
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2005
Skąd: Gród Kraka
Offline |
#11
|
|
Pepe, czy Ty jesteś jakimś agregatorem linków do Stanowskiego i Weszło?
Non stop przytaczasz ich cytaty, ich oceny dla zawodników, które w 3/4 przypadkach nijak mają się do rzeczywistości i są chyba ustalane na podstawie skrótów/relacji tekstowych, bo nierzadko po prostu zalatują absurdem. Nie tylko w meczach Wisły. Bardzo szanuję Twoją pracę w temacie statystycznym i generalnie chłodną głowę, ale z robieniem z siebie weszlackiego bota mógłbyś po prostu zluzować, bo to nie wszechmocne istoty, które są nieomylne, a sprawiasz wrażenie, jakbyś tak je traktował. Stanowski jest taki zajebisty, że wiecznie pomija 711 połączeń Czesia i robienie sobie przez Leśnodorskiego tatuażu u Starucha. Jak ktoś mu poda niewygodny fakt, to go po prostu pomija - no po prostu doskonały przykład obiektywizmu i bezstronności... Nie, nie chodzi o to, że spiskuje, bo Legia - chodzi o to, że jemu od dawna jest nie po drodze z Wisłą i dawał temu wyraz niejednokrotnie, wystarczy wymienić choćby jego komentarze w sprawie Cierzniaka, Ramireza, czy Stecherta. Stawianie go za jakiś obiektywny głos w dyskusji na kolejny ciężki i wieloaspektowy temat dotyczący Wisły to naiwność. Zluzuj chłopie, mówię z troski. |
|
|

|
||||||
|
|