
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2013
Offline |
#11
|
|
Jak dla mnie są dwie opcje:
1. Po prostu zwyczajnie przestało "żreć" 2. Skończyła się cierpliwość piłkarzy odnośnie wypłat. Ondrasek, Kostal, Kort, Basha, Pietrzak, Sadlok, Bartkowski - wszyscy zaliczyli straszny zjazd. Niestety, ławkę mamy taką sobie i nie za bardzo jest pole manewru. Jeżeli chodzi o ostatnie wyniki, to przypominamy zespół Ramireza, tylko gra jest ładniejsza. Jedziemy na dobrym początku sezonu, kiedy to nastukaliśmy dużo punktów, a potem przeciętność i gra w kratkę. Na szczęście ta liga jest taka jaka jest, więc miejsce w tabeli nadal przyzwoite. Sam fakt porażki z Piastem nie jest jakiś zatrważający. Za to styl w jakim się to stało już tak. Od 75. minuty Piast ewidentnie spuchł i to była nasza szansa, ale graliśmy skandalicznie wooooooooolno. Teraz Zagłębie i przerwa na reprezentację, ważny moment dla nas. Nie ma co wieszczyć jakichś apokaliptycznych wizji, ale na pewno jesteśmy w sporym dołku i teraz kolejny test dla Stolara jako trenera - czy wyciągnie ekipę z kryzysu. |
|
|

|
||||||
|
|