
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 01.2019
Offline |
#11
|
|
WP@
"W poniedziałkowy poniedziałek na stadionie Wisły pojawiło się rekordowe 21.289.oo widzów, z czego 1.527 stanowiły kobiety, a prawie 700 dzieci do lat 12." CZYNY NIE SŁOWA (tak było, chyle czoła) Może WP@ sarkastycznie opisała stan naszych kibiców , może ja za bardzo jestem wyczulony na media, może Eurosport ma fatalne nagłośnienie na otoczenie zewnętrzne w relacjach telewizyjnych tz doping i odbiór akustyki z boiska .... może . Doping był kapitalny, zero transparentów o niekorzystnym wydzwięku, zero rekinuf ..... to była FANTASTYCZNA OPRAWA I DOPING "C" Gratulacje i szacun na maxa dla całego wysokiego "C" Dywagacje na temat dopingu "C" trybuny bezzasadne to są tacy sami wielcy i wierni kibice jak wszyscy wspierający Wisłę w różnych akcjach Jesteśmy qrwa wielcy ponad wszystko !!!! BRAWO ![]() Brava dla nas wszystkich ![]() ![]()
|
|
|

|
||||||
|
|