
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
|
|
Przecież UW nie wydawała żadnego oświadczenia o bojkocie.
Ostatnio edytowane przez Coglin : 15.03.2019 o godz. 13:11.
![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
|
|
Jeśli według was wrzucanie wszystkich do wora jest ok, to super rzuciłbym zakazy nawet na ludzi.
|
|
|
|
Member
Od: 12.2008
Offline |
|
|
A ja osobiście myśle że doping będzie przynajmniej przez 1 połowe
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
|
A no to jeżeli to ich obowiązek, to przepraszam
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2003
Offline |
|
|
Cytat:
![]()
Ddf
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Ja nie rozumiem niektorych ludzi ktorzy sami nic nie robia bo nie biora w niczym udzialu a najbardziej ich obchodzi to czy ultrasi beda na meczu czy nie bo moze sie obrazili. Nikt nikogo nie zastrasza ani niczego nie zabrania. Brakuje Ci dopingu wiec zajmij sie tym ogarnij kolegow i wejdz na gniazdo.Ale zapomnialem ze Ty na Wisle jestes od swieta i mimo to dajesz sobie prawo oceniac innych tych ktorzy przez dlugie lata to ciagneli poswiecajac swoj wolny czas
|
|
|
|
Guest
|
|
|
Skoro zbierają kasę na oprawy (przed meczem z Pogonią też stali z puszkami) to chyba powinno być to poczytywane w kategoriach obowiązku.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Wsrod ludzi ktorzy na te oprawy wrzucaja Ty wrzucasz wrzuciles ?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
Nie, bo akurat w tym przypadku cały zorganizowany ruch kibicowski mówi raczej jednym głosem apropo cenzury trybun przez obecnie rządzacych, więc nie kłam że WSH zastrasza i zabrania UW tego czy tamtego. Jak dla Ciebie normalnym jest to że zarząd zakazuje wszystkiego co uzna za kontrowersyjne, prowokacyjne, czy nie poprawne politycznie, i nie tyczy się to tylko flag z rekinem, bo jak widać flagi z przekreśloną gwiazdą chociażby też są dla nich nie akceptowalne, bo według nich zachęcają do nienawiści i agresji? Prawda jest taka że UW ma całkowicie ograniczone pole działania, bo nawet nie mają wolnej ręki w tworzeniu opraw, wyobraź sobie taką sytuację malują oprawę siedząc dzień i noc, poświęcając na to swój prywatny czas, a tu przychodzi dzień meczu i klub uznaje oprawę za prowokacyjną czy tam kontrowersyjną i nie wpuszcza jej? Wyobraź sobie sytuacje że na przykład UW chce się dołączyć do reszty kibicowskiej Polski i namalować transparent dotyczący obecnej sytuacji politycznej w kraju, w której się wpycha LGBT do szkół i agresywnie atakuje dzieci, UW robi transparent wyrażając swoją opinie na ten temat jak w Warszawie czy Gdańsku, i wyobraź sobie że jest znowu blokowany na wejściu. Mogę setki przykładów podać tego jak obecna sytuacja jest zupełnym zaprzeczeniem ducha Ultras, głównie chodzi mi o to że cokolwiek zarząd uzna za kontrowersyjne jest z miejsca banowane, a to że zarząd jest bardzo wrażliwy na tym punkcie to podejrzewam że pod bana może podejść mnóstwo rzeczy. W takich warunkach ruch Ultras już nie jest ruchem Ultras. i jeżeli tego nie widzisz to już nie mój problem.
Ostatnio edytowane przez Flinston : 15.03.2019 o godz. 17:04.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
|
|
Heh
może zrobi ktoś temat o kibicowaniu Nie chce mi się nawet pisac i tłumaczyć pewnych rzeczy bo to nie miejsce, ALE !! Po pierwsze: okładanie swoich to nie nowośc, sam byłem świadkiem co się działo z "wolontariuszami" na zapisach na wyjazdy :/ Po drugie: 1500 biletów dla pejsów... heh ktoś pisał WINCYJ, tylko nie skumał faktów, że Wisłocki od samego początku dmucha na zimne, dla niego ważniejszy jest WZGLĘDNY spokój na trybunach w kontekście odwrócenia uwagi od złego PR i dla załatwienia potencjalnego inwestora czy nowych sponsorów - nikomu nie jest na ręke oglądać bydło. Wincyj piniendzy za kilkaset biletów vs potencjalne problemy i mega poważne straty -- niektórzy nie mają mózgu, nie potrafią kalkulować, nie mają POJĘCIA O EKONOMII, BIZNESIE na poziomie monopoly nie wspominając o cięższych grach komputerowych EHHHH Płakać się chce... 1500 i zamknięte sektory na G jak najbardziej logiczne i zrozumiałe. Dla mnie piękna chwila była gdzieś około 70 minuty przy stanie 0:3 jak cały stadion zerwał sie.... było pięknie i liczę na spontaniczny doping - dla mnie ok. Płaczecie o braku dopingu jakby to był ostateczny koniec, nie nie będzie tak. Nie chcą dopingowac to uj na ryło i tak ludzie będą śpiewać. Chodziłem na dawny sektor X, byłem zażenowany pokemoństwem, które se nazwe C obrało gwałcąc tradycję i co? I mam wyebane na jakiś zorganizowany doping, bo sami ludzie się zorganizują, jakbyście chodzili na mecze dłużej niż od 2011 roku to skumalibyście.. Nie chce mi się dalej pisać bo można wiele, a szkoda klawiatury - planuje mieć mcbooka 5 lat Elo, piszcie dalej o cenzurze na stadionie i jednocześnie popierajcie PIS LOLPs: Poboili UW wuahhahah jezus !! jakież to nowe !! odkrywcze!! Powaznie PS@: Boże co zrobimy
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 15.03.2019 o godz. 22:04.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D
Offline |
|
Jakby dostali 2000 biletów co takiego by się stało? Dlaczego by było bardziej niebezpiecznie, by były problemy i mega poważne straty. Dlaczego nie będzie tego wszystkiego jak przyjdzie ich 1550? Zwłaszcza że im ich więcej tym więcej potencjalnie "normalnych" kibiców, bo bojówka i wszyscy "zasłużeni" i tak dostali bilety z pierwszej puli. Jeszcze rozwiń temat ekonomi tego wszystkiego jakbyś mógł. Tak dla ciemniaka który nie ogarnia monopoly. ![]()
Wisła Kraków
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Klub wycofał się z organizacji wyjazdów? Wcześniej było info, że okey będą organizowane.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
|
Tak, więc ewentualna burda (np w ramach rewanżu za rakietnice) przyniesie WIĘCEJ strat (szczególnie PRowych i binarnych :]) niż zarobek z tych powiedzmy 2tysięcy biletów. Czyż to nie prosty rachunek ekonomiczny? Dlatego większość G jest zamknięta, dlatego pejsy mają tyle biletów. Nie powiesz chyba, że dajesz 100% gwarancję na to, że nic się nie stanie - może nawet bufor zniknąć. Dlatego pisałem, że dla mnie zrozumiałe jest dlaczego na G jest więcej wolnego miejsca niż sprzedanego.
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 17.03.2019 o godz. 14:00.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
|
|
Tak, bo to lata 90 ... Gówno się dzieje na tych stadionach i gówno dziać się będzie. Tworzenie na siłę paniki jak i w TV, gdzie rodziny z dziećmi nie mogą przychodzić na stadion, bo tam porywają i mordują. Samo g3 jako bufor spokojnie wystarczy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
|
Poza tym daleko nie trzeb szukać: akcja ległej na jagielloni czy ostatni mecz Okocimski vs Tarnovia pomijajc fakt, że tam stadion jak na clepardii. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
|
|
Przecież siatki są pomontowane to o jakim wy rzucaniu piszecie kalafiory?
![]() ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
|
|
A no tak, są siatki wiatro i kuloodporne siatki, w sumie racja ,można upchać na G 10koła
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Krakow
Offline |
|
![]() ![]()
Tylko Wisła!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline |
|
|
Jarek Królewski bardzo optymistycznie o licencji. Pożyczka 4 milionów nigdy nie będzie próba naciagania klubu na większy zarobek przez naszych obecnych właścicieli. Nie są też skorzy sprzedać klub pierwszemu lepszemu inwestorowi. Mają plan na nowy sposób skautingu i zbierania danych o przyszłych piłkarzach Wisły.
Sprawą flag, pobicia i innych rzeczy Krolewski się nie zajmuje tylko ktoś inny. Na razie nie ma zmiany stanowiska w sprawie flag ale Jarek już się nauczył ich poszanowania. Fajny wywiad na pewnej stronie od godziny dostępny |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Gdzie ten wywiad?
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
|
|
Na sport.pl
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
Za końcówke pochwaliłem, a około 20 minuty brzmi to bardziej pesymistycznie, wątpie by się dogadali w tym sezonie, zarząd za bardzo boi się reakcji mediów. http://www.sport.pl/pilka/7,65037,24...-zaczepki.html
Ostatnio edytowane przez Flinston : 19.03.2019 o godz. 00:09.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline |
|
|
Wywiad tutaj. http://www.sport.pl/pilka/7,65037,24...l#s=BoxMMtImg1
Spinka Królewskiego z Filipiakiem cieszy Zaznajomienie się o ważności flag przez Jarka też ważne jeśli chodzi o przyszłość ruchu Ultras
Ostatnio edytowane przez donecki : 18.03.2019 o godz. 23:27.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
|
|

|
||||||
![]() |
|
|