"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#8
|
|
Sektor X,szacunek ,duma ,i to ze stoją tam prawdziwi Wislacy.
Młody musial poczekac i zasłużyć zeby być godnym tam stanąć. To byly czasy.I zostawcie ten sektor juz w spokoju. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#9
|
|
Sektora X już nie ma, a jeśli ktoś jest jego spadkobierca to... D.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#10
|
|
Spadkobierca czy dawca ?
![]() ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#11
|
|
Jacy sentymentaliści...
Jak dla mnie X to ludzie nie miejsce. Tradycje trzeba pielęgnować i trzymać zasady a nie ją do grobu wrzucać. Żyleta poszła za bramkę i to nie reklama żyletek tylko ludzie, którzy tworzą atmosfere na Legii. U nas zaś odwrotnie. X odeszło wraz z koparkami. Ja zawsze nasz młyn nazywam X i będę go tak nazywał, bo X to jest dla mnie ludzie, atmosfera, klimat a nie miejsce, czy sentymenty. To prawda, że czasy się zmieniają, ale to nie powód, żeby tradycje zakopywać do grobu. Gdybyśmy tak ze wszystkim robili, to wiele idei, wartości poszłoby w chu.j ale to nie o to chodzi Może czas na nowe otwarcie z wielką pompą i szansa na coś mocnego, coś czego będzie zazdrościć cała kibicowska Polska, coś co przejdzie do historii i będzie wspominane przez lata. Trzeba się na to otworzyć, potencjał jest niesamowity a X jako synomim wyznaczania nowych, wielkich standardów Jestem za! ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#12
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#13
|
|
We Wrocławiu kibice nazywają swój sektor "Oporowska" - niestety na stadionie cały czas jest sektor B. Szkoda czasu dawnej X nie przywrócą żadne odgórne działania. Wczoraj na E też było nieźle....
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#14
|
|
To niech D będzie dziesiątką. Tam widzę te same twarze co kiedyś. Stara wiara. Zawsze są
![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
#15
|
|
Ludzie, to już nie wróci, a z roku na rok jest gorzej ...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
#16
|
![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
#17
|
|
Magia i piękno historii X skończyły się wraz z odejściem Guliego od prowadzenia dopingu.
![]()
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 10.2018
Skąd: Kraków
Offline |
#18
|
|
Temat raczej do zamknięcia. Klimatu sektora X i tej atmosfery nic nie wróci.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#19
|
|
No z obecnymi rządzącymi klubem i ich nastawieniem to nawet trudno o namiastke. Zresztą inne czasy, inny stadion... Nowe stadiony zostały pobudowane to większość klimatu zostało zatracone, i mówie ogólnie o wszystkich ekipach w Polsce.
Ostatnio edytowane przez Flinston : 18.03.2019 o godz. 20:48.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2019
Offline |
#20
|
....pamiętam ..... piękne czasy ....papieros ...0/5 L ...sędzia kalosz ...szacunek dla starszych kibiców to wszystko to co charakteryzowało X (dziesione) ![]()
|
|
|