rafalp_r22 napisał(a):

Już nie pierwszy raz ktoś zwraca uwagę na to. Mam tyle wspólnego z nim że moje nazwisko też na K się nazywa.
Ale już nawet kilka innych osób tutaj już też dostawało że nim są, tylko że to głupie odbieganie od tematu. Forum jest po to, żeby dyskutować. Co raz więcej osób pisze o tym, że MS powinna się zająć TS, czyli wszyscy to Kasztelańce? Ogarnijcie się. Z resztą, on to inna para kaloszy i dyskusja na inny temat
|
Z Psim Detektywem, pewnie tez masz niewiele wspolnego... (nie czerwien sie)