
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2005
Skąd: C4
Offline |
|
|
Dobrze Wam tu filipski pisał. Śmialiście się na sb z pana Ly i się pochorował. Niech szybko wraca do zdrowia bo w USA opieka medyczna podobno droga.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
|
Mega szopka. Ślady właśnie zostały zatarte.To nie pierwszy teatrzyk w najnowszej historii Wisły .Pytanie kto jest reżyserem tego komediodramatu.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2011
Offline |
|
![]() |
|
|
|
Member
Od: 12.2018
Skąd: SKAWINA
Offline |
|
|
Chwila moment, dziennikarze którzy maja kontakt z tym całym Pietrowskim powinni zweryfikować czy to on stoi za tym oświadczeniem czy to jest jakaś robota "kumatych".
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Krakow D-303
Offline |
|
|
Ku.wa a ja wciąż wierzę w ten przelew. Tylko ja czy ktoś jeszcze?
Oświadczenie w stylu Pietrowskiego, ale jak będzie kasa to wybaczam i jestem myślami z Panem Ly . Jak nie to przestaje być naiwny co najmniej do nowego roku.... |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
|
|
Moze smog mu zaszkodzil
![]() W Wisle ostatnimi dniami sie nie przelewa ![]() ![]() |
|
|
|
Lokalny Patriota
Od: 05.2005
Offline |
|
|
Tak - ja wierzę. Zapewne jutro poproszę o skasowanie mojego konta, bo przecież dać się nabrać takim hochsztaplerom to wstyd, ale co mi pozostało. Jak można było do takiej sytuacji dopuścić. Nie wierzę.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2015
Offline |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
|
![]()
Ostatnio edytowane przez heoij : 30.12.2018 o godz. 20:54.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Offline |
|
![]() Ale przelewu nie będzie. ![]()
Życie bym dał za krakowską Wisłę....
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2008
Offline |
|
|
Nhitman prawdopodobnie tą osobą z NH jest Pan S i nie jest pomazańcem Miśka tylko Zielaka i na obecną chwilę on stanowi problem jeśli chodzi o WSH. W samym WSH członkowie są podzieleni i działają w tej sprawie osobno. Tak jest w każdym środowisku, że nie można wszystkich wsadzić do jednego wora.
Wiem, że zaraz za ten post dostanę pewnie jakieś inwektywy, że mam czelność stać za Miśkiem, będzie wyszydzanie, że biedny itp. ale mam, to głęboko w dupie. M nie jest święty, ale największy gwałt na klubie zrobiła opcja Zielaka i dalej robi (oni też stanęli w obronie DD, gdy na jednym ze spotkań druga strona domagała się linczu). M poszedł siedzieć, to wtedy poszły wszelkie hamulce w dojeniu z klubu i nawet można, to wywnioskować z wywiadu Bońka, gdzie w czerwcu sytuacja nie była tragiczna. Odnośnie przelewu na 300 tyś już pewna osoba napisała, że trafił na konto TS, a nie SKWK i z tego poszło 130 tyś dla Marzenki i 100 dla DD. Nie, nie bronię M, ale nie jest winien całego zła i kilka osób nawet wspominało tutaj o całej tej sytuacji. Dobra teraz możecie mnie atakować. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Jutro pewnie info, że oświadczenie fałszywe i, ze to był sabotaż...
![]()
"Kradzione szczęścia nie daje..."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
|
|
tu już tylko można zacytować ostanie słowa pilotów samolotu Ił-62 "Kościuszko"
Dobranoc, do widzenia! Cześć, giniemy! https://youtu.be/pP-3Da8bgE8?t=1168 |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2009
Skąd: Katowice
Offline |
|
|
Tak jak Filipski byl w stanie przyciagnac moja uwage - ze moze faktycznie jest cos na rzeczy i obserwujemy akcje sluzb specjalnych w wykonaniu TSu wobec nowych wlascicieli, tak teraz to juz jedyne o czym jestem w stanie pomyslec, to to, ze byc moze to jest sposob by nam nie wiem, oslodzic albo pokazac, ze IV liga i upadek to cos czego wrecz potrzebujemy i powinnismy oczekiwac. Poziom zenady, kompromitacji i cyrku jest tak wysoki, ze mimo, ze wiem, ze to sie przytrafia mojemu klubowi nie potrafie sie juz nie smiac. To oswiadczenie sprzed pol h to po prostu sie poplulem ze smiechu jak je zobaczylem. Moze tak ma byc? Mamy wlasnie byc doprowadzeni do takiego stanu, ze IV lige z pocalowaniem reki bedziemy brac byle tylko przerwac to co sie teraz wyprawia. To jest juz jedyna mozliwosc jaka obecnie widze.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2016
Skąd: Cholerzyn
Offline |
|
|
Komunikat napisany na twierze wygląda tak fatalnie, że nie jestem wstanie uwierzyć w to że ten kto go napisał nie zrobił tego celowo. Wygląda tak jakby ktoś wypuścił takie coś w celu: " Niech będzie beka". Ale to przecież wszystko szybko zostanie zweryfikowane.
![]()
FC CHOLERZYN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
|
|
Ten numer z przelewem i chorobą stal sie wlasnie legendarny. Przez lata bedzie Wisła z nim kojarzona.
![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2008
Offline |
|
|
W obliczu masy dezinformacji, fake newsów myślę, że jednak czas się w końcu zastanowić kto gra w ten żenujący teatr? Od samego początku wszystko wskazywało na to, że to próba kupienia czasu, ale na serio, niech już się ten cyrk skończy. Przecież to ostatnie oświadczenie jest tak głupie, że wygląda na świadomy trolling. To nawet osoba o IQ stonki ziemniaczanej nie łyknie.
![]()
Eppur si muove!
|
|
|
|
Junior Member
Od: 11.2005
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
Do tej pory tylko czytałem posty na tym forum, ale informacja o chorej Wannie spowodowała, że muszę dorzucić swoje trzy grosze.
Dlaczego nasz Klub traktowany jest jak największe pośmiewisko? Co otworzysz "internety" to śmiech z Wisły. Żal na to patrzeć. Szlag mnie już trafia. Cupiał zrobił wiele dobrego dla Wisły, ale było też całe mnóstwo – nazwijmy to wprost – idiotycznych decyzji, z groteskowym zwalnianiem trenerów na czele. Pośmiewisko. Najgorszą z jego decyzji była oczywiście sprzedaż Klubu Meresińskiemu, nie sprawdzając gościa. Jak się to skończyło – wiadomo. Pośmiewisko na całą Polskę. Cieszyłem się jak TS przejęło Klub, chociaż byłem pełen obaw jak to będzie – wszak tak naprawdę Klub wpadł w parszywe łapy kiboli, do tego perfidnie w zarządzie zasiadł prezes SKWK. To nie mogło się dobrze skończyć. I nie skończyło. Do tego kompromitacje na całej linii. Szopka z Bragielem, szukaniem innych inwestorów, milionowe długi, kompromitacja za kompromitacją… Można tak wymieniać, tylko po co, skoro wszystko już zostało tutaj napisane? Pośmiewisko. Nadzieję wlał we mnie news, że grupa małopolskich biznesmenów chce przejąć Klub. Nie chcę wiedzieć, jak wyglądał audyt, ani jakie trupy z szafy wyleciały, ani co się wydarzyło tak naprawdę, że Klubu nie przejęli. Szkoda. Kiedy myślałem, że gorzej już nie może być – pojawił się tajemniczy rycerz na białym koniu – prosto z Kambodży. O ile zaraz po pojawieniu się tej informacji – przyznam – była u mnie pewna euforia (wszak podawano, że podpisano umowę z dużym konsorcjum). Ale cały cyrk dopiero się zaczynał. Najpierw tajemnicza wyprawa do Zurychu, podpisanie umowy, przyjazd inwestorów do Krakowa, spotkanie prezydenta prawie milionowego miasta z „panem skośnookim” i „tym Szwedem”, szopka z przelewem – jest, nie ma, jest, nie ma… Ale z tą chorobą pana Ly to już przestało być zabawne. Jeszcze ta forma – piękna forma graficzna komunikatu – brakuje jeszcze podkreśleń autokorekty z Worda. Abstrahując czy faktycznie mu coś jest czy nie – daliby sobie na wstrzymanie z takimi komunikatami i nie ośmieszali się bardziej. Z każdą chwilą stajemy się coraz większym pośmiewiskiem. Dlaczego? Dlaczego do tego Klubu zawsze przyklejają się nieudacznicy? Kpi z nas cała Polska… Dziennikarze mają też wiele za uszami, bo niepotrzebnie podgrzewają temat – nikomu to nie służy. Wielu z Was (nas, bo ja sam) krytycznie odnosi się do tego co wygadują Stanowski czy Jadczak. Ale niestety trochę racji w tym co piszą jest. Faktem jest, że Jadczak odsłonił to o czym w Krakowie dawno było wiadomo. Dla mnie okropną rzeczą była ta fala krytyki pod adresem Klubu po tym reportażu, ale tak to pewnie dalej by się to wszystko kręciło. Doskonały biznes pod przykrywką dużej marki (aż nie chcę wypisywać jak sobie wyobrażam zarządzanie Klubem przez TS, wróć – kiboli, bandytów... na co szła kasa… nie chcę o tym myśleć nawet). Panowie, Co oni wszyscy zrobili z 112 letnią marką? Mam nadzieję, że kiedyś wszyscy za to odpowiedzą… z poprzednim zarządem na czele, bo dla mnie to Marzena S. i jej towarzystwo jest największą zarazą, jaką spotkała nasz Klub. Ile osób przestało chodzić na Reymonta przez to całe towarzystwo? SKOŃCZCIE TĘ SZOPKĘ! To nasza Wisełka, nie pozwólmy na to. Obudźmy się wszyscy. Klub to kibice, normalni kibice. Nie ludzie, którzy uważają się za kibiców, a są zwykłymi bandytami, którzy z miłości do Klubu okradli go jeszcze. Nie wiem sam co byłoby w tym momencie najlepsze dla Wisły, pewnie nie ma idealnego rozwiązania, ale życzyłbym Wam wszystkim na Nowy Rok, aby tym Klubem zaczął zarządzać wreszcie ktoś kto ma wyższe IQ od średnio wykształconej małpy, a nie żaden gimnazjalista, bandyta czy przebieraniec. Przecież w naszym mieście są tacy ludzie i do tego zależy im na dobru Klubu. Ten Klub zasługuję na mądrych i poważnych ludzi. |
|
|
|
Member
Od: 12.2002
Offline |
|
|
Również wierze bo tutaj nic nie ma żadnego sensu; wiec jak przyjdzie przelew to w sumie będzie w sam raz w tej komedii. Ale chyba już jutro to ostateczny termin według znawców międzynarodowych przelewów? Czy będziemy się łudzić że jednak przelew gdzieś się zatrzymał po drodze i będzie w środę.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Ukochane Miasto Krakow / New York City
Offline |
|
|
Jako że mieszkam w NYC jak Wisła Kraków SA poda w jakim szpitalu leży pan Ly Vanna to pójdę i zaniosę mu witaminy żeby szybko wydobrzał. A przy okazji zapytam o przelew.
![]()
Szostego sierpnia roku panskiego 2003 zdziesiatkowani przez kontuzje i chimery pilkarze Wisly Krakow starli sie z Cypryjczykami w Nikozji. Walczyli jak poeci, walczyli jak prawdziwi Krakowianie. I wywalczyli awans do III rundy el. Champions League....
|
|
|
|
Junior Member
Od: 06.2009
Offline |
|
|
Wiara wiarą, ale jeśli tak ma się zacząć ich przygoda z Wisłą, to co będzie potem? Co miesiąc takie jaja? Wisła zasługuje chyba na coś więcej.
|
|
|
|
Member
Od: 12.2018
Offline |
|
|
Drodzy i wierni kibice Wisły, broniacy Zarządu, nienawidzący Jadczaka.. Czy będziecie znowu głosować na Panią Sarapatę jako na osobowość roku w Małopolsce
|
|
|

|
||||||
![]() |
|
|