
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#18
|
|
Widać po niektórych komentarzach, że juz dawno w Wiśle nie otrzymywał (prawdziwej) szansy młody bramkarz i kibice chyba nie do końca wiedzą jak sie zachować. Jedziecie po Lisie jakby każdy strzał na bramkę to był gol. Dziennikarze też to nakrecaja (nośny temat), młody potem czyta to w Internecie i pewność siebie mu momentalnie spada.
Powtarza się schemat polskiego pracodawcy czyli "poszukujemy specjalisty z 15 letnim doświadczeniem, najlepiej przed 30 rokiem życia". Murawa była gorsza, to i podan do bramkarza było mniej. |
|
|

|
||||||
|
|