
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 09.2018
Offline |
|
|
TS jako skompromitowany twór zaraz może być wyruchany na gruntach. Chyba wszystko ku temu zmierza.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
|
|
W TSie nawet nie mają tak podstawowej wiedzy... i oni są pewni, że są teraz właścicielami?
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2007
Offline |
|
Dziś, żeby mieć pakiet z C+ nie trzeba już płacić 100 zł. Gwarantuję Ci. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2013
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline |
|
|
W Netii jest za 40 zł. Ale na przestrzeni lat to i tak są kolosalne straty dla firmy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2006
Skąd: 4 km od R22
Offline |
|
|
Nie księgowych, tylko gdzieś ostatnio był artykuł o wpływach NC+ z tytułu abonamentów w kontekście właśnie problemów Wisły i taka cyfra mi utkwiła. Pierwsza jest Legia z ok 150 tys, a razem z nami Lech na podobnym poziomie.
I zakładam że C+ można kupić w necie, za pośrednictwem kablówke itp. ale dla głownej platofrmy tak czy inaczej jest to utrata KLientów i gigantyczne sumy. A tak przy okazji darowałbyś sobie nic nie wnoszącą kpinę, a raczej skup się na merytorycznej wymianie informacji. |
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2018
Offline |
|
|
No i licencja zawieszona.
|
|
|
|
Member
Od: 12.2018
Offline |
|
|
Dzieje się źle i bardzo dobrze źle bo wisła upada. Ale dobrze bo jest sytuacja bardzo nagłośniona o tym co się w środku działo. Teraz już chyba nikt by nie przystał na zbiorowy bojkot, który miałoby zapoczątkować skwk lub sharks. Bo każdy wie co się dzieje i tylko chyba takimię drastycznych metodami można było to ukrucic. Po burzy zawsze wstaje słońce licencja co najwyżej jest zawieszona jeszcze mamy czas. Ja liczę że wszystko będzie dobrze
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2010
Offline |
|
|
Już nocki nie można odespać masakra ile nowości ... jest jakaś ankieta odnośnie abonentów NC+?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2006
Skąd: Kraków - Podgórze
Offline |
|
|
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ek...krakow/l7sncjq
Cytat:
No po prostu jaja |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2006
Offline |
|
|
A tak w ogóle to chyba pora na wjazd na białym koniu pana filipskiego
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Już nawet Leśny 7 nam pomóc proponuje jesteśmy w czarnej dupie i już nawet chyba zwieracz się zamknął.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2002
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Komunikat PZPN:
Na podstawie pkt. 4.3.5 lit. a i b Podręcznika Licencyjnego dla Klubów Ekstraklasy na sezon 2018/2019 i następne, Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN zawiesiła Klubowi Wisła Kraków SA przyznaną w dniu 15 maja 2018 roku licencję nr 14 na rozgrywki Ekstraklasy w sezonie 2018/2019 w związku z naruszeniem kryteriów P.02 i L.04 oraz punktów 4.2.2; 4.1.2.6 Podręcznika Licencyjnego. Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN postanowiła zawiesić Wiśle Kraków SA licencję ze względu na niejasną sytuację prawną Klubu oraz w związku z licznymi naruszeniami postanowień Podręcznika Licencyjnego. W pierwszej kolejności wskazać należy, że z Klubu wychodzą sprzeczne i niepokojące informacje. W dniu 22 grudnia 2018 roku Klub na swojej stronie internetowej poinformował, że Towarzystwo Sportowe âWisłaâ Kraków nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA, jak również, że Zarząd oraz Rada Nadzorcza Klubu złożyły rezygnację. Następnie 2 stycznia 2019 roku Klub poinformował, że unieważniono umowę przejęcia Wisły Kraków SA przez Panów Vanna Ly i Matsa Hartlinga. Z kolei Pan Vanna Ly stoi na stanowisku, że skutecznie nabył akcje Klubu Wisła Kraków SA. W tym miejscu wskazać należy, że o żadnych z powyższych zdarzeń nie została poinformowana Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN, zgodnie z obowiązkiem informacyjnym wynikającym z kryterium F.07 oraz z pkt. 4.1.2.7 w przypadku zbycia akcji Wnioskodawcy lub Licencjobiorcy przez ich dotychczasowych akcjonariuszy, co bezsprzecznie stanowi ich naruszenie. â Komisja podjęła decyzję o zawieszeniu licencji ze względu na brak kontaktu ze strony poprzednich bądź nowych właścicieli Wisły Kraków. Tak naprawdę wszystkie informacje dotyczące klubu czerpiemy tylko z doniesień prasowych, nie mieliśmy bezpośredniego kontaktu z władzami klubu. Nie wiemy, kto jest teraz oficjalnie właścicielem Wisły, kto zasiada na stanowisku prezesa i kto zarządza klubem. Rozumiemy, że wydarzyły się rzeczy formalne, o których my nie zostaliśmy formalnie poinformowani. Nie wiemy tak naprawdę, kto jest licencjobiorcą. To naruszenie zasad zawartych w Podręczniku Licencyjnym, stąd nasza stanowcza reakcja. W trybie natychmiastowym zawieszamy Wiśle Kraków licencję na grę w Ekstraklasie. Czekamy na formalne wyjaśnienia oraz informacje z klubu. Kolejny raz zaprosimy również uprawomocnionych przedstawicieli Wisły na najbliższe posiedzenie plenarne Komisji, aby przedstawili nam obecną sytuację właścicielską i finansową oraz plan działania na najbliższą przyszłość â powiedział nam Krzysztof A. Rozen, Przewodniczący Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN. ![]()
CZY WYGRYWASZ, CZY NIE !!! ZAWSZE JA KOCHAM CIĘ !!!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza
Offline |
|
|
No właśnie Panie @filipski, może powiesz nam coś nowego odnośnie calego tego cyrku
Odnośnie licencji dla Wisły rozumiem że w momencie jej zawieszenia aktywuje się klauzula na podstawie ktorej nasz tercet egzotyczny będzię musiał przelać bańkę Wiśle? Powód: licencja
Ostatnio edytowane przez Wisła V : 03.01.2019 o godz. 15:43.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2017
Offline |
|
|
Przecież napisał, że pojawi się tutaj jutro.
![]()
Probierz cwel! Ole ole ole! AUUU AUUU!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
|
|
Pojawi się jutro sypnie ogólnikami i dostosuje fakty do swojich myśli.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
|
|
....a, klub się wali, a Wy czekacie na jakiegoś po.... filipskiego, żeby Wam się tlumaczył?
Serio ....a? ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2007
Skąd: Czeladź
Offline |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: Stara Krowodrza
Offline |
|
|
nie czekamy tylko po prostu chcę żeby publicznie przyznał się że chuja wiedział i sypał ogolnikami.. Chociaż szczerze powiedziawszy przy tym całym cyrku i braku logiki już chyba nic mnie nie zaskoczy.. Trzeba czekac co przyniesie Nam kolejny tydzień, dzień godzina itd...
![]() |
|
|
|
Junior Member
Od: 01.2019
Offline |
|
|
|
Junior Member
Od: 12.2018
Offline |
|
|
Niesamowite, że ktoś jeszcze wspomina o tym skompromitowanym dzbanie mitomanie filipskim, w momencie kiedy są ważniejsze sprawy niż anonimowy bajkopisarz z forum, który nigdy nie podał żadnego konkretu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2007
Offline |
|
![]()
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
|
|
Już po Arseniću, brawo, teraz następni, zanim TS się ocknie to nie będzie już 3/4 drużyny.
https://gazetakrakowska.pl/wisla-kra...857.1487749943 |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2011
Offline |
|
Za oskarżanie Socios o związki ze skompromitowaną ekipą powinien być dożywotni ban w obecnej sytuacji. Takie głosy świadczą o lobbingu na rzecz gangsterki albo o głupocie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
|
|
Wierzysz, że TS się ocknie? To już jest koniec. Ciekawe czy na sezon 2019/20 ktoś sformułuje sekcję piłkarską?!
![]()
What's new?
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|